Skocz do zawartości

Gumy usztywniające


eustachy

Rekomendowane odpowiedzi

Pany, zwracam się do Was z prośbą. Chciałbym usztywnić tył i znalazłem takie gumy usztywniające.

http://allegro.pl/gumy-usztywniajace-sprezyny-gwarancja-jakosci-40mm-i3133504031.html

http://allegro.pl/gumy-usztywniajace-sprezyny-4-szt-nie-niszcz-i3121940013.html

Możecie coś na ten temat powiedzieć, a najlepiej doradzić, które wybrać?

Czy nie warto kupować w ogóle, bo to nic nie da?

Z góry dzięki smile.gif20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w seju też jakiś taki niski zawias był zlosnik.gif nie powiem dokładnie bo to cięte itd. a w punto seria i też porażka, teraz to tylko bym zbierał na sprężyny twardsze, no chyba że na szybko potrzebujesz i na chwile to zda egzamin, ale nie na dłuższą mete smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie z tym spokój tragedia, auto z tym czymś jest odczuwalnie twardsze, ale fatalnie się prowadzi. Testowałem na torze w Gostyniu czasy gorsze niż na miękkim zawiasie z serią amorkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pany, zwracam się do Was z prośbą. Chciałbym usztywnić tył i znalazłem takie gumy usztywniające.

> http://allegro.pl/gumy-usztywniajace-sprezyny-gwarancja-jakosci-40mm-i3133504031.html

> http://allegro.pl/gumy-usztywniajace-sprezyny-4-szt-nie-niszcz-i3121940013.html

> Możecie coś na ten temat powiedzieć, a najlepiej doradzić, które wybrać?

> Czy nie warto kupować w ogóle, bo to nic nie da?

> Z góry dzięki

Kiedyś miałem takie gumy.

Z przodu po 2szt i nic się nie działo.

Z tyłu po 2 a potem po 3 i też było dobrze aż wsadziłem na tył 2 osoby. Sprężyna pękła.

Potem 2 kolejne pękły i dorosłem do zawiasu sportowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kiedyś miałem takie gumy.

> Z przodu po 2szt i nic się nie działo.

> Z tyłu po 2 a potem po 3 i też było dobrze aż wsadziłem na tył 2 osoby. Sprężyna pękła.

> Potem 2 kolejne pękły i dorosłem do zawiasu sportowego.

ok.gif

to tez zalezy jak kto i po co jezdzi,

do sportu i na tor bym tego nie zalozyl

ja robie 5-7kkm rocznie i z tylu od 3 lat nikt nie jezdzil wiec ja sobie chwale smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam u siebie 60/40 po jednej sztuce na stronę i jest okej...kola mi ocierały o budę przy zakrętach...a wcześniej dobijałem dupa ale miałem 60 kg bagażu teraz jest pusto .... smile.gif i jest git nic nie ociera...mam dwie sztuki w piwnicy jak cus wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. To wszystko jasne. Zamawiam te z pierwszego. I tak dla pewności, po jednej gumie czy po dwie confused.gif Codziennie jeżdżę 40km do roboty (w obie strony). Rozumiem, że średnica gum to 14 tak? I między które zwoje się je wkłada? Nie znam się, więc pytam 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dobra. To wszystko jasne. Zamawiam te z pierwszego. I tak dla pewności, po jednej gumie czy po dwie

> Codziennie jeżdżę 40km do roboty (w obie strony). Rozumiem, że średnica gum to 14 tak? I

> między które zwoje się je wkłada? Nie znam się, więc pytam

ja jezdze tez 40km do pracy i spowrotem i mam jeden zwój gumy gdzies w środek spreżyny wsadzone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja kupiłem te średnie 14cm 40mm ale dopiero jutro będę zakładał Co do średnicy to nie jest ona

> tak ważna ( z większej można zawsze zrobić mniejszą ) jak odległość między zwojami

i jak założyłeś???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Oklepane ssf mattig

Ja wczoraj też zakupiłem 4szt tych gum z pierwszego linka i o dziwo już dzisiaj mi doszły. Przy felgach Brock 7j i et 25 z dystansem 15mm mam taki problem, że tył (cięty spring fk -50, o jeden zwój ) trze prze okrutnie, na najmniejszej dziurze bądź przy lekkim skręcie. Jutro się okaże czy gumy pomogą angryfire.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja wczoraj też zakupiłem 4szt tych gum z pierwszego linka i o dziwo już dzisiaj mi doszły. Przy

> felgach Brock 7j i et 25 z dystansem 15mm mam taki problem, że tył (cięty spring fk -50, o

> jeden zwój ) trze prze okrutnie, na najmniejszej dziurze bądź przy lekkim skręcie. Jutro się

> okaże czy gumy pomogą

A po co Ci taki duzy dystans z tylu ?

Mi wchodzily w cc na dystansie 5 mm z poldolota,a po szlifie wahacza mozesz dystansow sie calkiem pozbyc smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po to Darku, żeby było po równo tył z przodem, miałem 6mm dystans ale to kupwato wyglądało. Przód szeroko a dupa schowana . Wsadziłem właśnie dwie gumy i cisza, ale niestety auto poszło w górę ... Cóż na razie musi być, dorwę maszynkę to ładnie nadkola zrobię i będzie elegancja francja grinser006.gif Jak coś to wieczorem wrzucę foto jak wyszło zlosnik.gif A teraz zmykam dalej działać, bo ładna pogoda spineyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> U mnie przy wsadzeniu jednej gumy i ciachnięcu zwoja poszedł w dół Mam nadzieje, że nie bedzie mi

> trzeć bo nie po to pozbyłem się zwoja, zeby gumami go podnosic

Jak masz klepnięte ranty to będzie ok, mi na jednej gumie lekko jeszcze tarło więc wsadziłem na razie dwie 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem jak u mnie to wyjdzie. Mam -50 z tylu i balwanek ciety i z zimowymi balonami 145/80 trze na wybojach grinser006.gif Mam nadzieje, ze gumy na tyle pomoga, ze nie bede klepac rantow, aczkolwiek jestem do tego przygotowany smile.gif W poniedzialek powinienem montowac wszystko zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomogło yay.gif

Tak było normalnie:

20130415155803.jpg

Po założeniu dwóch gum stał jak na serii biglaugh.gif

Wygląda jakby stał na lewarku, ale był spuszczony i stał na kole, tylko lewarek nie odsunięty 270751858-jezyk.gif

20130415155819.jpg

A na jednej gumie wygląda to tak:

20130415163114.jpg

Jest różnica w twardości i powinno się obejść bez klepania rantów, ale tego będę pewien dziś/jutro jak przyjdą śruby i założę koła smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pomogło

> Tak było normalnie:

> Po założeniu dwóch gum stał jak na serii

> Wygląda jakby stał na lewarku, ale był spuszczony i stał na kole, tylko lewarek nie odsunięty

> A na jednej gumie wygląda to tak:

> Jest różnica w twardości i powinno się obejść bez klepania rantów, ale tego będę pewien dziś/jutro

> jak przyjdą śruby i założę koła

A ja się ostatnio dowiedziałem, że jeszcze lepszym rozwiązaniem będą odboje od maluszka. Są dłuższe niż te od seja i nie będzie dobijać bo buda oprze się na odboju grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.