Skocz do zawartości

Zakup Cromy


Rekomendowane odpowiedzi

Nie traktuj tak wszystkich z góry. Wypicowana komora silnikowa to nie zawsze znak, że ktoś coś ukrywa. Są ludzie, którzy dbają o auta bardziej niż przeciętna krajowa i tyle. Ja mam czystą komorę silnikową, czyste wnętrze, na lakierze wosk a na oponach dressing i to wszystko robię dla siebie smile.gif Nie ma w tym drugiego dna cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie traktuj tak wszystkich z góry. Wypicowana komora silnikowa to nie zawsze znak, że ktoś coś

> ukrywa. Są ludzie, którzy dbają o auta bardziej niż przeciętna krajowa i tyle. Ja mam czystą

> komorę silnikową, czyste wnętrze, na lakierze wosk a na oponach dressing i to wszystko robię

> dla siebie Nie ma w tym drugiego dna

Mam to samo ok.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak sprzątam samochód to plastiki w komorze silnika też przelecę plakiem. To znaczy, że jak mam

> wyplakowany silnik to coś ukrywam? Fajnie jest otworzyć maskę i nie ubrudzić sobie rąk

Tak myjesz silnik i plakujesz,zeby wycieki ukrywac sam przed soba zlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To do morza nim zjade i bedzie spokoj

Insygni strach się bać w Polsce .... podobno 75 takich nieoznakowanych ciemnych mają kupić spy.gifikonka_photo2.gif bo fotoradary sie nie sprawdzają

A co do plaku to polecam silikon w spreyu do komory silnika zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Insygni strach się bać w Polsce .... podobno 75 takich nieoznakowanych ciemnych mają kupić bo

> fotoradary sie nie sprawdzają

> A co do plaku to polecam silikon w spreyu do komory silnika

Po roku juz nie beda ciemne a biale, taki mocny lakier maja hehe.gifhehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie traktuj tak wszystkich z góry. Wypicowana komora silnikowa to nie zawsze znak, że ktoś coś

> ukrywa. Są ludzie, którzy dbają o auta bardziej niż przeciętna krajowa i tyle. Ja mam czystą

> komorę silnikową, czyste wnętrze, na lakierze wosk a na oponach dressing i to wszystko robię

> dla siebie Nie ma w tym drugiego dna

Tyle, ze Ty nie jestes handlarzem i Twoje auto pewnie nigdy nie zasili placu z autami bo rozejdzie sie po "znajomych"

Srednio wierze w nadmierny pedantyzm handlarza.

W kazdym aucie pewnie wisi choinka zeby....ukryc jakis zapach?

Nie oceniam wszystkich ale widzialem co nieco

A swoja droga pokaz jak Twoja komora wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak sprzątam samochód to plastiki w komorze silnika też przelecę plakiem. To znaczy, że jak mam

> wyplakowany silnik to coś ukrywam? Fajnie jest otworzyć maskę i nie ubrudzić sobie rąk

Panowie, nie popadajmy w skrajnosci...nie mowie o czystym korku oleju, plynow, bagnecie, tylko to ew dotykam, tez przecieram to oczywiste .

Mowie o silniku, w ktorym kazda rureczka az lsni od plaka, wszystkie blachy wokol GLANZ, to mnie zdumiewa i tyle

I tylko wobec aut u handlarza mam takie podejrzenia.

W moim Lanowozie cos sie poci...gosc mowi: Panieeee....jak zle sie pan z tym czyje to tysiak i zrobimy, na jakis czas sucho bedzie, a jak moze pan z tym zyc co 3 miesiace karcherem i tez ladnie bedzie:)

No i od 8 lat co jakis czas myje karcherem:) ten obszar ktory sie poci smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.