Skocz do zawartości

CZERWIEC - zapraszam spamerów


Rekomendowane odpowiedzi

> to do przyciemnienia jeszcze musial dolozyc roletki za 350zl

Nie wiem czy 350 czy tylko 50 za jakąś na ssawki ale jesli uważasz, że przyciemnienie wystarczy to jesteś w błędzie ... zlosnik.gif i sam się przekonasz zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem czy 350 czy tylko 50 za jakąś na ssawki ale jesli uważasz, że przyciemnienie wystarczy to

> jesteś w błędzie ... i sam się przekonasz

Nie no na zadne ssawki nie bede kupowal.

takie sa ori

http://allegro.pl/oslona-roleta-przeciwsloneczna-opel-insignia-gm-i3281212362.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam takie w Cromie

JA w Cromie mialem ori roletki, ale tam szyby byly przyciemniane, a jak tutaj zaloze z boku roletki to z tylu znow na szybie nic nie bedzie sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> JA w Cromie mialem ori roletki, ale tam szyby byly przyciemniane, a jak tutaj zaloze z boku

> roletki to z tylu znow na szybie nic nie bedzie

Jak chcesz przyciemnić szyby dla siebie, to nic Cię od tego nie odwiedzie cfaniaczek.gif

Jeśli chcesz to zrobić dla niemowlaka to tylko roletki, zasłonki itp. pieluszka też zda egzamin, tylko taka tetrowa, nie pampers wink.gif

Dziecku nie robi różnicy czy tylna szyba jest przyciemniona czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak chcesz przyciemnić szyby dla siebie, to nic Cię od tego nie odwiedzie

> Jeśli chcesz to zrobić dla niemowlaka to tylko roletki, zasłonki itp. pieluszka też zda egzamin,

> tylko taka tetrowa, nie pampers

> Dziecku nie robi różnicy czy tylna szyba jest przyciemniona czy nie.

Sam dla siebie, raczej roznicy mi to nie robi czy ciemne czy nie, najbardziej dla przyszlego potomka chce zeby go nie oslepialo.hmmm teraz mam zagwozdke, czy kupic te zaslonki i na tym pozostac.

Edyta

Chyba zrobie ze przyciemnie szyby i dam te zaslonki

http://allegro.pl/oslona-przeciwsloneczna-opel-insignia-oryginal-gm-i3300677910.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sam dla siebie, raczej roznicy mi to nie robi czy ciemne czy nie, najbardziej dla przyszlego

> potomka chce zeby go nie oslepialo.hmmm teraz mam zagwozdke, czy kupic te zaslonki i na tym

> pozostac.

Takim maluchom przede wszystkim trzeba zapewnić cień old.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRATULACJE !!

Z doświadczenia napiszę, że mam szybki na maksa ściemnione a jednak w pełnym słońcu przydało by się mocniej ściemnione więc zostaje temat rolet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> JA w Cromie mialem ori roletki, ale tam szyby byly przyciemniane, a jak tutaj zaloze z boku

> roletki to z tylu znow na szybie nic nie bedzie

Trza zaciemnic tyl folia i BASTA smile.gif

auto wyrazu nabiera, mozna hand made to zrobic z odrobina zdolnosci.

Folia ok 120 zl, max z zapasem niemalym.

Proponuje przepuszczalnosc swiatla 35%

Ja te cromowemimo, ze mam zaciemniane ORI to dodalbym jeszcze -50% folie,aleparcia nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> trzebaminimaliowaćliczbęznakówioszczędzaćśrodowisko

ALE

ZOBACZ

JAK

TRZEBA

WZROK

WYTEZAC

I

MOZGU

UZYWAC

ZEBY

PRZECZYTAC

ZE

ZROZUMENIEM smile.gif)

latwo sie mowi napraw, 15 zl a skad mam to brac, no skad, navi kupiłzem i kasy brak smile.gif)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ALE

> ZOBACZ

> JAK

> TRZEBA

> WZROK

> WYTEZAC

> I

> MOZGU

> UZYWAC

> ZEBY

> PRZECZYTAC

> ZE

> ZROZUMENIEM )

> latwo sie mowi napraw, 15 zl a skad mam to brac, no skad, navi kupiłzem i kasy brak )

Nie krzycz do nas zlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ALE

> ZOBACZ

> JAK

> TRZEBA

> WZROK

> WYTEZAC

> I

> MOZGU

> UZYWAC

> ZEBY

> PRZECZYTAC

> ZE

> ZROZUMENIEM )

Nie jest tak żle, caps lock i enter działają ok.gif

> latwo sie mowi napraw, 15 zl a skad mam to brac, no skad, navi kupiłzem i kasy brak )

Mogłeś mówić to by się na jakieś raty podzieliło zlosnik.gif

Fachowy montaż gratis był w promocji palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie jest tak żle, caps lock i enter działają

> Mogłeś mówić to by się na jakieś raty podzieliło

> Fachowy montaż gratis był w promocji

Dlatego jeszcze dziala, ale juz mi sie nie chce probowac z nia dogadac:) Zresza z baba trudno sie czesto gada:)

A CAPS LOCK palcem trzymany zeby za latwo nie bylo:))

A navi wiosek w DE nie widziala niestety bo chcialem po europejsku jechac z englisz komendami, hehe.

Smart pomogl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś drodzy szanowni koledzy Croma odjechała do Porąbki, przynajmniej tam jest zameldowana nowa użytkowniczka.

Chciałbym podziękować wszystkim za rady, pomoc, wsparcie.

Jeśli chodzi o kopcenie które było poruszane przeze mnie powoli ustało. Ukł. oczyścił się z zaległej sadzy po nieszczelnym złączu elastycznym.

Dziękuję za uwagę.

Od jutra poruszam się grande punto mojego ojca póki coś nie kupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dziś na parkingu cromie przykleił się do przednich opon kawał asfaltu.

Bo Cromą należy ruszać bardzo spokojnie wink.gifhehe.gif a nie zwijać asfalt. Dobrze że crom nie ma tak dużo bo drogowcy nie nadążali by z uzupełnianiem ubytków w jezdni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no jak croma postała chwilkę to było nawet 43

> te 38 to w ruchu

jak dojechalem do domu to 35 pokazywala. Po pracy jak wsiadlem to kierownicy sie dotknac nie dało smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To bieda wersja jak kiera bez klimy )

A jeszcze z 10 lat temu słyszałem tezę , że nie opłaca się w naszym klimacie kupować auta z klimą bo droższe a lata co kot na płakał a teraz bez klimy to ani rusz .Jak to szybko się świat zmienia yikes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Trzeba było nie jeździć po asfalcie w Olkuszu i okolicach - KLIK

Do Olkusza musiałbym jeszcze pozrywać trochę asfaltu na A4, to by była dopiero katastrofa budowlana zlosnik.gif

Kiedyś przyglądałem się asfaltowi w Egipcie, 45 stopni w cieniu, w słońcu chyba z 60 stopni, a asfalt twardy jak kamień icon_eek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kiedyś przyglądałem się asfaltowi w Egipcie, 45 stopni w cieniu, w słońcu chyba z 60 stopni, a

> asfalt twardy jak kamień

Zgadza się - w dodatku nie pęka i nie robią się wyrwy jak u nas , choć zimą na obszarach pustynnych przymrozki także się tam zdarzają .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam małe pytanie czy kupując kierownicę ze sterowaniem z wersji z B&M mogę założyć sterowanie

> od wersji bez B&M. Dużo jest roboty ze zmianą kierownicy i czy można coś łatwo przy tym

> uszkodzić np. poduszkę powietrzną?

przekladasz klawisze sterownia ze swojej i po problemie. Kierownice wymienisz w 30 min bez pospiechu;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> przekladasz klawisze sterownia ze swojej i po problemie. Kierownice wymienisz w 30 min bez

> pospiechu;)

Dzięki cool.gif

Znacie może kogoś kto obszywa kierownice najlepiej z województw świętokrzyskiego, małopolskiego, śląskiego. Nie chciałbym jej gdzieś wysyłać bo przy okazji chciałbym obszyć mieszek i podłokietnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzięki

> Znacie może kogoś kto obszywa kierownice najlepiej z województw świętokrzyskiego, małopolskiego,

> śląskiego. Nie chciałbym jej gdzieś wysyłać bo przy okazji chciałbym obszyć mieszek i

> podłokietnik.

Skocz na kuncik wyzej, i napisz do tomtoma, ona ma fajnie obszyta kierownice ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Trochę można poprawić. Kierownica od FL jest dużo fajniejsza niż przed FL.

A kciukotrzymaczem ino.

Ale fakt, ladniejsza.

W ogole croma to fajne auto, szkoda, ze nie pakowali NoPb 2.0T 200 KM to byloby super wowczas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.