Skocz do zawartości

taki zawodnik...


Rekomendowane odpowiedzi

To jest pikuś przy kolesiu co lata we Wrocławiu- trampki, spodenki bermudy i kask to wszystko co ma na sobie. Jeździ z gołą klatą, a jest postury Pudziana i do tego leci na pełnej k... między autami.

Widziałem go już dwa razy ale ze względu na jego styl jazdy będzie ciężko go uwiecznić na zdjęciu... frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> na Wirażowej w Wawie widziany

> trzeba przyznać, że odważny

Widuję takich codziennie.

Ba, sam kilka razy w upały tak jeździłem po mieście. W trasę bym tak się nie wybrał.

W Maroku to widok codzienny. Młodzi Marokańczycy na naprawdę wypasionych sportowych moto tak śmigają. Krótkie spodenki, koszulka na naramkach, klapki i bez kasku. To u nich norma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w klaponzach tez widujesz?

> w krótkich gaciach i tiszercie to nic niezwykłego ale w klapkach na moto nie widziałem nigdy

W Maroku widywałem, do tego bez kasku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w klaponzach tez widujesz?

> w krótkich gaciach i tiszercie to nic niezwykłego ale w klapkach na moto nie widziałem nigdy

pisze z tel wiec nie widziałem rzemykow na nogach. Takiego faktycznie jeszcze nie, choć w sumie pumy Rssssssa czy klapki to bez różnicy zlosnik.gif

Wiem wiem, kol. Rsssssssss już ma buty wypasne smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> O co chodzi, przecież nie będzie odkręcał, a przy prędkości skutera i tak jest ok

Dokładnie skoro ludzie skuterkami jeżdżą 40/70km/h to cóż gorszego się jemu stanie? Przypiecze się skóra od wydechu? hehe.gif

Sam tak lubię jeździć i wiem, że muszę ostrożnie a jak ma mnie coś trzasnąć to trzaśnie i nawet nie poczuje...Co za znaczenie czy w kombiku czy bez...Od połamanych rąk/nóg/szyi/czego kolwiek to mnie to nie uchroni oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dokładnie skoro ludzie skuterkami jeżdżą 40/70km/h to cóż gorszego się jemu stanie? Przypiecze się

> skóra od wydechu?

> Sam tak lubię jeździć i wiem, że muszę ostrożnie a jak ma mnie coś trzasnąć to trzaśnie i nawet nie

> poczuje...Co za znaczenie czy w kombiku czy bez...Od połamanych rąk/nóg/szyi/czego kolwiek to

> mnie to nie uchroni

a wiesz jakie sa najczestsze obrazenia? obtarcia

bez odpowiedniego stroju szybko sie mozesz dowiedziec jak dlugo sie goja albo jak robi sie przeszczep ... jeden kolega tutaj opisywal jak mu sie wtopily jeansy w skore

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok.gif

Osobiście bym raczej tak nie wystąpił palacz.gif, ale...

W maju spędziłem tydzień w Paryżewie i na każdym kroku przyglądałem się czym jeżdżą, jak jeżdżą, jak jeżdżą kierowcy aut i jakie zwyczaje panują. Skala riderów nieporównywalnie większa, zwyczaje różne, a ubiór, to oprócz kasku najczęściej kurtka.

Żadne tam mega hiper ochraniacze CE smirk.gif, tylko zgrubienie i gąbka w miejsce ochraniaczy wink.gif, buty garniturowe...

My tu "palcami pokazujemy" grzeszników clown.gifok.gif Nie masz butów motocyklowych, to "prawdziwym riderem" nie możesz być. A ja butów motocyklowych nie mam i w najbliższej przyszłości mieć nie będę - uważam, że do niektórych rozwiązań (sposoby używania motocykla) są przesadzone ok.gif Jest w tym olbrzymia doza marketingu cfaniaczek.gif czego to te budy dać nie mogą...

Oczywiście mam buty cfaniaczek.gif "na motocykl" ok.gif

Są auta z 5 gwiazdkami w testach zderzeniowych, z 4, z 3 także i ludzie nimi jeżdżą przecieżdevil.gif Są opony za 200 i za 1999, klocki za 120 i 2500 ok.gif

Przesłanie, jakie chciałem wyrazić hehe.gif jest takie, że "resztę świata" można edukować, acz starajmy się skupiać na sobie, bo ni każdy może mieć wszystko ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pełna zgoda

> Ja postawiłem na takie i szczerze mogę polecić.

> minusem jest to, że nie ma rzepy, by "zabezpieczyć" sznurówki

> Koszt ok. 120 PLN

jak nie moglem mlodemu kupic butow motocyklowych bo nie bylo rozmiarowki na tak mala noge to tez przez pewien czas smigal w taktycznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pisze z tel wiec nie widziałem rzemykow na nogach. Takiego faktycznie jeszcze nie, choć w sumie

> pumy Rssssssa czy klapki to bez różnicy

> Wiem wiem, kol. Rsssssssss już ma buty wypasne

Ale na egzamin idę w pumach, żeby nie "drażnić" egzaminatora gwiazdą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale na egzamin idę w pumach, żeby nie "drażnić" egzaminatora gwiazdą!

Gwiazdą nie rozdrażnisz.

Ja byłem w kurtce Alpina, swoim kasku - tylko spodni nie miałem z ochraniaczami i żałowałem.

Egzaminator wręcz mam wrażenie, że był bardziej przychylny kiedy przyszedłem na egzamin "przygotowany".

Jest jedno ale - te Twoje "gwiazdy" raczej sznurowane nie są - a to już nie przedzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.