Skocz do zawartości

Pytajnie o ruda w Vectrze ostatniej


Fili_P

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałem zapytac uzyszkodników Vectr tych ostatnich (nie insigni) tak z nalotem 7-10letnim jak ruda od spodu

Mam Insignie od nowości, będe ja ujeżdżał 7-8-9 lat i zastanawaim się czy robic dodatkowo antykorozyjnie dół?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Chciałem zapytac uzyszkodników Vectr tych ostatnich (nie insigni) tak z nalotem 7-10letnim jak ruda

> od spodu

> Mam Insignie od nowości, będe ja ujeżdżał 7-8-9 lat i zastanawaim się czy robic dodatkowo

> antykorozyjnie dół?

Moja VC 2003 nie ma korozji ok.gif, przynajmniej widocznej wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o podwozie to musisz pilnować czy nie masz jakiś otarć. Jeżeli takowe są to trzeba jak najszybciej zakonserwować miejsce otarcia by rdza nie zniszczyła głębiej powłoki ochronnej. A z nadwoziem to różnie. Jak nie był samochód puknięty to nie powinna wystąpić. Jeżeli są jakieś odpryski to trzeba się nimi zająć by się nie pogłębiały wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chciałem zapytac uzyszkodników Vectr tych ostatnich (nie insigni) tak z nalotem 7-10letnim jak ruda od spodu

Aż do sprzedaży w tym roku zero rudej. Rocznik 2003.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

> Kilka razy widziałem Insignię z całkiem zaawansowaną korozją tylnych nadkoli i dolnej części drzwi

> Jak masz to auto od nowości to zrobiłbym konserwację podwozia i profili zamkniętych za jakieś 2

> lata.

tak od nowosci

hmmm ciekawe a ja zadnej - dlatego pytalem o poprzedni model m.in.

patrzac co sie z moja dzieje to juz predzej bym obstawial przody progow zaraz za kolami i ranty drzwi-te pionowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rób i oglądaj auto. Na fotkach auto z 11.2009r, 300tyś przebiegu

> Link do aukcji

Chyba za jakies 3 lata, trza bedzie pozbyc Opla sick.gif

Z przodu mam chlapaki, to moze nic nie sie bedzie dzialo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od spodu nie mam. Za to była (są zaprawki) na łączeniach błotników ze zderzakiem (przód) i w miejscach gdzie poprzednik nie zrobił zaprawek po odpryskach kamieni (ta wystająca część błotnika tył). Do tego z bliżej nieokreślonego powodu zaczęło zjadać mi klapę (kombi) od środka (lakier oryginał, nie była walona) - obstawiam jakąś nieszczelność i wyjątkowo "agresywną chemię do mycia", woda dostawała się przez uszkodzone uszczelki oświetlenia tablicy rejestracyjnej (sprawdzałem na ile to powtarzalne w kombi i na jakieś 30 obejrzanych znalazłem jeszcze jedną z tą wadą, czyli strachu nie ma, ale obejrzeć warto wszelkie zakamarki). Klapę wymieniłem na nową, a resztę problemów załatwiłem zaprawkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.