Skocz do zawartości

Polska złota jesień?


RSSSS

Rekomendowane odpowiedzi

Ponoć ma przyjść od przyszłego tygodnia! ok.gif

To dobrze bo to co się teraz dzieje to jakaś paranoja.

Pada przelotnie i jak już tylko drogi zaczynają przesychać i człowiek już się napala na jazdę to znowu zaczyna lecieć ten syf z nieba...

Jutro minie tydzień jak nie było dobrych warunków do jazdy we Wrocławiu. angryfire.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ponoć ma przyjść od przyszłego tygodnia!

> To dobrze bo to co się teraz dzieje to jakaś paranoja.

> Pada przelotnie i jak już tylko drogi zaczynają przesychać i człowiek już się napala na jazdę to

> znowu zaczyna lecieć ten syf z nieba...

> Jutro minie tydzień jak nie było dobrych warunków do jazdy we Wrocławiu.

hmm... dziwne, na 'pracowym' parkingu co dziennie widze parkujace motocykle wink.gif wlacznie z moim wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Motocykli jest sporo ale mam na myśli jazdę dla frajdy, a nie dojazd do pracy.

jadac do pracy motocyklem mam frajde grinser006.gif

jakbym mial jechac zbiorkomem albo autem przez wroclaw i w dodatku do pracy... to by mi sie nie chcialo wylazic z domu wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Motocykli jest sporo ale mam na myśli jazdę dla frajdy, a nie dojazd do pracy.

DO WRO codziennie dojeżdżałem na moto łącząc frajdę z dojazdem ;P Niestety awaria spodni mnie wyeliminowała i czekam na reklamacje = moto w garażu jak brzydko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> DO WRO codziennie dojeżdżałem na moto łącząc frajdę z dojazdem ;P Niestety awaria spodni mnie

> wyeliminowała i czekam na reklamacje = moto w garażu jak brzydko.

Odkąd dołączyłem do szacownego grona miłośników 2oo to uzależniłem się od sprawdzania prognoz pogody...

Icm.edu to najczęściej odwiedzana strona, oczywiście zaraz po AK... wink.gif

P.S. Z prognoz wynika, że chyba dzisiaj wieczorem w końcu da się polatać! yay.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Odkąd dołączyłem do szacownego grona miłośników 2oo to uzależniłem się od sprawdzania prognoz

> pogody...

> Icm.edu to najczęściej odwiedzana strona, oczywiście zaraz po AK...

> P.S. Z prognoz wynika, że chyba dzisiaj wieczorem w końcu da się polatać!

ano tez sprawdzam tam. bo inne prognozy mało mówią, a tam chociaż starają się podac godziny opadów.

i o ile deszcz wypada na jeden kierunek podróży - to biore moto (ostatnio 4 razy mokłem) wink.gif

ale dzisiaj jest zielono na wykresie przez cały dzień - pierwszy raz od 2 tygodni autem pojechałem do roboty smile.gif co się spóźniłem to moje smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ano tez sprawdzam tam. bo inne prognozy mało mówią, a tam chociaż starają się podac godziny opadów.

> i o ile deszcz wypada na jeden kierunek podróży - to biore moto (ostatnio 4 razy mokłem)

> ale dzisiaj jest zielono na wykresie przez cały dzień - pierwszy raz od 2 tygodni autem pojechałem

> do roboty co się spóźniłem to moje

grinser006.gif

ja do pracy mam zbiorkomem ze 40minut + czas na przystanku, autem podobnie + szukanie miejsca na parkingu, za to motocyklem na luziku w 15minut daje rade i mam parking motocyklowy pod firmą smile.gif

wiec wyczekuje do 7:30 - a już drugi dzien przestaje padac o tej porze i jade na 8 do roboty motocyklem wink.gif

pewnie sie kiedys przejade i nie przestanie padac wiec w firmie bede na 9... mam nadzieje ze jakos mi to wybacza grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A ja slyszalem, ze pod koniec wrzesnia moze padac snieg z deszczem, a w gorach snieg. To chyba nie

> jest polska zlota jesien.

Ić pobiegać klotnia.gif

Ja jeszcze na Rajd Felkowski mam zamiar jechać (o ile będzie), może w listopadzie na Pogoń za lisem, no i urodziny przyjaciółki w październiku (impreza plenerowa)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ić pobiegać

> Ja jeszcze na Rajd Felkowski mam zamiar jechać (o ile będzie), może w listopadzie na Pogoń za

> lisem, no i urodziny przyjaciółki w październiku (impreza plenerowa)...

Smigam drugi tydzien na szkolenia, teraz mecze Cisco sick.gif.

Zeszly tydzien ciapagiem, a od dzis samochodem, bo szybciej niz komunikacja publiczna.

Powiem Ci, ze jak wracalem, to momentami bylo potwornie slisko, nie trzeba bylo gwaltownego hamowania aby abs sie wlaczyl, a asr nawet na trojce mial co robic i to bez specjalnego deptania, prawie jak w zimie sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Powiem Ci, ze jak wracalem, to momentami bylo potwornie slisko, nie trzeba bylo gwaltownego

> hamowania aby abs sie wlaczyl, a asr nawet na trojce mial co robic i to bez specjalnego

> deptania, prawie jak w zimie

Nie przeraża mnie wink.gif Z Gozią lataliśmy 2 lata temu w takich warunkach, że rano na Śląsko Dąbrowskim jeszcze jezdnia pięknie błyszczała szronem wink.gif

Da się, dla mnie nawet sporo zabawy było (dla mnie, Gozia nawet nie ważyła się kichnąć hehe.gif )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Udało się trochę polatać po mieście, temp. 10 stopni, a mimo to w jeansach nie było mi zimno.

Przejedź 100km przy takiej temperaturze, wtedy pogadamy hahaha.gif

> Od razu mi lepiej!

Fajnie, że Ci się podoba ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przy +10 dalej jeżdżę w otwartym kasku typu jet i rękawicach jesienno-wiosennych.

> Kiedy jest jednak -10, to wtedy używam jednak integrala

Jeździłem dalej przy temp 6 stC (odczuwalna była niższa) wink.gif

Do tego wtedy był brak podgrzewanych manetek i rękawice stanowczo nie przystosowane do takich temperatur (całe szczęście, że dość pokaźne handbary mam).

Niefajnie było crazy.gif

ps. Z reguły jeżdżę z podniesioną przyłbicą wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> daj znac co z lisem, moze DR znowu pozycze

OK, na razie dzisiaj się dowiedziałem, że Felkowskiego w tym roku nie będzie beksa.gif

W związku z tym coraz bardziej jestem przekonany do udziału w "lisie" zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.