Skocz do zawartości

Grande Punto 1,4, 6 biegowa skrzynia dla kobiety..


Krajowy

Rekomendowane odpowiedzi

> Racja, przebieg do max 80tys. Rocznik 2008/2009

Wole realne 140kkm z PL salonu z udokumentowana przeszloscia i historia serwisowa niz nieznane 40kkm z zachodu. Ten drugi mogl miec duzo wiekszy przebieg od pierwszego oslabiony.gif

Jesli GP ma faktycznie niecale 40kkm przebiegu to powinien miec chociazby fabryczne tarcze hamulcowe, a na nich resztki naklejek montarzowych (z kodem kreskowym/liczbowym).

Ja u siebie mam 93kkm, jeszcze fabryczne tarcze na ktorych sa resztki tych naklejek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wole realne 140kkm z PL salonu z udokumentowana przeszloscia i historia serwisowa niz nieznane

> 40kkm z zachodu. Ten drugi mogl miec duzo wiekszy przebieg od pierwszego

> Jesli GP ma faktycznie niecale 40kkm przebiegu to powinien miec chociazby fabryczne tarcze

> hamulcowe, a na nich resztki naklejek montarzowych (z kodem kreskowym/liczbowym).

> Ja u siebie mam 93kkm, jeszcze fabryczne tarcze na ktorych sa resztki tych naklejek.

Na takie rozw. tata sie nie zgadza, a ja nie mam sily sie juz klocic, zreszta jak przewaznie bywa - ma racje a pozniej jak cos sie zwali bede musiala znowu kase bulic jak w Polo :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na takie rozw. tata sie nie zgadza, a ja nie mam sily sie juz klocic, zreszta jak przewaznie bywa -

> ma racje a pozniej jak cos sie zwali bede musiala znowu kase bulic jak w Polo :/

Pamietajcie tylko, ze ilosc km na liczniku moze znacznie odbiegac od faktycznej ilosci przejechanych przez ten samochod oslabiony.gif

Niestety ale przebieg ponizej 40kkm w samochodzie 4-5 letnim, sciaganym z zachodu jest dla mnie malo realny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pamietajcie tylko, ze ilosc km na liczniku moze znacznie odbiegac od faktycznej ilosci

> przejechanych przez ten samochod

> Niestety ale przebieg ponizej 40kkm w samochodzie 4-5 letnim, sciaganym z zachodu jest dla mnie

> malo realny.

Jedynie pozostaje mi czekac, Tychy odpuszczam, solidnie mnie zdemotywowaliście do zakupu i czekam na cud smile.gif dzieki za pomoc wszystkim, jakbyscie byli w poblizu zapraszam na kawe smile.gifswiety.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jedynie pozostaje mi czekac, Tychy odpuszczam, solidnie mnie zdemotywowaliście do zakupu i czekam

> na cud dzieki za pomoc wszystkim, jakbyscie byli w poblizu zapraszam na kawe

Jak patrze jeszcze na tego, co go odpuscilas, to przebieg niby 35kkm, a kierownica wytarta, podobnie galka od biegow. Jak nic cofniety przebieg albo zmieniony licznik.

Ja to mam troche daleko na kawe zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak patrze jeszcze na tego, co go odpuscilas, to przebieg niby 35kkm, a kierownica wytarta,

> podobnie galka od biegow. Jak nic cofniety przebieg albo zmieniony licznik.

> Ja to mam troche daleko na kawe

Hehe zawsze możesz mi pomóc w weekend wybrać coś i wtedy napić się kawy, dobrej nocy życzę, ciężki dzien to był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jedynie pozostaje mi czekac, Tychy odpuszczam, solidnie mnie zdemotywowaliście do zakupu i czekam

> na cud dzieki za pomoc wszystkim, jakbyscie byli w poblizu zapraszam na kawe

czekaj i przeglądaj krajowe, przegadaj z ojcem na podst. polo, że przebieg na liczniku to jedno, a w realu drugie grinser006.gif do tego lepiej więcej mieć przejechane pewnego auto i niż jakiś przystanek składany w garażu ok.gif a na końcu pokaż mu to grinser006.gifmiras grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czekaj i przeglądaj krajowe, przegadaj z ojcem na podst. polo, że przebieg na liczniku to jedno, a

> w realu drugie do tego lepiej więcej mieć przejechane pewnego auto i niż jakiś przystanek

> składany w garażu a na końcu pokaż mu to miras

Heheh macie poczucie humoru chłopaki :-D dobrej nocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A co powiecie o tym:

> http://otomoto.pl/fiat-grande-punto-1-4-1-wlasciciel-krajowy-C30686481.html

> albo o tym:

> http://otomoto.pl/fiat-grande-punto-klima-gaz-sekwencja-salon-pl-C30671966.html

> Obydwa krajowe.

Patrząc na zdjęcia nie ma się do czego przyczepić, imho dobre wybory ok.gifok.gif wszystkie naklejki, atrapy, znaczki wydają się ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no wiesz, to auta używane, koncert życzeń można mieć kupując nowe, ale drugi jest zagazowany

> przecież

No fakt, ja juz powoli nie ogarniam, ktore ogladalam a ktore nie.

Jeszcze tego

http://otomoto.pl/fiat-grande-punto-1-4-1-wlasciciel-krajowy-C30686481.html jade w weekend ogladac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No fakt, ja juz powoli nie ogarniam, ktore ogladalam a ktore nie.

> Jeszcze tego

> http://otomoto.pl/fiat-grande-punto-1-4-1-wlasciciel-krajowy-C30686481.html jade w weekend ogladac.

Wrzucałaś, mówiłem te dwa są warte uwagi ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jade jeszcze ogladac niemca dzisiaj 1.4 120KM

sprawdź sprzęgło, ostatni bieg i mała prędkość - 50 km.h i gaz w podłogę, z tego co pamiętam miał hak i coś mógł ciągnąć (granatowy i 5d ?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dobry pomysl? Warto sie w ten silnik pchac z ta skrzynia?

> Kiedys powozilem aurisa z 6stka i na szoxstce to nawet nie utrzymywal predkosci :/

> Kolezanka szuka do miasta autka i czasem na wypad za miasto

jedyna rozsadna wersja benzynowa bez turbo.

Spokojnie mozna wyskoczyc na lewy pas na autostradzie. Zre paliwo na potege. W porownaniu do klekota NIEJEDZIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sprawdź sprzęgło, ostatni bieg i mała prędkość - 50 km.h i gaz w podłogę, z tego co pamiętam miał

> hak i coś mógł ciągnąć (granatowy i 5d ?)

Wnioski ogólne? Jak dla mnie świetne auto.

Ma oryginalne znaczki, w srodku czysto, nie wytarta tapicerka, silnik tez w porzadku, po jezdzie probnej sie zakochalam i ojciec mnie zgasil niestety, ze za duzy przebieg. No coz... no comment

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wnioski ogólne? Jak dla mnie świetne auto.

> Ma oryginalne znaczki, w srodku czysto, nie wytarta tapicerka, silnik tez w porzadku, po jezdzie

> probnej sie zakochalam i ojciec mnie zgasil niestety, ze za duzy przebieg. No coz... no

> comment

A jaki przebieg??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dokladnie, jeden czarny, drugi srebrny. Dodatkowo ma ciemne przednie reflektory, fabrycznie byly

> srebrne. Do tego mam wrazenie, ze na grillu jest dolozony napis t-jet/multijet, a raczej

> powinno byc tam pusto przy zwyklym 1.4 16V. Jak nic walony przodem.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Starjet

palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> probnej sie zakochalam i ojciec mnie zgasil niestety, ze za duzy przebieg. No coz... no

> comment

icon_eek.gifhehe.gifhehe.gifhehe.gif

Polskie myślenie, auto 4 letnie, 100kkm / 4 = 25 kkm rocznie, to dużo?? jeeez ja rozumiem 50, to stawka średniego handlowca, ale 100 icon_rolleyes.gif nic tylko zakładać mirek autohandel i sprzedawać ludziom to co chcą, czyli komp+ kabelek i będziesz Pan miał przebieg jaki chcesz hehe.gifok.gif

1sjyju.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 100tys km

> A co powiecie Kochani moi o tym?:

> http://otomoto.pl/fiat-grande-punto-mozliwa-zamiana-C29549295.html

> tego chce jutro obejrzec, jesli bedzie aktualne to biore, bo nie mam juz cholerka sily a od jutra

> bede bez auta wogole

I to jest niby duzo??

Normalny przebieg ok.gif

To nie sa czasy ze auta jezdzily 10tys km na rok wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 100tys km

> A co powiecie Kochani moi o tym?:

> http://otomoto.pl/fiat-grande-punto-mozliwa-zamiana-C29549295.html

> tego chce jutro obejrzec, jesli bedzie aktualne to biore, bo nie mam juz cholerka sily a od jutra

> bede bez auta wogole

auto jak auto ale nie do ruszenia po PL drogach na tych rejestracjach* wg mnie. Laweta pewno 500pln

*poszukaj na youtube "tablice wyklejanki".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Polskie myślenie, auto 4 letnie, 100kkm / 4 = 25 kkm rocznie, to dużo?? jeeez ja rozumiem 50, to

> stawka średniego handlowca, ale 100 nic tylko zakładać mirek autohandel i sprzedawać ludziom

> to co chcą, czyli komp+ kabelek i będziesz Pan miał przebieg jaki chcesz

Dzieki za nasmiewanie sie wink.gif poradze sobie juz sama, bo widze, ze do nabijania się to wszyscy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 100tys km

> A co powiecie Kochani moi o tym?:

> http://otomoto.pl/fiat-grande-punto-mozliwa-zamiana-C29549295.html

> tego chce jutro obejrzec, jesli bedzie aktualne to biore, bo nie mam juz cholerka sily a od jutra

> bede bez auta wogole

Po kierownicy mozna wnioskowac, ze przebieg jest najprawdopodobniej cofniety i do tego swieci sie blad poduszki powietrznej.

Ja bym odpuscil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzieki za nasmiewanie sie poradze sobie juz sama, bo widze, ze do nabijania się to wszyscy...

dajesz ogłoszenie do komentowania, szukasz irracjonalnego samochodu z koncertem życzeń, mały przebieg, nie bity, super stan, 3-4 letni za cenę kompletnie odbiegającą od tego koncertu życzeń, poleciliśmy Ci samochody, na których nie powinnaś się zawieźć, a na końcu tekst, że 4 letnie auto z przebieg 100kkm w takich pieniądzach to dużo, to nie dziw się, że dla mnie to jest podejście typowego polaka, co mnie śmieszy i będzie śmieszyć ok.gif

Wytypowałaś 2 dobre ogłoszenia + trzecie opisywany t-jet, nie wiem czego oczekujesz więcej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no nie mniejsza bo wprowadzacie zamieszanie

> 14 8v = 77 kuca, 1.4 16v = 95kuca (starjet). Innych 1.4 wolnossacych nie stwiedzono w GP

sciana.gif błagam, przeczytaj o czym mowa grinser006.gif (o emblemacie starjet), nie występuje on zawsze,a to czy ma 8v czy 16v to drugorzędna sprawa, chodzi o weryfikację ogłoszeń pod kątem przedniego grilla i owego znaczka zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co ma kierownica do cofnietego przebiegu bo nie rozumiem??

Jak dużo jeździsz, czytaj duży przebieg to kierownica się wyciera, robi ślizga etc. to świadczy o większym przebiegu auta, a w PL często tylko elektronicznie go zmniejszają dla kupujących (koncert życzeń)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dajesz ogłoszenie do komentowania, szukasz irracjonalnego samochodu z koncertem życzeń, mały

> przebieg, nie bity, super stan, 3-4 letni za cenę kompletnie odbiegającą od tego koncertu

> życzeń, poleciliśmy Ci samochody, na których nie powinnaś się zawieźć, a na końcu tekst, że 4

> letnie auto z przebieg 100kkm w takich pieniądzach to dużo, to nie dziw się, że dla mnie to

> jest podejście typowego polaka, co mnie śmieszy i będzie śmieszyć

> Wytypowałaś 2 dobre ogłoszenia + trzecie opisywany t-jet, nie wiem czego oczekujesz więcej ?

Oczekuje cudów wprost mówiąc. Nie szukam irracjonalnego samochodu z koncertem zyczen. Sa takie, ktore beda mi odpowiadac, ale nie pojade do Gdanska Bialegostoku czy Szczecina specjalnie po auto, skoro na miejscu tez sa. Ja wiem swoje, ojciec swoje. Jestem duza dziewczyna i wnerwia mnie jak prosze kogos o rade a pozniej zostaje wysmiana. Prosilabym o zachowanie dla siebie glupkowatych komenatrzy. Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po kierownicy mozna wnioskowac, ze przebieg jest najprawdopodobniej cofniety i do tego swieci sie

> blad poduszki powietrznej.

> Ja bym odpuscil.

ale za to ile plaku zlosnik.gif normalnie nówka, ja bym skręcił go na 14kkm grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> błagam, przeczytaj o czym mowa (o emblemacie starjet), nie występuje on zawsze,a to czy ma 8v

> czy 16v to drugorzędna sprawa, chodzi o weryfikację ogłoszeń pod kątem przedniego grilla i

> owego znaczka

czyli ze co ? emblemat starjet raz moze wystapic a raz nie mimo ze pod maska jest 1.4 95KM? wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ręki nie dam sobie uciąć, ztcp to tak

@kazaa , @denus

Panowie... ja was proszzzz zlosnik.gif

Sytuacja ma miejsce tylko wtedy gdy heniek wstawia goly/nowy grill po dzwonku. Kazdy 1.4 95 to starjet z metka na froncie i nie ma od tego odstepstwa chyba ze patrz pierwsze zdanie old.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> @kazaa , @denus

> Panowie... ja was proszzzz

> Sytuacja ma miejsce tylko wtedy gdy heniek wstawia goly/nowy grill po dzwonku. Kazdy 1.4 95 to

> starjet z metka na froncie i nie ma od tego odstepstwa chyba ze patrz pierwsze zdanie

No niestety nie zgodzę się grinser006.gif

cytat z FP:

Quote:

W 2007 były na pewno bo jak kupowałem w ASO to babeczka mówiła że do 07 są a do 06 nie ma


Wyszło na to, że od 2007 mają, a z 2006 mogły nie mieć zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> @kazaa , @denus

> Panowie... ja was proszzzz

> Sytuacja ma miejsce tylko wtedy gdy heniek wstawia goly/nowy grill po dzwonku. Kazdy 1.4 95 to

> starjet z metka na froncie i nie ma od tego odstepstwa chyba ze patrz pierwsze zdanie

Wg ePer'a model 2007r (DAT 25/01/2007) i nowszy mial znaczek Starjet wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Polskie myślenie, auto 4 letnie, 100kkm / 4 = 25 kkm rocznie, to dużo?? jeeez ja rozumiem 50, to

> stawka średniego handlowca, ale 100 nic tylko zakładać mirek autohandel i sprzedawać ludziom

> to co chcą, czyli komp+ kabelek i będziesz Pan miał przebieg jaki chcesz

Jeszcze cztery inne ogl mam jutro jadę.

A ten?

http://tablica.pl/oferta/fiat-grande-punto-1-4-8v-dynamic-CID5-ID3J5xx.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.