Skocz do zawartości

Dla zdjęciowych oglądaczy


adamm_mk1

Rekomendowane odpowiedzi

> Posiadam nowe auto do obejrzenia i wypatrzenia wszelkich nieprawidłowości.

Był jednym z najtańszych egz we Francji, więc cudów bym się nie spodziewał, do tego dochodzi Modlińska, hmm...po tamtejszych komisach jeździłem z kilkoma osobami co upatrzyli sobie swoje wymarzone auto, kupione zostało jedno, oczywiście też walone, tyle że na pasie przednim koniec uszkodzeń, zrobione słabo i jeszcze kupujący zgodził się na zaniżoną o 7 tyś fakturę niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Posiadam nowe auto do obejrzenia i wypatrzenia wszelkich nieprawidłowości.

> klik

misjee maja zacna:"CENA- to nie ona jest u nas najważniejsza najważniejsze jest samopoczucie Klienta oraz jakość sprzedawanych samochodów pod każdym względem."

co do auta nie pomoge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 1. dieel

> 2. sprowadzony

> 3. komis

> Kiedy ludzie sie naucza?

To co mnie w nim zainteresowało oprócz diesla pod maską to jest rocznik i przebieg, który może się wydawać realny i jeżeli był prawidłowo serwisowany i nie był po mega dzwonie to czemu nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Był jednym z najtańszych egz we Francji, więc cudów bym się nie spodziewał,

Rozumiem, że to rozkodowałeś po VIN`ie?

do tego dochodzi

> Modlińska, hmm...po tamtejszych komisach jeździłem z kilkoma osobami co upatrzyli sobie swoje

> wymarzone auto, kupione zostało jedno, oczywiście też walone, tyle że na pasie przednim koniec

> uszkodzeń, zrobione słabo i jeszcze kupujący zgodził się na zaniżoną o 7 tyś fakturę

Niestety z rynku krajowego od pierwszego właściciela ciężko coś znaleźć frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rozumiem, że to rozkodowałeś po VIN`ie?

ok.gif Po VINIE to uważam by nie siadać za kierownicą grinser006.gif

> Niestety z rynku krajowego od pierwszego właściciela ciężko coś znaleźć

Zwiększ wyjściowy budżet o jakieś 2 tyś i wtedy zacznij szukać. Finalnie może się okazać, że po negocjacjach zakupisz w kwocie podobnej do tej co szukasz teraz, a ilość guana które przerzucisz będzie zdecydowanie mniejsza, aczkolwiek nie zerowa, bo czasami coś kosztuje krocie a jest również ulepem. Wcz właśnie takiego super mondka bezwypadkowego od 2 wł oglądałem dla zainteresowanego. Nie komis, super furka, niebity, przebieg ori...hmm, jakby to delikatnie nazwać, 40% auta malowane, przód po dzwonie, tylne nadkole w szpachli, spod jednego błotnika wyłaził czerwony lakier (samochód czarny), kawałek dachu wyszpachlowane, wnętrze uchlewione no i jak tamten miał ori 140 tysia to moje co mają po 180-230tyś powinny mieć max 50 tyś na zegarach zlosnik.gif

Jak szukasz tylko po okolicy i jesteś uparty na c4 to ciężki temat Cię czeka, w lipcu szukałem w promieniu 100km dla klienta (tylko benzyniaka), w końcu odpuścił i przymierzał się do zlecenia sprowadzenia za granicą, pojeździł ze mną i podsumował, że chyba nierealne w PL kupić samochód danej marki w zadanym budżecie, bo większość kombinowana, a te co nie były-"nie widziały mu się", chociaż mówiłem, dorzucisz 1500 na start i będzie fajny samochód, bo głównie mechaniczne sprawy nie grały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zwiększ wyjściowy budżet o jakieś 2 tyś i wtedy zacznij szukać.

Budżet jest do 25 000zł więc powinno wystarczyć na fajne C4 lub inne auto, które nie pochłania fortuny przy codziennych dojazdach.

Finalnie może się okazać, że po

> negocjacjach zakupisz w kwocie podobnej do tej co szukasz teraz, a ilość guana które

> przerzucisz będzie zdecydowanie mniejsza, aczkolwiek nie zerowa, bo czasami coś kosztuje

> krocie a jest również ulepem. Wcz właśnie takiego super mondka bezwypadkowego od 2 wł

> oglądałem dla zainteresowanego. Nie komis, super furka, niebity, przebieg ori...hmm, jakby to

> delikatnie nazwać, 40% auta malowane, przód po dzwonie, tylne nadkole w szpachli, spod jednego

> błotnika wyłaził czerwony lakier (samochód czarny), kawałek dachu wyszpachlowane, wnętrze

> uchlewione no i jak tamten miał ori 140 tysia to moje co mają po 180-230tyś powinny mieć max

> 50 tyś na zegarach

> Jak szukasz tylko po okolicy i jesteś uparty na c4 to ciężki temat Cię czeka, w lipcu szukałem w

> promieniu 100km dla klienta (tylko benzyniaka), w końcu odpuścił i przymierzał się do zlecenia

> sprowadzenia za granicą, pojeździł ze mną i podsumował, że chyba nierealne w PL kupić samochód

> danej marki w zadanym budżecie, bo większość kombinowana, a te co nie były-"nie widziały mu

> się", chociaż mówiłem, dorzucisz 1500 na start i będzie fajny samochód, bo głównie mechaniczne

> sprawy nie grały.

Sprawa wygląda tak, że szukam z mazowieckiego tylko dlatego, że nie chce mi się robić wycieczek na oglądanie i potem się okazuje, że auto bezwypadkowe a brakuje mu połowy plastików pod maską błotniki od wewnątrz jakoś dziwnie polakierowane a 100 000 czy tam 150 000km to samochód miał ale w 2011r sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.