Skocz do zawartości

Fura do 4 tys zł


bielaPL

Rekomendowane odpowiedzi

> a właśnie jeszcze o 406 myślałem, taxiarze swego czasu to zajeżdżali i się sprawowało ok

Jeśli rozważasz Xsarę, to popatrz też za 306-tką. To bliźniaki są. Ale - czasem w Xsarach ktoś zaraportuje rdzę (niewiele ale jednak). 306 jeśli znajdziesz niebite, to rdzy mieć nie powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> fura z 99r od 2lat w PL.wcześniej we Włochach.

> Progi podłoga bardzo zdrowa,jedyne rude punkty są na tylnej klapie bo była kiedyś jakaś stłuczka

> ale jest tego bardzo mało.

> Jak chcesz to fura do oględzin na Bielanach albo Józefosław k. Piaseczna. Żeby nie było jakichś

> niedomówień mogę Ci go nawet dać na jakiś czas żebyś sobie pojeździł.Tylko muszę go najpierw

> trochę posprzątać.

> Samochód kupiłem w PL od wdowy po Włochu z przebiegiem 156tys obecnie jest niewiele ponad magiczne

> 200tys. wiosną robiłem głowicę z rozrządem i plynami.

> Wersja chyba najbardziej wypasiona jaka była w takim fiacie: el.szyby,klima,halogeny,relingi,hak.

Takie cuś z klimą i 1,6 103 PS to zwycięzca programu ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> fura z 99r od 2lat w PL.wcześniej we Włochach.

> Progi podłoga bardzo zdrowa,jedyne rude punkty są na tylnej klapie bo była kiedyś jakaś stłuczka

> ale jest tego bardzo mało.

> Jak chcesz to fura do oględzin na Bielanach albo Józefosław k. Piaseczna. Żeby nie było jakichś

> niedomówień mogę Ci go nawet dać na jakiś czas żebyś sobie pojeździł.Tylko muszę go najpierw

> trochę posprzątać.

> Samochód kupiłem w PL od wdowy po Włochu z przebiegiem 156tys obecnie jest niewiele ponad magiczne

> 200tys. wiosną robiłem głowicę z rozrządem i plynami.

> Wersja chyba najbardziej wypasiona jaka była w takim fiacie: el.szyby,klima,halogeny,relingi,hak.

jeżeli na oględzinach się potwierdzi to brać i nie marudzić biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja bym popatrzył za ... Safrane. Ale ja zboczony nieco jestem.

Miałem, polecam! smile.gif

Chociaż poliftowe to już jakoś nie to, a przedliftowe wiekowe już.

Nie zmienia to faktu, że nawet najbardziej zadbane egzemplarze ceny mają mega niskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.