Skocz do zawartości

Fiat 126 do oceny


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

> Miało ułatwiać przewożenie np. telewizora Neptun . Oparcie po położeniu na siedzisko było sztywne,

> wyłożene tłoczoną blachą. Taki gadżet z którego może z raz korzystałem

Tyle, że wtedy było wyżej o ok. 10 cm.

Nie mam pojęcia kto wpadł na ten pomysł niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy później...

Nie będę zakładał nowego tematu, mam problem wyciekiem oleju. Po wstępnych oględzinach wynika że leci ze skrzyni biegów. Odkręciłem puszkę (foto) między miską a skrzynią, ukazało się koło zębate. Właśnie z tej puszki leci olej, najwięcej podczas jazdy, jak stoi w garażu to może ze dwie krople kapną.

Pewnie jakiś uszczelniacz w skrzyni poleciał hmm.gif

287839546-f1a.jpg

post-32343-14352525083224_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie będę zakładał nowego tematu, mam problem wyciekiem oleju. Po wstępnych oględzinach wynika że

> leci ze skrzyni biegów. Odkręciłem puszkę (foto) między miską a skrzynią,

Osłona koła zamachowego palacz.gif

> ukazało się koło

> zębate.

Raczej wieniec od koła zamachowego palacz.gif

>Właśnie z tej puszki leci olej, najwięcej podczas jazdy, jak stoi w garażu to może ze

> dwie krople kapną.

> Pewnie jakiś uszczelniacz w skrzyni poleciał

Raczej na wale.

Naprawa nieskomplikowana, niekosztowna, aczkolwiek wymagająca wyjęcia silnika (co akurat w Maluchu trwa około godziny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...

> Teraz celuję w coś większego, co powiecie o tym mercedesie:

Ja bym go odpuścił. Na ostatnim zdjęciu widać brak śrubki przy zamku drzwi oraz cholernie sparciałe uszczelki drzwi. Ponadto po bokach karoserii nie ma chromowych listew. Jeśli brakuje takich drobiazgów, to jak musi być "oszczędnie" zrobiony remont. sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja bym go odpuścił. Na ostatnim zdjęciu widać brak śrubki przy zamku drzwi oraz cholernie sparciałe

> uszczelki drzwi. Ponadto po bokach karoserii nie ma chromowych listew. Jeśli brakuje takich

> drobiazgów, to jak musi być "oszczędnie" zrobiony remont.

Dzięki, wysłałem do kilku sprzedających aby podesłali dodatkowe, dobrej jakości fotki - brak odpowiedzi od prawie tygodnia sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

> Dużo, mało ?

Szczerze mówiąc JA tyle bym nie dał. Ale rozumiem że pojawił się pewien rynek który żeruje na sentymentach, i w nowych realiach może to być nawet atrakcyjna cena - nie znam się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szczerze mówiąc JA tyle bym nie dał. Ale rozumiem że pojawił się pewien rynek który żeruje na

> sentymentach, i w nowych realiach może to być nawet atrakcyjna cena - nie znam się.

Ja powoli zaczynam żałować, że kredensa na złom odstawiłem, ale kto by pomyślał 10 lat temu, że ktoś będzie kiedyś pragnął obcować jeszcze z tą komunistyczną motoryzacją hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.