Skocz do zawartości

Nowy Qashqai


kfaz

Rekomendowane odpowiedzi

> Nissan pokazał nowego Qashqaia

> Jak dla mnie nie ma rewolucji ale za to nadali świeżości temu co się świetnie sprawdzało

> Zdjęcie zewnątrz

> Środek

Dalej ma fotele, po których wymagana jest co najmniej miesięczna rehabilitacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Robiłem na tych fotelach naprawdę długie trasy i nie miałem takiego problemu

Nie wiem jak Ty, ja tam jestem duży gabarytowo, podczas 300km trasy nie mogłem sobie ustawić fotela tak, żeby zająć wygodną pozycję.

Reszta auta jest ok, standard dla tej klasy samochodów. Niemniej dla mnie fotele w Qashqai, jak i w Dusterze dyskwalifikują te auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem jak Ty, ja tam jestem duży gabarytowo, podczas 300km trasy nie mogłem sobie ustawić fotela

> tak, żeby zająć wygodną pozycję.

> Reszta auta jest ok, standard dla tej klasy samochodów. Niemniej dla mnie fotele w Qashqai, jak i w

> Dusterze dyskwalifikują te auta.

Chyba kwestia indywidualna, ja mam 182cm i też jest mi bardzo wygodnie w tych fotelach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Robiłem na tych fotelach naprawdę długie trasy i nie miałem takiego problemu

Jak ma takie fotele jak X-Trail, to ja nawet nie wsiadam. Ból pleców i kości ogonowej po 300 km nie do wytrzymania. Z radością przesiadłem się do mojego scenica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja o fotelach:

Quote:

Zupełnie nowe fotele

Wygodna kabina to przede wszystkim komfortowe fotele. Nissan zadbał o to, aby Qashqai nowej generacji był jeszcze bardziej przyjazny kierowcy i pasażerom. Konstruktorzy projektujący fotele korzystali z zaawansowanych technik medycznych i doświadczeń NASA, analizując ciśnienie i przepływ krwi w dolnej części pleców siedzących osób.

Modyfikując poszczególne elementy i poprawiając wyprofilowanie w najważniejszych strefach, opracowali fotel zapewniający równomierne podparcie między innymi dzięki dodatkowemu wyściełaniu na poziomie miednicy, kręgosłupa lędźwiowego i łopatek. Nawet daleka podróż w takim fotelu przebiega komfortowo.


Ciekawe jak w praktyce ten przepływ krwi w dolnej części pleców będzie wyglądał zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nissan pokazał nowego Qashqaia

> Jak dla mnie nie ma rewolucji ale za to nadali świeżości temu co się świetnie sprawdzało

> Zdjęcie zewnątrz

> Środek

Są dostępne jakieś dane nt. zawieszenia, silników, miejsca wewnątrz bez podawania swojego adresu e-mail na stronie nissana?

Chciałbym ocenić ten samochód, ale brakuje mi podstawowych danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Silniki bardzo fajne, mają odpowiedni moment obrotowy, zapewne tym 1.2 będzie się jeździło bardzo

> przyjemnie.

> Ale wymiarów za cholerę nie mogę znaleźć. Czy ludzie naprawdę kupują auta patrząc tylko na wygląd?

Poszukaj na samar.pl tam sa. Pewnie, ze tak przeciez to auto typowo miejskie. Z takim zalozeniem je kupuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.