Skocz do zawartości

Podłoga z żywicy epoksydowej


Tilok

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jako, że się nie znam a zleciłem wykonanie podłogi w garażach z żywicy epoksydowej chciałbym się dowiedzieć czy robota została wykonana dobrze. W jednym garażu podłoga betonowa, 5 lat temu zagruntowana jakimś gruntem i tak to sobie było. Druga podłoga była dwukrotnie malowana farbą do betonu 5 lat temu i również do tej pory tak sobie było zlosnik.gif. W obydwu garażach została zeszlifowana wierzchnia warstwa betonu, następnie poszedł jakiś podkład do którego przyczepił się piasek kwarcowy, jak to wyschło znowu szlifowanie, odkurzanie i na to jedna warstwa żywicy. Moje pytania są takie czy jedna warstwa to nie za mało i jaki byłby koszt wykonania takiej podłogi u Was we wiosce wink.gif. Sumaryczna powierzchnia podłogi to 42m2. Poniżej dwa zdjęcia po zakończeniu prac.

287312872-287312872-DSC02808-1.jpg

287312872-287312872-DSC02815-1.jpg

post-75832-14352522285005_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hej

> Według mnie ok , tylko teraz uważaj na rózne specyfiki chemiczne , mi robili na magazynie i dali

> wykaz na co uważać aby się nic nie działo

> pozdrawiam Fatal

W obydwu będą stały tylko auta, także jedyne płyny, które mogą się tam znaleźć to te które wyciekną i sól ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak to mówią będzie dbał będziesz miał

> pozdrawiam

Ale co tu dbać. Piszą, że nie trzeba jej konserwować. Wystarczy raz na jakiś czas umyć i powinno być ok, ewentualnie zimą ściągać na szybko gumówką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W obydwu będą stały tylko auta, także jedyne płyny, które mogą się tam znaleźć to te które wyciekną

> i sól

Uważaj na wodę. W magazynie też miałem podłogę z żywicy. Jak wózkiem widłowym wjechało się mokrymi oponami, lub rozlało się trochę wody to tańczyło sią jak na lodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Uważaj na wodę. W magazynie też miałem podłogę z żywicy. Jak wózkiem widłowym wjechało się mokrymi

> oponami, lub rozlało się trochę wody to tańczyło sią jak na lodzie.

Do garażu nie będę wjeżdżał na ręcznym czy bokiem, także nie powinno być z tym problemów. Poza tym na posadzce dodatkowo był wysypany piasek kwarcowy, żeby nie było za ślisko waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy później...

> Ja polecam taki produkt: http://www.wim-chb.pl/epg.php

> Koszt to 250zł za 5kg, które wystarcza na pokrycie 10m2. Aplikacja jest bajecznie prosta i

> fachowiec jest zbędny

widzialem to u kogos i wyglada spoko, rowniez po pewnym czasie uzytkowania

sam u siebie sie przymierzam, jak tylko garaz posprzatam grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja polecam taki produkt: http://www.wim-chb.pl/epg.php

> Koszt to 250zł za 5kg, które wystarcza na pokrycie 10m2. Aplikacja jest bajecznie prosta i

> fachowiec jest zbędny

Masakra, jakiej dokonali na polskim języku (mimo że to polska firma, więc teksty nie są tłumaczeniem), każe bać się, czy naprawdę są fachowcami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Masakra, jakiej dokonali na polskim języku (mimo że to polska firma, więc teksty nie są

> tłumaczeniem), każe bać się, czy naprawdę są fachowcami.

Nie bardzo widzę związek między jakością produktu, a poprawną polszczyzną w opisie produktu... Ale ja się tam nie znam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Masakra, jakiej dokonali na polskim języku (mimo że to polska firma, więc teksty nie są

> tłumaczeniem), każe bać się, czy naprawdę są fachowcami.

nikogo nie broniąc ani nie reklamując - może oni są fachowcami od posadzek a nie języka polskiego?..... w końcu nie jest to opis reklamujący słownik poprawnej polszczyzny...... hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nikogo nie broniąc ani nie reklamując - może oni są fachowcami od posadzek a nie języka

> polskiego?..... w końcu nie jest to opis reklamujący słownik poprawnej polszczyzny......

Jak się ma produkt, to trzeba mieć specjalistę od sprzedaży. Najlepiej z maturą. Inaczej widać, że się przyoszczędziło. A jak się oszczędza tu, to i gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.