Skocz do zawartości

Renowacja samochodu - polecane zakłady


Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa wygląda następująco - chodzi o renowację samochodu Auto Union 700 z 1936r. Auto jest w miarę kompletne, jeżdżące, mechanicznie sprawne, wymaga renowacji nadwozia (drewniano-stalowe) oraz wnętrza. Potrzebuję namiary na dobrą, sprawdzoną firmę, która podjęłaby się renowacji takiego auta i zrobiła to porządnie. Poniżej kilka zdjęć, którymi dysponuję na tę chwilę, w razie potrzeby będę w stanie dowiedzieć się więcej.

287324622-IMGP3358.JPG

287324622-IMGP3359.JPG

287324622-IMGP3360.JPG

287324622-IMGP3361.JPG

287324622-IMGP3362.JPG

287324622-IMGP3363.JPG

287324622-IMGP3364.JPG

287324622-IMGP3365.JPG

287324622-IMGP3366.JPG

post-72013-14352522366646_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sprawa wygląda następująco - chodzi o renowację samochodu Auto Union 700 z 1936r. Auto jest w miarę

> kompletne, jeżdżące, mechanicznie sprawne, wymaga renowacji nadwozia (drewniano-stalowe) oraz

> wnętrza. Potrzebuję namiary na dobrą, sprawdzoną firmę, która podjęłaby się renowacji takiego

> auta i zrobiła to porządnie. Poniżej kilka zdjęć, którymi dysponuję na tę chwilę, w razie

> potrzeby będę w stanie dowiedzieć się więcej.

W mieście, z którego pochodzę (Koło) jest człowiek, który zajmował się tym jak jeszcze tam mieszkałem, potem też, sam śmiga Warszawą, którą zresztą wiózł mnie do ślubu, żonie odrestaurował Garbusa, ale jego garaż widział też projekty typu fiat 500 oraz uwaga: Ford model A dla jakiegoś Niemca, mogę przy okazji zapytać czy by się podjął waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W mieście, z którego pochodzę (Koło) jest człowiek, który zajmował się tym jak jeszcze tam

> mieszkałem, potem też, sam śmiga Warszawą, którą zresztą wiózł mnie do ślubu, żonie

> odrestaurował Garbusa, ale jego garaż widział też projekty typu fiat 500 oraz uwaga: Ford

> model A dla jakiegoś Niemca, mogę przy okazji zapytać czy by się podjął

bardzo proszę żebyś się dowiedział ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sprawa wygląda następująco - chodzi o renowację samochodu Auto Union 700 z 1936r. Auto jest w miarę

> kompletne, jeżdżące, mechanicznie sprawne, wymaga renowacji nadwozia (drewniano-stalowe) oraz

> wnętrza. Potrzebuję namiary na dobrą, sprawdzoną firmę, która podjęłaby się renowacji takiego

> auta i zrobiła to porządnie. Poniżej kilka zdjęć, którymi dysponuję na tę chwilę, w razie

> potrzeby będę w stanie dowiedzieć się więcej.

nie wiem jaki masz budżet ale Normcar z Wolbórza powinien dać radę

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sprawa wygląda następująco - chodzi o renowację samochodu Auto Union 700 z 1936r. Auto jest w miarę

> kompletne, jeżdżące, mechanicznie sprawne, wymaga renowacji nadwozia (drewniano-stalowe) oraz

> wnętrza. Potrzebuję namiary na dobrą, sprawdzoną firmę, która podjęłaby się renowacji takiego

> auta i zrobiła to porządnie. Poniżej kilka zdjęć, którymi dysponuję na tę chwilę, w razie

> potrzeby będę w stanie dowiedzieć się więcej.

Niedaleko mnie jest bardzo dobra firma od renowacji starych aut:

http://rzepeckiauto.pl/

Natomiast z tego co czytałem to są dobrzy ale i drodzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzięki wszystkim za namiary. Jeszcze dodatkowe pytanie - kto korzystał z usług takich firm i/lub

> widział efekty. Potrzebuję sprawdzonej "manufaktury", koszty są sprawą drugorzędną.

> Najchętniej obejrzałbym także efekty ich pracy

www.normcar.pl masz dużo fotek i efektów, ja tam pracowałem i sam choć już nie pracuję planuję na blachę odstawić swój samochód

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Osobiście polecam Tomka Zarzyckiego z fenixmotors

o to to to.

widziałem efekty pracy Rzepeckiego i Fenixów (robili moje BMW;) ). jak najbardziej dadzą radę oboje w temacie. Rzepecki to pierwsza liga w Polsce, robi naprawdę egzotyki.

Fenixi są tańsi dość zdecydowanie z tej dwójki, bo narazie robili mniej spektakularne auta (z wyjątkami). ale bym im zaufał bez wahania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za śmiecenie w temacie ale mam dwa pytania.

1. Jak dokładna jest renowacja starego auta?

2. Co się dzieje, jeśli w miejscach bardzo trudno dostępnych (np. profile, wzmocnienia, elementy zabudowane) znajduje się rdza a dostanie się do tego miejsca wiąże się z koniecznością rozpruwania zdrowych elementów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> O ile wiem, to nigdy nie byl remontowany.

jeśli tak to bym się poważnie zastanowił nad jego pełną renowacją - w sensie czy po niej nie spadnie jego wartość, jest bardzo dobrze zachowany jak na swój wiek - delikatna kosmetyka, polerka, czyszczenie i poprawki wnętrza mogłyby przynieść dobry efekt a tak stare auto w stanie oryginalnym to inna liga niż odmalowane nawet u trochę lepszego kazka zlosnik.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przepraszam za śmiecenie w temacie ale mam dwa pytania.

> 1. Jak dokładna jest renowacja starego auta?

tak jak sobie zażyczysz -> i zapłacisz.

> 2. Co się dzieje, jeśli w miejscach bardzo trudno dostępnych (np. profile, wzmocnienia, elementy

> zabudowane) znajduje się rdza a dostanie się do tego miejsca wiąże się z koniecznością

> rozpruwania zdrowych elementów?

jak nie ma wyjścia to prują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.