Skocz do zawartości

Lampy przednie Brava


Rekomendowane odpowiedzi

ja tam nie wiem co wy chcecie od tych świateł, ja jak kupiłem bravkę to nie narzekałem wcale na światła, później wrzuciłem soczewki i jest już bosko zlosnik.gif

Podstawa to dobre napięcie na żarówce no i altek dobrze by było żeby dawał z min. 14V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy BBM ma takie słabe światła?

> Może umycie odbłyśników albo wymiana żarowek?

Rewelacyjne nie są , ale można to poprawić chociażby w sposób o którym piszesz albo wymienić je na soczewki .

Wpisz sobie do szukajki słowo "soczewki" albo "reflektory" i znajdziesz mnóstwo informacji w tym temacie ok.gif

Przykładowy wątek - KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę jakoś specjalnie inwestować w moją Bachę - ma wozić tyłek do pracy i nazad. Ewentualnie do posmigania po mojej wiosce.

Podniosłem światła na regulacji nieco wyżej bo długie świeciły mi jakieś 10 m przed maską i już jest dużo lepiej. Może w przypływie euforii wypucuję lampy od środka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A przy okazji mycia dołóż przekaźnik - tak żeby zasilanie lampy szło prosto z akumulatora, a z

> przełącznika pod kierą tylko sygnał.

a teraz tak nie jest?

z przełącznika pod kierowajką idzie pelny prąd na lampę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Gorzej będzie, jak spojrzysz na to tak: cały prąd na lampę idzie przez przełącznik.

to właśnie miałem na myśli. Niezła bzdura. Nawet poczciwy kanciak miał przekaźniki...

> Efekt podstawowy - wypalenie przełącznika za ciężka kapuchę.

Masz może jakiś schemat albo opis, do których przewodów się dobrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie napisałeś w ogóle o jakiego BBM-a chodzi , w niektórych wersjach/opcjach/rocznikach przekaźnik

> od świateł mijania był montowany fabrycznie .

Właśnie się zastanawiam, czy to nie taka "Urban Legend". Przejrzałem przed chwilą wszystkie dostępne schematy elektryczne BBMów z lat 96-01 (wiki) i na żadnym nie znalazłem przekaźników do świateł mijania i drogowych. Na wszystkich występuje jedynie ten pojedynczy do "poganiaczy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Właśnie się zastanawiam, czy to nie taka "Urban Legend". Przejrzałem przed chwilą wszystkie

> dostępne schematy elektryczne BBMów z lat 96-01 (wiki) i na żadnym nie znalazłem przekaźników

> do świateł mijania i drogowych. Na wszystkich występuje jedynie ten pojedynczy do

> "poganiaczy".

Nie jest to Urban Legend, taki przekaźnik istnieje w ostatnich wypustach BBM, przejrzyj dokładniej serwisówki, a dokładniej szukaj w schematach update 2000 wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.