Skocz do zawartości

Z serii Lowmode...Kebabowóz w touringu...


Prozaq

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie,kolega Jamai z szarańczy zajmuje się cykliczną produkcją filmików o tematyce tuningowej,tym razem poczciwe E34 Touring od Nas z miasta,miłego oglądania w hd. smile.gifok.gif

Kolego ulik87 od E34 touring w airze,sprzedałeś swoją wydumkę czy nadal jesteś jesteś w jej posiadaniu? confused.gifsmile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

> to chyba lyse

nie wiem

> tam w ogole trakcji nie bylo, albo kierowca faktycznie nieogarnia tyl napedu

z tego, co pisał dał gazu bo pomarańczka na sygnalizacji zaczęła dojrzewać, widać że była hopka, toteż i zaczęło go stawiać bokiem...ale tego co dalej się stało to nie pojmuję sam icon_eek.gif czasem jednak warto się powściekać choćby i pod tesco na śniegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak w temacie,kolega Jamai z szarańczy zajmuje się cykliczną produkcją filmików o tematyce

> tuningowej,tym razem poczciwe E34 Touring od Nas z miasta,miłego oglądania w hd.

> Kolego ulik87 od E34 touring w airze,sprzedałeś swoją wydumkę czy nadal jesteś jesteś w jej

> posiadaniu?

ładna smile.gif

ale jak jezdzi tym na codzien, to naprawdę musi być męczący "styl życia" smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie wiem

> z tego, co pisał dał gazu bo pomarańczka na sygnalizacji zaczęła dojrzewać, widać że była hopka,

> toteż i zaczęło go stawiać bokiem...ale tego co dalej się stało to nie pojmuję sam czasem

> jednak warto się powściekać choćby i pod tesco na śniegu.

Dzięki temu, że mam Ciebie w znajomych na fb to widziałem jak ktoś to mu zadedykował zlosnik.gif fajny był pierwszy tytuł zlosnik.gif

Masz gdzieś foty jak wyglądała przed tymi 19?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kompletnie nie ogarniał, na filmie widać jak po zarzuceniu cały czas palą się "stopy". Cisnął heble

> do oporu i do końca.

ok.gif

to tak jakby potykając się chować ręce w kieszenie. grinser006.gif

No cóż... nie dziwię się że tak dopieszczonym wózkiem nie latał bokami pod Tesco wink.gif

A z braku treningu toi takie kwiatki się biorą.

Ja ostatnio żwawo podjeżdżałem po lekkim łuku pod górkę między jakimiś polami. Oczywiście odłączyłem DSC, automat w trybie sport... no i przy przepięciu w trzeci bieg akurat trafiłem na jakąś zamarzniętą kałużę.

Powiem szczerze, że tak jak się bawię to nie mam z tym większych problemów, ale z zaskoczenia przy 110km/h lekki bok i włos mi się na dupie zjeżył. smile.gif

Tak z dobre 50m przez szczyt przeszedłem patrząc przez boczną szybę do przodu passed_out.gif

Droga mi się zwężyła strasznie w ciągu ułamków sekund.

Niestety E34 w touringu jest dość długie i ciężkie. Jak już pójdzie bokiem to leeeeeeciiiiiii.... i leeeeecciiiiiii....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to chyba lyse

> tam w ogole trakcji nie bylo, albo kierowca faktycznie nieogarnia tyl napedu

Nie.

E34 ma tendencję do rzucenia tyłkiem na podbiciu.

A jak ktoś aż tak obniży auto (siłą rzeczy usztywni zawias) to tendencja się pogłębia. I na każdym skrzyżowaniu można pójść pięknym slajdem.

Strzelam też, że nie brakowało tam ciężkiego sprzętu audio w bagażniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie wiem

> z tego, co pisał dał gazu bo pomarańczka na sygnalizacji zaczęła dojrzewać, widać że była hopka,

> toteż i zaczęło go stawiać bokiem...ale tego co dalej się stało to nie pojmuję sam czasem

> jednak warto się powściekać choćby i pod tesco na śniegu.

widac ewidentnie ze auto leci bokiem juz dluuuugo , wiec korekta albo odjac z gazu , ale jak nic nie zrobil to poszedl w tory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie.

> E34 ma tendencję do rzucenia tyłkiem na podbiciu.

> A jak ktoś aż tak obniży auto (siłą rzeczy usztywni zawias) to tendencja się pogłębia. I na każdym

> skrzyżowaniu można pójść pięknym slajdem.

> Strzelam też, że nie brakowało tam ciężkiego sprzętu audio w bagażniku.

bo robienie takiego zawiasu rujnuje prowadzenie. wyglada fajnie tylko trzeba sobie pozniej odpowiedziec na pytanie czy chcesz miec auto do jazdy czy do ogladania.

a co do tych zimowek to jakos nie wierze ze je mial bo jest praktycznie nieosiagalne znalesc zimowki w takich rozmiarach jak on tam mial na tych kolach. zreszta na tych zdjeciach z linka wyzej widac ze nawet po sniegu robil zdjecia na letnich oponach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bo robienie takiego zawiasu rujnuje prowadzenie. wyglada fajnie tylko trzeba sobie pozniej

> odpowiedziec na pytanie czy chcesz miec auto do jazdy czy do ogladania.

> a co do tych zimowek to jakos nie wierze ze je mial bo jest praktycznie nieosiagalne znalesc

> zimowki w takich rozmiarach jak on tam mial na tych kolach. zreszta na tych zdjeciach z linka

> wyzej widac ze nawet po sniegu robil zdjecia na letnich oponach

hehe.gif po którym dokładnie zdjęciu wnosisz, że robił zdjęcia na letnich kołach zlosnik.gif i te z filmu to są dokładnie te same rotfl.gif

uwielbiam autokącikowych specjalistów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bo robienie takiego zawiasu rujnuje prowadzenie. wyglada fajnie tylko trzeba sobie pozniej

> odpowiedziec na pytanie czy chcesz miec auto do jazdy czy do ogladania.

> a co do tych zimowek to jakos nie wierze ze je mial bo jest praktycznie nieosiagalne znalesc

> zimowki w takich rozmiarach jak on tam mial na tych kolach. zreszta na tych zdjeciach z linka

> wyzej widac ze nawet po sniegu robil zdjecia na letnich oponach

dobra, chłopak dał ciała, ale on sam naprawdę o tym wie, wszystko szczerze wyjaśnił i posypał głowę popiołem.

nikomu na szczęście nic się nie stało i super. nie wściekał się, nie szpanował, nie wygłupiał, wypadek przy pracy i tyle.

na filmiku jest na kołach 17" więc już nie snuj domysłów ok.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> po którym dokładnie zdjęciu wnosisz, że robił zdjęcia na letnich kołach i te z filmu to są

> dokładnie te same

> uwielbiam autokącikowych specjalistów

np po tym

07.jpg

AC Schnitzers are 8,5x19 ET13 with 215/35 and 5mm spacers + 9,5x19 ET 21,5 with 225/35

na przodzie ma zalozone markowe opony "sunny" made in china a na tyle br. pontezy ( fajne opony ale dosc twarda mieszanka wiec tylko na lato ) a bieznik ma taki ksztal ze na sniegu trakcji nie ma

na filmie z tramwajem widac ( od 1 minuty ) ze kola na ktorych sie rozwalil to AC Schnitzery.wiec wnioskuje ze te same....

a w zimowki na tych felgach ciezko mi uwierzyc bo praktycznie jest ten rozmiar rzadko spotykany w tym rozmiarze

niestety za glupote sie placi....

robienie taczki z auta powoduje ze auto prowadzi sie jak taczka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dobra, chłopak dał ciała, ale on sam naprawdę o tym wie, wszystko szczerze wyjaśnił i posypał głowę

> popiołem.

> nikomu na szczęście nic się nie stało i super. nie wściekał się, nie szpanował, nie wygłupiał,

> wypadek przy pracy i tyle.

> na filmiku jest na kołach 17" więc już nie snuj domysłów

20.GIF kazdemu sie moze zdarzyc wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> np po tym

> AC Schnitzers are 8,5x19 ET13 with 215/35 and 5mm spacers + 9,5x19 ET 21,5 with 225/35

> na przodzie ma zalozone markowe opony "sunny" made in china a na tyle br. pontezy ( fajne opony ale

> dosc twarda mieszanka wiec tylko na lato ) a bieznik ma taki ksztal ze na sniegu trakcji nie

> ma

> na filmie z tramwajem widac ( od 1 minuty ) ze kola na ktorych sie rozwalil to AC Schnitzery.wiec

> wnioskuje ze te same....

> a w zimowki na tych felgach ciezko mi uwierzyc bo praktycznie jest ten rozmiar rzadko spotykany w

> tym rozmiarze

> niestety za glupote sie placi....

> robienie taczki z auta powoduje ze auto prowadzi sie jak taczka....

facepalm%5B1%5D.gif ale wiesz, że ta fotka jest w przełomu marca/kwietnia zeszłego roku, kiedy Polit te koła przymierzał?

I czy jesteś w stanie zrozumieć, że ma też komplet 17" AC na zimę? i na nich właśnie wyrżnął...także nic już wnioskować nie musisz.

jakiś tekst

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale wiesz, że ta fotka jest w przełomu marca/kwietnia zeszłego roku, kiedy Polit te koła

> przymierzał?

> I czy jesteś w stanie zrozumieć, że ma też komplet 17" AC na zimę? i na nich właśnie

> wyrżnął...także nic już wnioskować nie musisz.

> jakiś tekst

dobra juz dobra wierze juz 270751858-jezyk.gif szkoda auta i tyle 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam nic wielkiego się na szczęście nie stało. taka straszna gleba a wpierdaczył się w te tory, sam z nich zjechał (ciekaw jestem, czy tak łatwo tylnołapem na letnich by się wygrzebał) i nawet miski nie zostawił zlosnik2.gif trochę dół zderzaka z tego co pamiętam ucierpiał.

aha...żeby dopowiedzieć. on tam zjechał na pobocze i ustawił barierkę, w którą rąbnął, coby się tramwaje nie nacięły...ale mandat dostał. policja widziała na monitoringu i zapukali do niego do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale wiesz, że ta fotka jest w przełomu marca/kwietnia zeszłego roku, kiedy Polit te koła

> przymierzał?

> I czy jesteś w stanie zrozumieć, że ma też komplet 17" AC na zimę? i na nich właśnie

> wyrżnął...także nic już wnioskować nie musisz.

> jakiś tekst

dokładnie ok.gif

narty.jpg

001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.