Skocz do zawartości

Czy Skoda potwierdzi przebieg samochodu ?


bjo1

Rekomendowane odpowiedzi

> Cześć

> Coś takiego wpadło pod kursor KliK

> Coś ktoś widzi ?

Quote:

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacja handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, paragraf 1. Kodeksu Cywilnego.

Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.


Czyli wszystko co napisałem może dotyczyć mercedesa nie octavii i diesla nie benzyny, ale som słit focie więc bierzta i nie wnikajta w blachi wyklejanki, w umowy na niemcuf itp . Lać i jeździć, a że olej nie gaz...to taka moja wersja tego ogłoszenia, bo po tym wpisie co powyżej to wszystko mógł tam napisać nawet przepis na ciasto.

Sprawa nr 2-jeli był serwisowany w ASO-55zł i przesyłają chłopaki pełną historię w pedeefie na maila, przy wyłożeniu 15 klocków to chyba niewiele?

3.

Quote:

- Ważne tablice przejazdowe niemieckie z ubezpieczeniem


Chyba gdzieś zgubiło się słówko NIE na początku zdania...Te tablice to jakiś żart ojca prowadzącego smile.gif i można daleko na nich nie dojechać lżejszym o pińcet albo pińcet i laweta na parking, nie pisząc już co by było w razie dzwona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ciezko mi uwierzyc, ze ktos zalozyl w Niemczech gaz, zeby sie turlac 15kkm na rok...

a Ty naprawde myślisz, ze Ci niemcy to taki bogaty naród? tak jak u nas, tak i u nich znajdą sie biedniejsi, którzy gaz założą. mam dobrą kumpelę w Dortmundzie, która zarabia sporo, a i tak założyła gaz, bo twierdzi, ze woli wydawac na przyjemności niż na paliwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Siedzenia, kierownica. Żadne ze znanych mi aut nie miało tak zjechanej kierownicy po 140 kkm. Może

> się mylę, może.... Ale generalnie Skody nie mają aż tak delikatnych kierownic, a mam przegląd

> sporej ilości aut, użytkowanych masakrycznie.

Czy ja wiem.... Mojego wujka Octavia ma lekko ponad 130kkm na liczniku i wiem, że nie jest kręcona, bo jest od nowości w rodzinie, a kierownica i plastik na drzwiach kierowcy wygląda gorzej od tej Octavii na zdjęciach. Po prostu zależy od użytkowania jak bardzo jest zużyte wnętrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cześć

> Coś takiego wpadło pod kursor KliK

> Coś ktoś widzi ?

Niedawno mój Tata sprzedał swoją salonową o1 z 2005r. Miała 175kkm przebiegu i wnętrze było w lepszym stanie. Jedyne co to na bank został wymieniony podłokietnik w którym są przełączniki szyb w lewych drzwiach. To jest "nagumowane" i ta "guma" się wyciera. U nas przy 175kkm to wyglądało kiepsko. Reszta była w dużo lepszym stanie ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wszystko sie zgadza, ale takich aut sie zwyczajnie nie sprowadza do PL, bo sa drozsze niz u nas

> Poza tym, jakos ciezko mi uwierzyc, ze ktos zalozyl w Niemczech gaz, zeby sie turlac 15kkm na

> rok...

Wierzyc czy nie wierzyc, ja zalozylem gaz bo ...po 15 tysiacach sie zwrocil, a wiedzac, ze pokulam sie autem 6-8 lat to chyba nie trzeba udowadniac sensu?

Pomijam koszty extra LPG jak przeglady bo w skali oszczednosci to kropla w morzu.

Przez 10 lat moze extra wyszlo mi +1200zl(w tym 400 komp bo padl po 7 latach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak chcesz to wkleje fotki wnętrza swojej octavii z udokumentowanym przebiegiem 399 000km.

A co to da, skoro od użytkownika i rodzaju użytkowania zależy jak to wnętrze się zużyje???

Jeden obedrze skórę z kierownicy po 100 tys km jak ma szorstkie łapy i przetrze fotel od ciągłego wsiadania-wysiadania, inny zrobi 300 tys km po autostradzie i fotel, kierownica, boczki będą jak nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A co to da, skoro od użytkownika i rodzaju użytkowania zależy jak to wnętrze się zużyje???

> Jeden obedrze skórę z kierownicy po 100 tys km jak ma szorstkie łapy i przetrze fotel od ciągłego

> wsiadania-wysiadania, inny zrobi 300 tys km po autostradzie i fotel, kierownica, boczki będą

> jak nowe.

No dobra, ale ta Octavia ma ponoc 140 kkm cfaniaczek.gif Jak na taki przebieg, wnętrze jest PONADPRZECIĘTNIE zużyte, to fakt. Oczywiście, zawsze się znajdzie ktoś, kto ma szorstkie ręce i masakruje kierownice po 15 kkm, ale bądźmy poważni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego mamy nie być poważni? Może być tak jak napisałem, że ktoś nie spuszczał się nad tym aby kremować łapki przed jazdą samochodem i masz efekt. Można wierzyć lub nie, ale nie jest to powodem aby ten egzemplarz odrzucić. Mam w swojej Astrze oryginalne 160 tys przebiegu i skóra jest wyślizgana. Wrzucić fotki?

Ale zaraz zaraz, przecież 99% userów AK nie patrzy na przebieg, bo z góry zakładają, że może być cofany, więc o co kaman?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No dobra, ale ta Octavia ma ponoc 140 kkm Jak na taki przebieg, wnętrze jest PONADPRZECIĘTNIE

> zużyte, to fakt. Oczywiście, zawsze się znajdzie ktoś, kto ma szorstkie ręce i masakruje

> kierownice po 15 kkm, ale bądźmy poważni.

Moja szefowa, elegancka kobitka po 50-tce, kosmetyki, kremiki do rąk a kiera w C5 po trzech latach od nowości i 30 kkm przebiegu wyglądała jakby auto miało z milion kilometrów. Dosłownie wytarta do czarnego a skóra była w kolorze beżowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moja szefowa, elegancka kobitka po 50-tce, kosmetyki, kremiki do rąk a kiera w C5 po trzech latach

> od nowości i 30 kkm przebiegu wyglądała jakby auto miało z milion kilometrów. Dosłownie

> wytarta do czarnego a skóra była w kolorze beżowym.

I co to ma do Octavii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A to, że jest silnoręka i jak wsiądzie do Octavii to też wyślizga

> btw

> Tu sie nie ma co namyślać tylko jechać i ogladać bo z dokumentacji ogłoszeniowej to można jedynie

> powróżyć.

Oczywiście ok.gif Ja tylko zwróciłem uwagę na to, że zużycie jest ponadprzeciętne, co raczej świadczy o cofanym przebiegu, a czy to jest ważne czy nie... Autor chciał mieć opinię - autor dostał opinię, taką, jaką można wydać siedząc za komputerem wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moja szefowa, elegancka kobitka po 50-tce, kosmetyki, kremiki do rąk a kiera w C5 po trzech latach

> od nowości i 30 kkm przebiegu wyglądała jakby auto miało z milion kilometrów.

Bo tak działa chemia (w kosmetykach). Studiowałem podyplomowo chemię kosmetyczną, więc wiem. Najlepsze kosmetyki - to nie używanie kosmetyków. smile.gif

No ale pelikany łykają serwowane w TV badziewie jak astrachański kawior... sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.