Skocz do zawartości

I jak tu nie kochać Meganki?


manau

Rekomendowane odpowiedzi

Serwis olejowy który normalnie kosztuje 500zł tym razem zamknie się w 1200,-

Oprócz planowanej wymiany przekładni kierowniczej (przekładnię kupiłem wcześniej) doszła pęknięta sprężyna z tyłu i klocki - również z tyłu.

I tak dziś zamiast samochodem wróciłem z pracy autobusem.

Jak tu nie kochać Meganki? Teraz to już trzeba kochać... grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak tu nie kochać Meganki? Teraz to już trzeba kochać...

Jak bardzo i jak długo byś jej nie kochał, to na pewno tego nie odwzajemni! Ja Renaulty odbieram jak młode ładne blondynki zlosnik.gif, można pogadać, na krótko się umówić, zabawić, poszpanować i do widzenia! Bo w dłuższej perspektywie i tak puszczą cię z torbami hehe.gifgrinser006.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja Renaulty odbieram

> jak młode ładne blondynki , można pogadać, na krótko się umówić, zabawić, poszpanować i do

> widzenia!

No i tak szpanuję już hmmm.... szósty rok?

Ostatni stempelek w dowodzie rejestacyjnym...

Jak obróci panewkę to zepchnę ze skały grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak bardzo i jak długo byś jej nie kochał, to na pewno tego nie odwzajemni! Ja Renaulty odbieram

> jak młode ładne blondynki , można pogadać, na krótko się umówić, zabawić, poszpanować

poszpanować? screwy.gif renaultem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Byś widział te wszystkie ryczące 40-stki w oknach, jak podjeżdżam nowym czerwonym (flamme) Clio .

> Kumple w czarnych Passatach przestali trzaskać drzwiami na parkingu i na paluszkach czmychają

> do wejścia .

takim razie gratuluję hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Serwis olejowy który normalnie kosztuje 500zł tym razem zamknie się w 1200,-

> Oprócz planowanej wymiany przekładni kierowniczej (przekładnię kupiłem wcześniej) doszła pęknięta

> sprężyna z tyłu i klocki - również z tyłu.

> I tak dziś zamiast samochodem wróciłem z pracy autobusem.

> Jak tu nie kochać Meganki? Teraz to już trzeba kochać...

ale co się żalisz ? to przecież sprawy eksploatacyjne zlosnik.gif

ciesz się że sprężyna zdiagnozowana przy wymianie a nie w trasie grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja dziś straciłem rozrusznik w MII,

> szczelił focha i w ogóle nie kręci

rozrusznik sprawny, bezpieczniki ok icon_eek.gif auto nie kręcie silnikiem. Można odpalić "z popychu" - wtedy wszystko jest ok. Co to może być? Jest tam jeszcze jakiś sterownik co mógł tak paść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No to juz czas, czas robi swoje

No i auto odebrane.

Wymieniona przekładnia, w aucie zapanowała znowu cisza, zawieszenie jest napięte jak bęben i ciche.

Hamulce jak żyleta, no i odechciało mi się zmian auta. W życiu nie miałem tak starego samochodu który nadal dawałby radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No i auto odebrane.

> Wymieniona przekładnia, w aucie zapanowała znowu cisza, zawieszenie jest napięte jak bęben i ciche.

> Hamulce jak żyleta, no i odechciało mi się zmian auta. W życiu nie miałem tak starego samochodu

> który nadal dawałby radę.

jak stary zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> eee to nie taki stary jak się zastanawiałem nad scenikiem to o mało co nie kupiłem 2006-2007 w

> automacie kombi ale była 1.6 też masz full opcje ?

Ależ skąd, full bieda.

Manualna klima, ręczne lusterka, szyby w prądzie z przodu, zydle w drelichu...

Oczywiście trochę ją "podrasowałem" - jest czujnik cofania, skórzana kierownica, lepsze audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ależ skąd, full bieda.

> Manualna klima, ręczne lusterka, szyby w prądzie z przodu, zydle w drelichu...

> Oczywiście trochę ją "podrasowałem" - jest czujnik cofania, skórzana kierownica, lepsze audio.

na głośnikach naprawdę czułeś różnicę ? hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wbrew pozorom to nie jest głupi trop, co prawda nie ze stacyjką, ale z przekaźnikiem, który w

> zwykłych samochodach tam jest. U nas pewnie wepchnęli go do modułu komfortu

mój kumpel miał podobny problem i okazało się że przycisk start wraz z gniazdem karty coś było nie tak niewiem.gif

u nas serwis Renomax szybko postawił diagnozę i naprawa nie kosztowna była ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a co kupiłeś ?

przód z racji tego, żeby niczego nie ciąć i nie przerabiać: Pioneer Renault Perfect FIT

z tyłu nie miałem nic, wsadziłem jakieś SONY 13cm trójdrożne (nowe) które kurzyły się w garażu

ostatnio mam żałobę, bo zepsuła się moja alpinka i mam jakiegoś pioneerka za cenę pary trampek hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> na głośnikach naprawdę czułeś różnicę ?

Na samych głośnikach - oczywiście tak, ale nie była to różnica kolosalna - to tylko 13cm.

Ale że do sprawy podszedłem kompleksowo - tzn. od razu poszło też radio, głośniki + sub we wnęce bagażnika: o taki tylko nie podróba z Helixa a oryginalny Pioneer grinser006.gif to już jakoś przyzwoicie zagrało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tak

Z subami pod siedzenie jest tak że najczęściej nie wchodzą pod siedzenie grinser006.gif

Pod fotelem jest rura która zaczepia o suba przy przesuwaniu fotela. Bardziej płaskie suby powodują że pasażer z tyłu będsie ci po nim deptał.

Ja takiego suba pod fotel dałem we wnęce z boku bagażnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Serwis olejowy który normalnie kosztuje 500zł tym razem zamknie się w 1200,-

> Oprócz planowanej wymiany przekładni kierowniczej (przekładnię kupiłem wcześniej) doszła pęknięta

> sprężyna z tyłu i klocki - również z tyłu.

> I tak dziś zamiast samochodem wróciłem z pracy autobusem.

> Jak tu nie kochać Meganki? Teraz to już trzeba kochać...

no kochać kochać bo u mnie amorki z tyłu jeszcze do wymiany zlosnik.gifsciana.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wbrew pozorom to nie jest głupi trop, co prawda nie ze stacyjką, ale z przekaźnikiem, który w

> zwykłych samochodach tam jest. U nas pewnie wepchnęli go do modułu komfortu

odpowiedź jak zwykle była prostsza niż się spodziewałem, cosik zeżarło wiązkę sciana.gif megi już odpala yay.gif, ale za to pękła mi sprężyna z tyłu, tuleje też już są wywalone, jak tu nie kochać megi panic.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co jest dziwnego w wymianie zużytych części? W innych markach się nie wymienia? Chyba, że o coś

> innego Ci chodzi

W samej wymianie nie ma nic dziwnegook.gif

Ale juz ich ilosc i czestotliwosc juz deczko zastanawiajaca hehe.gif

Szczegolnie po uwzglednieniu deklarowanych tu przebiegow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.