Skocz do zawartości

Jak pozbyć się zapachów z auta


lucash

Rekomendowane odpowiedzi

> pozbywałem się dwukrotnie przykrych zapachów jakie zostają po psich wymiocinach oraz po rozlanej

> ropie. Użyłem kilku środków i jedyny który pomógł to mielona kawa. Więc polecam kawę.

a w ziarenkach chyba też może byc;)

latwiej ja pozniej sprzatnac niz mielona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jaki macie pomysł na pozbycie się zapachów z auta? Ozonowanie? Sprawdza się to coś? Pranie

> tapicerki odpada bo skórzano zamszowa.. :/

zawsze stosuję to i zawsze działa - w domu , w samochodzie, w pracy , itp

czasem trzeba kilka razy popsikać i odczekać , tylko żeby lekko ciepło było w na zimnym działa bardzo powoli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Koledzy tu widzę niewprawieni w kosmetykach samochodowych. Kawę to należy wypić, byle niezbyt późną

> porą, a auto potraktować Plakiem. Jak poniżej, proszę ja was.

Ale Plak (zasadniczo cała seria) to wyroby kosmetykopodobne. Dobre dla Mirków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jaki macie pomysł na pozbycie się zapachów z auta? Ozonowanie? Sprawdza się to coś? Pranie

> tapicerki odpada bo skórzano zamszowa.. :/

Tapicerkę skórzano zamszową także możesz przeczyścić ok.gif

Ozonowanie bardzo dobrze się sprawdza, ale zapachy potrafią powrócić, wtedy można użyć neutralizatorów zapachów smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tapicerkę skórzano zamszową także możesz przeczyścić

> Ozonowanie bardzo dobrze się sprawdza, ale zapachy potrafią powrócić, wtedy można użyć

> neutralizatorów zapachów

wychodzi jednak ze najpierw pranie welurów na podłodze i w bagażniku, podsufitki, potem ozonowanie smile.gif A może jednak najpierw ozonowanie a potem prańsko bo w zimę to mi wszystko zamarznie smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wychodzi jednak ze najpierw pranie welurów na podłodze i w bagażniku, podsufitki, potem ozonowanie

> A może jednak najpierw ozonowanie a potem prańsko bo w zimę to mi wszystko zamarznie

Ja bym najpierw przeczyścił Meguair's Carpet & Upholstery Cleaner - przeczyści i zostawi bardzo świeży zapach ok.gif

Nie martw się o zamarzanie, bo nie moczysz jak w przypadku prania odkurzaczem.

Potem ozon, a na koniec ewentualnie jakiś neutralizator chemiczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja bym najpierw przeczyścił Meguair's Carpet & Upholstery Cleaner - przeczyści i zostawi bardzo

> świeży zapach

> Nie martw się o zamarzanie, bo nie moczysz jak w przypadku prania odkurzaczem.

> Potem ozon, a na koniec ewentualnie jakiś neutralizator chemiczny

ja bym uprał , potem chemicznie odsmrodził a na koniec (po 2-3 tygodniach ozonował

tylko za zimno teraz trochę na takie zabawy , ja czekam na wiosnę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jaki macie pomysł na pozbycie się zapachów z auta?

Podłączę się do pytania - rozlało mi się coś w bagażniku, nie wiem dokładnie co, zapach jak rozpuszczalnik nitro, ale trochę gęstsza konsystencja. Zczyściłem ile mogłem klasycznie szmatą z płynem do naczyń wink.gif ale zapach się utrzymuje.

Jechać do myjni na pranie tapicerki? Ten Vitapar pomaga na takie chemiczne zapachy, czy tylko na biologiczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.