Skocz do zawartości

2014 Qoros 3 hatch - niezle...


OZI

Rekomendowane odpowiedzi

> no, 1.6T jakies 150 kuca ... potega mocy i momentu

no ale o co chodzi? Uważasz, że to mało jak na kompakt? Zobacz ile mają VW, Kia, Ford i inni.

Przecież to nie hot hatch facepalm%5B1%5D.gif.

Akurat do silnika, tak z kartki czytając, nie da się przyczepić. Pytanie tylko, czy w realu również będzie ok. Z tym bywa różnie.

Natomiast chyba wyraźnie napisałem, że jeśli cena będzie na poziomie 80tys PLN to nie wróżę mu świetlanej przyszłości, bo ludzie za 80 kupią se VW albo jakąś Kię lub cokolwiek innego i nie będą musieli za każdym razem przed blokiem tłumaczyć, że: "tak, to jest chińskie, ale naprawdę dobre i dużo kosztowało... nie, to nie to samo co landwind..." grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Debiut na Geneva Motor Show '14

> Cel: podboj EU[....]

> 2 model produkcyjny po sedan, ktory zostal uznany za" NAJbezpieczniejsze auto 2013 wg Euro

> NCAP"

no ładne cacko smile.gif

połączenie A3 z Ceedem i z przodu z Imprezą 'Lanos',

mnie ciekawi co kryje w środku i jaka będzie trwałość tych aut - czy np instalacje elektryczne nie będą prowadzone przewodami w których więcej jest tworzywa izolacji niż miedzi wink.gif

brat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>(...)

> Natomiast chyba wyraźnie napisałem, że jeśli cena będzie na poziomie 80tys PLN to nie wróżę mu

> świetlanej przyszłości, bo ludzie za 80 kupią se VW albo jakąś Kię lub cokolwiek innego i nie

> będą musieli za każdym razem przed blokiem tłumaczyć, że: "tak, to jest chińskie, ale naprawdę

> dobre i dużo kosztowało... nie, to nie to samo co landwind..."

W zakompleksionej Polsce gdzie auto kupuje się dla sąsiada i potem mu tłumaczy.

Ale Polska nie jest rynkiem dla nikogo, więc Qoros może mieć gdzieś co myślą Polacy.

A Niemiec to sobie kupi, będzie zadowolony że ma dobre auto za niewielkie pieniądze i zamiast się tłumaczyć z pokrewieństwa z Landwindem będzie z uśmiechem patrzył na sąsiada w Volvo.

hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A Niemiec to sobie kupi, będzie zadowolony że ma dobre auto za niewielkie pieniądze i zamiast się

> tłumaczyć z pokrewieństwa z Landwindem będzie z uśmiechem patrzył na sąsiada w Volvo.

tak, ale tylko jeśli różnica w cenie będzie uzasadniała zakup. Jeśli będą na podobnym poziomie, a 20tys EUR za kompakta to nie mało, to już może być różnie hmm.gif

Wszystko zależy od tego, jaki wypas, gwarancja, serwis i takie tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A Niemiec to sobie kupi, będzie zadowolony że ma dobre auto za niewielkie pieniądze i zamiast się

> tłumaczyć z pokrewieństwa z Landwindem będzie z uśmiechem patrzył na sąsiada w Volvo.

Żebyś się nie zdziwił... Znam kilku takich, dla których "koledzy się będą śmieli" jest istotnym kryterium wyboru marki grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tak, ale tylko jeśli różnica w cenie będzie uzasadniała zakup. Jeśli będą na podobnym poziomie, a

> 20tys EUR za kompakta to nie mało, to już może być różnie

> Wszystko zależy od tego, jaki wypas, gwarancja, serwis i takie tam.

Oczywiście. Ale to są rzeczy niezależne od znaczka. Dlatego ja bym go z uwagi na sam znaczek nie skreślał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no ale o co chodzi? Uważasz, że to mało jak na kompakt? Zobacz ile mają VW, Kia, Ford i inni.

> Przecież to nie hot hatch .

> Akurat do silnika, tak z kartki czytając, nie da się przyczepić. Pytanie tylko, czy w realu również

> będzie ok. Z tym bywa różnie.

> Natomiast chyba wyraźnie napisałem, że jeśli cena będzie na poziomie 80tys PLN to nie wróżę mu

> świetlanej przyszłości, bo ludzie za 80 kupią se VW albo jakąś Kię lub cokolwiek innego i nie

> będą musieli za każdym razem przed blokiem tłumaczyć, że: "tak, to jest chińskie, ale naprawdę

> dobre i dużo kosztowało... nie, to nie to samo co landwind..."

to znaczy, ze to jest przecietny silnik, bez zadnej rewelacji zeby uzasadnialo cene samochodu praktynie noname

poza tym dla mnie to malo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 1.8 TSI, ma znacznie wiecej momentu niz 1.6T i to jest tak na styk do tego samochodu

1.4tsi 140 koni w octavi ma przyspieszenie 8.5sek a i b.dobrą dynamikę na biegach. 1.8 ma jeszcze lepszą, więc nie opowiadaj.

To że Tobie nie wystarczy, to sorry, ale jesteś praktycznie w mniejszości.

Proponuję, abyś wybrał sobie zatem RS'a.

W przypadku np. focusa masz do wyboru w przypadku 1.6t wersję 150 lub 180 - w tej mocniejszej wersji spodziewam się, że można na palcach policzyć, ile tego się sprzedało.

Wydaje mi się, że się w tej kwestii akurat czepiasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 1.4tsi 140 koni w octavi ma przyspieszenie 8.5sek a i b.dobrą dynamikę na biegach. 1.8 ma jeszcze

> lepszą, więc nie opowiadaj.

> To że Tobie nie wystarczy, to sorry, ale jesteś praktycznie w mniejszości.

> Proponuję, abyś wybrał sobie zatem RS'a.

> W przypadku np. focusa masz do wyboru w przypadku 1.6t wersję 150 lub 180 - w tej mocniejszej

> wersji spodziewam się, że można na palcach policzyć, ile tego się sprzedało.

> Wydaje mi się, że się w tej kwestii akurat czepiasz.

chcialem 2.0 TSI 4x4 ale skoda takiej wersji nie ma, falwej byl za drogi a seat za paskudny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.