Skocz do zawartości

Titka na mrozie - OCB?


Keryp_

Rekomendowane odpowiedzi

> Wczoraj zostawiłem FOXa na mrozie, dziś odpalam, włączam zapłon i.... titka tita...

> W momencie, jak rozrusznik zakręcił, titka się wyłączyła.

> OCB?

Syrenka od alarmu znaczy? Ma swoje zasilanie i jak napiecie spada to mysli, ze kradna i sie wlacza. Podladuj akumulator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie ma zadnych alarmów czy innych immo.

żebyś sie nie zdziwił, ja w Volvo 244 miałem domorosły alarm z PRLu oparty o przekaźniki z Łady i dodatkowy klakson (cholera wie jak to działało) oraz z heblem od jego wyłączania umieszczonym pod przednim zderzakiem zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> OCB?

Mi Clio też titka w czasie jazdy! Jadę sobie normalnie przepisowo, a tu nagle tiii, tiii, tiii... Na wyświetlaczach nic, w navi nic. CWOCMC grinser006.gif. Potitka se tak minutę i spokój. Ja myślę, że te nowe typy tak mają i żeby z tym chodzić do serwisów kasę wyciągać od koncernów. Jak jedzie prosto, skręca i hamuje, to nie dajmy się! old.gifgrinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> żebyś sie nie zdziwił, ja w Volvo 244 miałem domorosły alarm z PRLu oparty o przekaźniki z Łady i

> dodatkowy klakson (cholera wie jak to działało) oraz z heblem od jego wyłączania umieszczonym

> pod przednim zderzakiem

Na stówę nic nie ma - po kilkunastu latach stania znalazłoby się przy uruchomieniu. grinser006.gif

Myślałem na jakiś elementem rozszerzalnym cieplnie, ale to by trąbił dalej nawet po zakręceniu rozrusznikiem. spineyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na stówę nic nie ma - po kilkunastu latach stania znalazłoby się przy uruchomieniu.

> Myślałem na jakiś elementem rozszerzalnym cieplnie, ale to by trąbił dalej nawet po zakręceniu

> rozrusznikiem.

przywiesił sie widać jakiś przekaźnik hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bądź tego taki pewien zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif Rozbebeszyłem poldka do malowania, wszystko, zostały tylko kable, jak składałem to został jakieś dziwne kable które do niczego nie pasowały, w aucie 0 prądu zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Jako, że auto z rocznika 81 po dziadku to miało taki właśnie chamski patent- skońćzyło się rozbiórką deski i szukaniem tych kabli zlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie bądź tego taki pewien Rozbebeszyłem poldka do malowania, wszystko, zostały tylko kable, jak

> składałem to został jakieś dziwne kable które do niczego nie pasowały, w aucie 0 prądu

> Jako, że auto z rocznika 81 po dziadku to miało taki właśnie chamski patent- skońćzyło się

> rozbiórką deski i szukaniem tych kabli

Coś w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.