Skocz do zawartości

Prezentacje bolidow F1 - 2014


tdm

Rekomendowane odpowiedzi

> Jedni poradzili sobie lepiej (patrz Mercedes, Lotus...), inni gorzej. Force India, Toro Rosso, SF,

> McLaren

Regulacje zwiazane z obnizeniem przodu spowodowaly taki wysyp "pieknosci" zlosnik.gif

w Caterhamie przeszli samych siebie, nos jest prze-zabawny.

zlosnik.gifzlosnik.gifhttp://f1grandprix.motorionline.com/download/foto2014/CATERHAM_CT05//caterham-ct05-00007.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Takie przepisy... Niektórzy nadrabiają estetykę malowaniem

> Równie kontrowersyjna jest także ścieżka audio:

> 15 000rpm to trochę mało. Mam wrażenie jak by bolid jechał po torze na pół gwizdka.

oooo qrde pad.gifpad.gifpad.gifpad.gif

aleee lipa, brzmi jak short shifting wymuszony zle obliczona dawka paliwa. Jakby krecili silnik 2,4 do 10 k rpm.

no.gifno.gifno.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Takie przepisy... Niektórzy nadrabiają estetykę malowaniem

> Równie kontrowersyjna jest także ścieżka audio:

> 15 000rpm to trochę mało. Mam wrażenie jak by bolid jechał po torze na pół gwizdka.

Faktycznie - V8 brzmiały tak na okrążeniu zjazdowym po wyścigu. Źle to brzmi sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Regulacje zwiazane z obnizeniem przodu spowodowaly taki wysyp "pieknosci"

> w Caterhamie przeszli samych siebie, nos jest prze-zabawny.

jego brzydota jest nie do przebicia hehe.gif

Co ciekawe - uzasadnieniem zmiany wysokości nosa było.. bezpieczeństwo. Obniżone nosy miały zapobiec temu, że bolid najeżdżający na tył bolidu jadącego przed nim, jest wybijany w powietrze. Teraz nie wybije się w powietrze - teraz wjedzie pod spód i przy odpowiedniej porcji pecha, może wjechać za głęboko, tak że kierowca oberwie w głowę. Takie obawy wyraził ostatnio Adrian Newey.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezentacje prezentacjami a my jesteśmy po kilku dniach testów w Jerez. Chłopaki popracowali deczko, dzisiaj Massa za kółkiem Williamsa był najszybszy. RedBull strzelił focha, spakował się i wrócił do fabryki z_lol1.gifclown.gif Sezon zapowiada się nieprzewidywalnie póki co. Będzie, będzie zabawa, będzie się działo... 893goodvibes.gifold.gifhorse.gifyay.gif

Ps. Manx, współczuję jeśli podejmiesz się ogarnięcia typowań grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przyczepiłeś się jak rzep psiego ogona...pytanie tylko, po co?

bo regulamin obowiązuje wszystkich, czy Ci się to podoba czy nie.

Otwarcie tego wątku na tablecie nie jest przyjemne.

@tdm jak je zamieściłeś to mogłeś edytować, ale olałeś temat, co tam Tobie nie przeszkadza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> oooo qrde

> aleee lipa, brzmi jak short shifting wymuszony zle obliczona dawka paliwa. Jakby krecili silnik 2,4

> do 10 k rpm.

żaden silnik podczas testów nie kręcił sie do 15000 rpm. Podobno max to 13000... ale i tak mi się wydaje że Formuła 1 straciła coś cennego po przejściu na suszarki sick.gif

EDIT:

Taki filmik z czasów poprzednich bolidów z Turbo, pokazane sa silniki wyścigowe i kwalifikacyjne oraz sesja kwalifikacyjna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ps. Manx, współczuję jeśli podejmiesz się ogarnięcia typowań

Poważnie się nad tym zastanawiam i śmiem wątpić, czy w tym roku dam radę to sam pociągnąć. To niestety pochłania trochę czasu, a tego mi brakuje frown.gif .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Takie przepisy... Niektórzy nadrabiają estetykę malowaniem

> Równie kontrowersyjna jest także ścieżka audio:

> 15 000rpm to trochę mało. Mam wrażenie jak by bolid jechał po torze na pół gwizdka.

Mercedes też niezbyt ładnie brzmi - coś jak stara rajdówka zbudowana na bazie FIATa 1500 zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Poważnie się nad tym zastanawiam i śmiem wątpić, czy w tym roku dam radę to sam pociągnąć. To

> niestety pochłania trochę czasu, a tego mi brakuje .

Tak jak pisałem w zeszłym roku - jeśli będziesz potrzebował kogoś do czarnej roboty to pisz ok.gifwink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.