Skocz do zawartości

Robię prawko...


electrofinger

Rekomendowane odpowiedzi

... bo nie mam. Tak mi się uwidziało i badania zrobione, czekam na "profil kierowcy" - co to za debilizm? Nie mogę wsiąść za kółko zanim to coś nie powstanie. Wybrałem szkołę i tandem która ma plac ok.700m ode mnie w PL. Poniosła mnie fantazja i robię "E". palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ... bo nie mam. Tak mi się uwidziało i badania zrobione, czekam na "profil kierowcy" - co to za

> debilizm? Nie mogę wsiąść za kółko zanim to coś nie powstanie. Wybrałem szkołę i tandem która

> ma plac ok.700m ode mnie w PL. Poniosła mnie fantazja i robię "E".

Nowe przepisy które weszły w tamtym roku 270751858-jezyk.gif które mają "usprawnić" prace urzędów i dodatkowo uchronić przed zbyt szybkim skończeniem kursu (i innymi przekrętami) 270751858-jezyk.gif Czy jakoś tak to było wink.gif Niestety nie unikniesz tego i musisz czekać.. Ile wogóle ci kazali czekać grinser006.gif?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nowe przepisy które weszły w tamtym roku które mają "usprawnić" prace urzędów i dodatkowo uchronić

> przed zbyt szybkim skończeniem kursu (i innymi przekrętami) Czy jakoś tak to było Niestety

> nie unikniesz tego i musisz czekać.. Ile wogóle ci kazali czekać ?

Profil kierowcy został nadany bo mi laska z biura dzwoniła. Pytam więc czy możemy np. jutro już jazdy zacząć - NIE! - muszę pana do urzędu jakiegoś zgłosić sciana.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Profil kierowcy został nadany bo mi laska z biura dzwoniła. Pytam więc czy możemy np. jutro już

> jazdy zacząć - NIE! - muszę pana do urzędu jakiegoś zgłosić

Wiesz co ciężko mi stwierdzić - teraz może faktycznie to trwa 15 minut wink.gif jak ja robiłem rok temu to trwało to 2 dni..

A co do tego zgłaszania do urzędu - nie powiem Ci, może chodzi o to, że ośrodek musi Ciebie zgłosić, że zacząłeś u nich kurs itd. itp. ? I dopiero może w tym momencie pozwoli Ci jeździć wink.gif Na samo C jak robiłem, to najpeirw musiałem mieć przerobioną teorie, żeby moc wskoczyć za kółko. Tyle, że nie wiem czy było to uwarunkowane tym, że ośrodek tak robił czy urząd. Strasznie głupie są teraz te przepisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Profil kierowcy został nadany bo mi laska z biura dzwoniła. Pytam więc czy możemy np. jutro już

> jazdy zacząć - NIE! - muszę pana do urzędu jakiegoś zgłosić

Ojjj gdzie sie tak spieszysz pogoda kiepska to i jazdy nie ma. Teoretycznie na C+E tez powinienes miec teorie ale to jest "teoria"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja jak dorabiałem E to nie miałem ani minuty teorii i nawet nie było tego w programie. I na

> egzaminie też była tylko praktyka.

Na egzaminie nadal jest sama praktyka smile.gif U mnie w ośrodku np. na E do C jest 20 godzin wykładów i 25 godzin praktyki smile.gif tyle, że nie wiem jak to jest w rzeczywistości (to informacje ze strony 270751858-jezyk.gif) wiec może faktycznie musisz poczekać, aż zgłosi, że masz teorie zrobioną smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ojjj gdzie sie tak spieszysz pogoda kiepska to i jazdy nie ma. Teoretycznie na C+E tez powinienes

> miec teorie ale to jest "teoria"

Gdzie się śpieszę? Pracuję za granicą. Przyjechałem na "chwilę" to chcę wykorzystać. Pogoda? To plus na egzaminie ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Profil kierowcy został nadany bo mi laska z biura dzwoniła. Pytam więc czy możemy np. jutro już

> jazdy zacząć - NIE! - muszę pana do urzędu jakiegoś zgłosić

Trzeba było poszukać takiej szkoły nauki jazdy co by jeszcze zrobili na starych zasadach bez profilu.

Robiłem w grudniu E do B i bardzo szybko się uwinąłem z tematem, bez profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Trzeba było poszukać takiej szkoły nauki jazdy co by jeszcze zrobili na starych zasadach bez

> profilu.

> Robiłem w grudniu E do B i bardzo szybko się uwinąłem z tematem, bez profilu.

Jakim cudem bez PKK? icon_eek.gifhmm.gif

Przecież PKK wprowadzili od 19.01.2013 hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Poniosła mnie fantazja i robię "E".

Dzisiaj udało mi się zdać egzamin na C+E za drugim razem. PJ na tą kategorię zrobiłem sobie właśnie dla fantazji grinser006.gif. Do zrobienia została mi jeszcze kategoria D i muszę coś pomyśleć, żeby mieć cały alfabet zlosnik.gif. Dodatkowo lekko się chwaląc posiadam uprawnienia instruktora ABC i jak dobrze pójdzie to za 3-4 lata dojdzie INJ C+E. Powodzenia na egzaminie zlosnik.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzisiaj udało mi się zdać egzamin na C+E za drugim razem. PJ na tą kategorię zrobiłem sobie właśnie

> dla fantazji . Do zrobienia została mi jeszcze kategoria D i muszę coś pomyśleć, żeby mieć

> cały alfabet . Dodatkowo lekko się chwaląc posiadam uprawnienia instruktora ABC i jak dobrze

> pójdzie to za 3-4 lata dojdzie INJ C+E. Powodzenia na egzaminie

Zrób papiery na egzaminatora i wtedy dopiero będziesz "szychą" zlosnik.gif

Gratki 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zrób papiery na egzaminatora i wtedy dopiero będziesz "szychą"

Przejść kurs to nie sztuka, problemem jest zdanie egzaminu. Poza tym nawet mając zdany egzamin to i tak nie ma co marzyć o pracy egzaminatora bo stanowiska są już obstawione przez "swoich" na najbliższe 50 lat grinser006.gif

> Gratki

Dzienx ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przejść kurs to nie sztuka, problemem jest zdanie egzaminu. Poza tym nawet mając zdany egzamin to i

> tak nie ma co marzyć o pracy egzaminatora bo stanowiska są już obstawione przez "swoich" na

> najbliższe 50 lat

Jestem teraz na kursie na egzaminatora, co prawda na B, ale kurs podobny. I mimo, że z jednej strony mówią, że będą zamyka WORDy itp itd, to co chwile latają frazesy ... jak będziecie egzaminować ... nie oblewajcie ... zaraz zobaczycie jak to jest ... wy przyszli egzaminatorzy ... i takie tak sraty taty. Najlepsze, że ta część grupy, która nie ma uprawnień INJ chyba w to wierzy ...

A swoją drogą ... nie wiem jak gdzie indziej, ale ja w Warszawie jestem mega zawiedziony poziomem tego kursu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dwa dni jazd musiałem odwołać - wczorajsze i dzisiejsze godziny. Trochę się przeliczyłem, że po tej operacji (wtorkowej) będę na tyle sprawny, by jeździć...

Tak więc zaczynam w poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Powodzenia . Sam jak zaczynałem to myślałem, że będzie gorzej a okazało się, że całkiem fajnie się

> jeździ .

Ja po kursie i po egzaminie miałem poczucie jaki to jestem zarąbisty och i ach, a jak wsiadlem na Jelcza z przyczepa i pojechałem na mazury to poglad mi sie zmienil smile.gif I kurs i egzamin jest dopiero wejsciowka do prawdziwego kształcenia smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jestem teraz na kursie na egzaminatora, co prawda na B, ale kurs podobny. I mimo, że z jednej

> strony mówią, że będą zamyka WORDy itp itd, to co chwile latają frazesy ... jak będziecie

> egzaminować ... nie oblewajcie ... zaraz zobaczycie jak to jest ... wy przyszli egzaminatorzy

> ... i takie tak sraty taty. Najlepsze, że ta część grupy, która nie ma uprawnień INJ chyba w

> to wierzy ...

> A swoją drogą ... nie wiem jak gdzie indziej, ale ja w Warszawie jestem mega zawiedziony poziomem

> tego kursu ...

Jeśli masz samo B to owszem jest dużo osób ale jeśli masz C,C+E,D to raczej konkurencja nie jest aż tak duża.

A jeśli chodzi np o Łódzki WORD to fajnie ściemniają że jest niż demograficzny i dlatego jest mniej chętnych a nie biorą pod uwagę ile ludzi ucieka do Piotrkowa Trybunalskiego czy do Sieradza bo tam jest po prostu łatwiej zdać. Bardzo wielu egzaminatorów na B to są psychopaci i jeśli nic się nie zmieni to połowa kursantów przez tydzień przed egzaminem będzie musiała umawiać wizyty u psychiatry i brać środki psychotropowe żeby być w stanie wogóle wsiąść. Sorry ale nie tak to wszystko powinno wyglądać... angryfire.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.