Skocz do zawartości

Gadżecik


el_guapo

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś ma i może podzielić się spostrzeżeniami z użytkowania?

http://media-tech.eu/produkty/rejestratory-obrazu/MT4046

Niestety nie mam zestawu głośnomówiącego w aucie, a i za rejestratorem jazdy się rozglądałem - zatem to COŚ spełniałoby wszystkie moje zachcianki. Na YT jest kilka filmików z tego urządzenia i jakość nie powala, ale też nie jest dramatycznie zła.

MT4046_0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy ktoś ma i może podzielić się spostrzeżeniami z użytkowania?

> http://media-tech.eu/produkty/rejestratory-obrazu/MT4046

> Niestety nie mam zestawu głośnomówiącego w aucie, a i za rejestratorem jazdy się rozglądałem -

> zatem to COŚ spełniałoby wszystkie moje zachcianki. Na YT jest kilka filmików z tego

> urządzenia i jakość nie powala, ale też nie jest dramatycznie zła.

Ja mam głośnomówiący Nokia dołożony. I też nie jest super hiper ale i tragedii nie ma. We wszelkich wynalazkach będzie cicho i pełno zakłóceń jak będziesz mówił

IMO szkoda kasy na takie wynalazki, bo i ta kamera też pozostawi sporo do życzenia. Porządniejsza kamera to wydatek 300-400zł w górę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawdzi sie jak masz lusterko z "przełączaniem" oślepiania. no.gif

Albo kamera zmieni pole widzenia, albo będziesz znosił "walenie po gałach" jadącego za tobą załadowanego dostawczaka.

Kolejna sprawa, to przyjęcie co jest ważniejsze: dobre pole filmowania kamery albo dobrze ustawione lusterko. Raczej mała szansa żeby oba kryteria się zgrały. no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale kamera jest niezależnie regulowana...

Jakoś nie widzę mozliwości. Jeżeli jest na obudowie lusterka, a ta się przechyla "góra-dół" to i kamera się przestawi. Nie sposób korygować ustawienia kamery co każde przestawienie lusterka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakoś nie widzę mozliwości. Jeżeli jest na obudowie lusterka, a ta się przechyla "góra-dół" to i

> kamera się przestawi. Nie sposób korygować ustawienia kamery co każde przestawienie lusterka.

Chyba że ten wynalazek ma fotochrom i się przyciemnia w zależności od natężenia światła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakoś nie widzę mozliwości. Jeżeli jest na obudowie lusterka, a ta się przechyla "góra-dół" to i

> kamera się przestawi. Nie sposób korygować ustawienia kamery co każde przestawienie lusterka.

Obejrzyj filmik, jest regulowana, pytanie ile razy przestawiasz lusterko ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale pole widzenia z prawej jest masakrycznie ograniczone

Dżizas nic mnie tak nie wkur... jak brak oglądania/czytania ze zrozumieniem pad.gif - to auto z kierownicą po prawej stronie, facet wielokrotnie podkreśla w filmie, że lusterko jest dedykowane do LHD i dlatego w jego przypadku w pole widzenia wchodzi jakaś obudowa. idea.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dżizas nic mnie tak nie wkur... jak brak oglądania/czytania ze zrozumieniem - to auto z kierownicą

> po prawej stronie, facet wielokrotnie podkreśla w filmie, że lusterko jest dedykowane do LHD i

> dlatego w jego przypadku w pole widzenia wchodzi jakaś obudowa.

No to może napisz takie cuś jak zapodajesz na polskim forum takie pogańskie filmiki bez tłumaczenia !

I Tobie to na zdrowie wyjdzie i mniej rozgarnięci niż Ty zrozumieją ! smirk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No to może napisz takie cuś jak zapodajesz na polskim forum takie pogańskie filmiki bez

> tłumaczenia !

> I Tobie to na zdrowie wyjdzie i mniej rozgarnięci niż Ty zrozumieją !

nie no bez jaj ... nawet oglądając bez dźwięku od razu widać o co chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No to może napisz takie cuś jak zapodajesz na polskim forum takie pogańskie filmiki bez

> tłumaczenia !

Pudło misiu - primo: nie ja zapodałem filmik, secundo: nie trzeba poliglotą, żeby dostrzec że zakłada to do auta RHD smirk.gif

> I Tobie to na zdrowie wyjdzie i mniej rozgarnięci niż Ty zrozumieją !

Dobra, nie kompromituj się już facepalm%5B1%5D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chyba że ten wynalazek ma fotochrom i się przyciemnia w zależności od natężenia światła.

To by rozwiązywało temat, pod warunkiem, że jeździ jedna osoba albo osoby podobnego wzrostu. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.