Skocz do zawartości

Jeśli nie Lark FreeBird 35AT to co?


pfikusny

Rekomendowane odpowiedzi

Przydałaby sie jakaś navi na nowy sezon.

Nie wiem ile będe tego używał, więc wydać chciałbym jak najmniej.

Lark FreeBird 35AT - jest poniżej 400 zł.

Tylko jeszcze nie wiem czy są jakiekolwiek szanse na zamontowanie tego na kierownicy R6 zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przydałaby sie jakaś navi na nowy sezon.

> Nie wiem ile będe tego używał, więc wydać chciałbym jak najmniej.

> Lark FreeBird 35AT - jest poniżej 400 zł.

> Tylko jeszcze nie wiem czy są jakiekolwiek szanse na zamontowanie tego na kierownicy R6

przecież ty jeździsz tylko wkoło komina grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przydałaby sie jakaś navi na nowy sezon.

> Nie wiem ile będe tego używał, więc wydać chciałbym jak najmniej.

> Lark FreeBird 35AT - jest poniżej 400 zł.

> Tylko jeszcze nie wiem czy są jakiekolwiek szanse na zamontowanie tego na kierownicy R6

bateria pada momentalnie, dziala wylacznie na zasilaniu, potrafi sie skutecznie zawiesic az do wymagalnego twardego reseta .... na aliexpress masz tego w pyte ....... po sezonie uzywania zainwestowalem w tomtom'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bateria pada momentalnie, dziala wylacznie na zasilaniu, potrafi sie skutecznie zawiesic az do

> wymagalnego twardego reseta .... na aliexpress masz tego w pyte ....... po sezonie uzywania

> zainwestowalem w tomtom'a

Czy ja wiem, czy momentalnie? Mam Larka 3,5" i bateria wytrzymuje do 3h. spineyes.gifhehe.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również posiadam Larka 35 AT. Kupiłem go na samym początku jak tylko pojawił się na rynku, nigdy mi się nie zawiesił. bateria trzyma okolo 4 -rech godzin, w komplecie były dwie baterie i jedną mam jeszcze nie używaną. Przeżył kilkanaście kąpieli Karcherem przy okazji mycia motocykla.Jedyna stwierdzona wada to nie chce się łączyć z interkomem Scala Rider. Ja ze swojej strony polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Również posiadam Larka 35 AT. Kupiłem go na samym początku jak tylko pojawił się na rynku, nigdy mi

> się nie zawiesił. bateria trzyma okolo 4 -rech godzin, w komplecie były dwie baterie i jedną

> mam jeszcze nie używaną. Przeżył kilkanaście kąpieli Karcherem przy okazji mycia

> motocykla.Jedyna stwierdzona wada to nie chce się łączyć z interkomem Scala Rider. Ja ze

> swojej strony polecam.

mam ja i ma kumpel i w obu bateria sie nie chce ladowac, padly mniej wiecej po takim samym czasie, pomijam fakt, ze moj godzine po wyjeciu z pudelka padl, rozsypal sie wlacznik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj troche na ten temat, Motorrad robil swego czasu testy.

Kazda jedna navigacja niemotocyklowa to Problem, bo nie jest wodoszczelna. Co Prawda rynek oferuje roznego rodzaju gadgety ktore w/g zapewnien producenta sa wodoszczele, tyle, ze to jak jak z tym wodoszczelnym zegarkiem. Jak pokrowiec pusci, to masz po nawigacji.

Z wodoszczelnych to tylko TomTom i Garmin, tyle, ze musisz zmienic walute ze zlotowki na euro.

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z wodoszczelnych to tylko TomTom i Garmin, tyle, ze musisz zmienic walute ze zlotowki na euro.

Teoretycznie - wiem ~400 Eur coś się już znajdzie.

Tylko nie wiem czy mi to potrzebne będzie.

Dlatego chciałem zacząć od czegoś tańszego.

Się okaże, że w tym roku będę miał czas, żeby dwa razy przejechać się wokół komina to navi bęzie leżeć zlosnik.gif

Dobra - jeszcze pytanie z innej beczki.

A są jakieś sprzęty, które mają inny uchwyt niż obejma na kierownicę?

Tak dzisiaj pierwszy raz od paru miesięcy podniosłem kocyk, którym Yamcia jest przykryta - no chyba jednak na kierownicy nie ma nawet tych kilku mm wolnego miejsca frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Teoretycznie - wiem ~400 Eur coś się już znajdzie.

Louis.de oferuje TomTom'a w angebocie za 269,- euro

> Tylko nie wiem czy mi to potrzebne będzie.

> Dlatego chciałem zacząć od czegoś tańszego.

A z tym tanszym to co pozniej zrobisz ? Potrzebne, czy tez nie jak by nie patrzec, to w efekcie koncowym wyjdzie duuuuuzo drozej.

> A są jakieś sprzęty, które mają inny uchwyt niż obejma na kierownicę?

poszperaj tu

http://www.ebay.de/sch/i.html?_trksid=p2...0&_from=R40

i tu

http://www.ebay.de/itm/RAM-Mount-Halteru...=item3a822d9711

Aaaaaaa i nie zapomnij, ze w Maju jestesmy ustawieni biglaugh.gif

Tylko RSSSSS# a musimy jeszcze przekabacic biglaugh.gif

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.