Skocz do zawartości

Używane za 20-30 tyś zł


Rekomendowane odpowiedzi

> Możliwe że coś poprawili - mąż kuzynki ma takiego z 2005 roku i kiepsko strasznie. Sam przyznał że

> u mnie wszystkie materiały sa klase lepsze

> On ma 150KM i daje radę silniczek - awaryjność żadna wymienił tylko dwumase przy 250 tysiącach.

Mam nadzieję, że bratu będzie się sprawował samochodzik rewelacyjnie ok.gif

Póki co jesteśmy pod wrażeniem 180KM ładnie to chodzi ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Możliwe że coś poprawili - mąż kuzynki ma takiego z 2005 roku i kiepsko strasznie. Sam przyznał że

> u mnie wszystkie materiały sa klase lepsze

> On ma 150KM i daje radę silniczek - awaryjność żadna wymienił tylko dwumase przy 250 tysiącach.

A Ty co masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczyła mnie dosyć mała iść

> miejsca we wnętrzu, które wydaje się być bardzo wąskie, ale wynika to zapewne z bardzo

> szerokich drzwi.

Coś za coś - szerokie drzwi, ale za to S40/V50 był liderem ówczesnych bocznych testów zderzeniowych.

Ja bym zaproponował udziwnioną alternatywę. 5 lat młodszy Chevrolet Cruze. Dużo tańszy w naprawach, dużo obszerniejszy wewnątrz, silniki benzynowe 1,8 bardzo polecane zwłaszcza do gazu i jakby nie patrzeć różnica w wieku to i w przebiegu/zużyciu ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zaskoczyła mnie dosyć mała iść

> Coś za coś - szerokie drzwi, ale za to S40/V50 był liderem ówczesnych bocznych testów

> zderzeniowych.

> Ja bym zaproponował udziwnioną alternatywę. 5 lat młodszy Chevrolet Cruze. Dużo tańszy w naprawach,

> dużo obszerniejszy wewnątrz, silniki benzynowe 1,8 bardzo polecane zwłaszcza do gazu i jakby

> nie patrzeć różnica w wieku to i w przebiegu/zużyciu

Owszem ale taki Cruze nie jedzie jak Volvo czy Saab inna klasa samochodu zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej, ale niejednokrotnie żeby Volvo czy Saab jechało jak trzeba, należy wyłożyć grubą kasę, jak się zakupuje je w wieku 10 lat. Ciężko znaleźć na sprzedaż taką perełkę jak ja posiadam skromny.gif ale nie powiem kosztowało mnie to przez ostatnie 5lat 50% tego co za niego zapłaciłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak najbardziej, ale niejednokrotnie żeby Volvo czy Saab jechało jak trzeba, należy wyłożyć grubą

> kasę, jak się zakupuje je w wieku 10 lat. Ciężko znaleźć na sprzedaż taką perełkę jak ja

> posiadam ale nie powiem kosztowało mnie to przez ostatnie 5lat 50% tego co za niego

> zapłaciłem.

Dokładnie tak jest ok.gif

Kupić starsze auto które ruda nie lubi, wyremontować mechanikę i można się cieszyć komfortem, bezawaryjnością długi czas ok.gif

Saab brata ma nalatane 101kkm a jest z 2008r grinser006.gif i przebieg realny auto z Polskiego salonu ale cenę którą zapłacił to sporo wyższa niż na allegro jest ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jacyś użytkownicy Astr 1.8 140 , Focusów II 1.8 125/ 2.0 145 są na tym forum?

> Ciągle chodzi mi po głowie AR 159 1.8 140 km.

> Nie potrzebuję wyścigówki, bo i tak sporo po mieście jeżdżę, a w trasie raczej spokojnie

Jeżeli sporo jeździsz po mieście to A159 z niskim zawieszeniem nie będzie chyba rozsądnym wyborem.

Mi też podoba się okrutnie, ale właśnie ze względu na niskie zawieszenie odpuszczam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kącikowicze, jakieś konkretne rady?

> Focus, Astra, Bravo, S40/v50. Posiada ktoś? Może coś więcej napisać? Silnik takie jak wcześniej

> wspominałem.

Oglądałeś już jakieś z tych aut z ogłoszeń?

Obejrzyj kilka aut z ogłoszeń i weź takie w najlepszym stanie technicznym z wypasem który Ci pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Po kilku tygodniach rozglądania się po rynku jest pewna konkretyzacja. Interesują mnie następujące modele:

1) Bravo 1.4 150, ew. Mjet 150

2) Focus II Fl 1.6 115, 1.8 125, 2.0 145-kusi gwarancja12

3) Audi A4 B6 1.8 T

4) Honda Civic 1.8 140 (ufo)

5)Ew. Astra-bardzo biednie wygląda w środku i jakaś taka mała jest w środku.

Jakieś rady? Auto będzie jeździło na trasie co weekend ok 100 km w jedną stronę, a tak to od czasu do czasu po mieście, ale też raczej wieczorami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.