Skocz do zawartości

Baojun 630 - Made in China na export jako... Chevy Optra


OZI

Rekomendowane odpowiedzi

Wuling Baojun 630 zlosnik.gif ma nowy badge001.gif[...] i bedzie Made in China na EXPORT001.gif[...]

Najpierw Africa, Asia, S America...

chevrolet-optra-china-1a-660x390.jpg

Taaaara001.gif[...]

chevrolet-optra-china-1-660x432.jpg

chevrolet-optra-china-2-660x419.jpg

A wiec ta Made in China guana - wg znawcow AKlizak.gif - zostala zaprojektowana, wyklepana w China... i teraz taki klient bedzie mogl sobie kupic Louis Chevy001.gif i cieszyc sie wynalazkiem GM001.gif[...] bedac w nieswiadomosci ze to Baojun 630zlosnik.gif[...]

chevrolet-optra-china-3-660x445.jpg

Silniki w Baojun 630 to 1.5l 112HP i 1.8l 143HP.

chevrolet-optra-china-4-660x395.jpg

I co jacys chetni na Chevyzlosnik.gif, bo nastepny Citroen tez bedzie rebadgezlosnik.gif[...] a pewnie i z czasem "Der Pasnik" tezhehe.gif ...

lizak.gif - Source: GM Forum, ikonka_photo2.gif za Car News China...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wuling Baojun 630 ma nowy badge[...] i bedzie Made in China na EXPORT[...]

> Najpierw Africa, Asia, S America...

> Taaaara[...]

> (...)

Jeśli takie coś chcą sprzedawać to może i dobrze, że sobie z Polski precz poszli...

hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale po fotach (wnętrza głównie) - widać, że potanili go jeszcze bardziej niż to jak chevy wyglądał u nas.... i jak kolega mówi-teraz sensu nabiera zwinięcie go EU jesłi miałby być taki w takiej formie u nas.... za to kto wie czy taki jeszcze utaniony i uproszczony nie wejdzie jako jakis diler made in chine--- jak to mowisz sie ma nazwyazc... Baojun...?..... i wygryza Tatę, Dacię itp... jak zostana na tym poziomie jakim są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli takie coś chcą sprzedawać to może i dobrze, że sobie z Polski precz poszli...

To poczatek naplywu ... Od nastepnej generacji wiele marek bedzie GM ...

Potwierdzone:

- sredni, duzy sedan GM - od 2016 - idea.gif[...] - do EU moze trafic jako Opel - wiekszy niz Insigniaidea.gif, - do mnie to ma byc nastepca Commodorehehe.gif[...], US jako Buick ....

- Volvo od 2015 - export do US, EU[...]

Az sobie zacytuje - to tak jak iPhone - pol AK skrycie marzy i narzekazlosnik.gif[...]

Quote:

Pointing to smartphones as an example of sophisticated consumer products that come from Chinese factories, Samuelsson said he doesn’t expect consumers to react negatively to the idea of a Volvo produced in China.


Prawdopodobnie:

-BMW wersje L - od 2016 - czekaja jak consumenci zareaguja na Volvozlosnik.gif

-Merc - ditto,

Pomyslmy teraz ile minie czasu zanim inni podchwyca ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz kiedyś pisałem chyba...

do dzisiaj mi stoi przed oczami jak na naprawde wielkiej konferencji jednym z głownych sponsorów była jakas firma made in china i ich prof/przedstawiciel ofkoz miał jakis jeden z głównych oral speechów

- merytorycznie średnio/zakresem prac giga (co do ich jakości dyskusyjnie).... ale wazniejisze bylo to co było po samym wykladzie- powiedział cos takiego: "jak zachód nie może zrozumieć innego języka, innych wartości (czytaj w domysle naszych, "żółtych"), to będziemy mówić językiem zachodu, językiem pieniądza...

częśc osób wyszła-...mała część... europejskie tuzy nauki (org i współ-organizatorzy) -klaskali i robili sobie z Panem fotki :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]... i jak kolega mówi-teraz sensu nabiera zwinięcie go EU jesłi miałby być taki w takiej

> formie u nas

I dlatego wy pewnie - ja napewno - dostaniecie Opel Omega Made in China zlosnik.gif - GM ma plany... wielkie plany ... Po co sie meczyc z Union i ze strajkiem w Daewoo, tfu - chcialem powiedziec GM Korea, jak mozna wyklepac w China[...], gdzie mimo, ze placa idzie w gore w dwu cyfrowym tempie - to i tak bedzie jeszcz taniej przez jakis czas, strajki zadne ... fabryka blachy na miejcu, alu na miejscu, etc etc...

Czytalem o tym od jakis paru miesiecy, ale dopiero dzis zobaczylem ikonka_photo2.gif i info sie potwierdzilo001.gif[...]

Reszta kwestia czasu... i wielu podejrzewa ze VeeDub bedzie tu leader-em001.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny, zależy ile to będzie kosztowało. A znając życie w Europie będzie to jakiś Opel lub coś innego z grupy bo Chevy wychodzi z Europy. Wsadzą oplowskie silniki, żeby łatwiej to było ogarnąć serwisowo i będzie to jeździć. Mi tam nie przeszkadza, że made in china, kwestia ceny smile.gif Zresztą jak np. Opel dawałby logo, więc obowiązują zasady jak byłby to Opel, czyli normalna gwarancja, serwis co chwilę, każdy mechanik to ogarnie z silnikami opla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]. Mi tam nie przeszkadza, że made in china, kwestia ceny

> Zresztą jak np. Opel dawałby logo, więc obowiązują zasady jak byłby to Opel, czyli normalna

> gwarancja, serwis co chwilę, każdy mechanik to ogarnie z silnikami opla.

Myslisz logicznie, zlosnik.gif, a to na AK nie popularnemamba.gif, wiadomo przeciez ze Made in China ... musi sie rozleciec - i w ogole syf jak iPhone...zlosnik.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To poczatek naplywu ... Od nastepnej generacji wiele marek bedzie GM ...

> Potwierdzone:

> - sredni, duzy sedan GM - od 2016 - [...] - do EU moze trafic jako Opel - wiekszy niz Insignia, -

> do mnie to ma byc nastepca Commodore[...], US jako Buick ....

> - Volvo od 2015 - export do US, EU[...]

> Az sobie zacytuje - to tak jak iPhone - pol AK skrycie marzy i narzeka[...]

> Quote:

> Pointing to smartphones as an example of sophisticated consumer products that come from Chinese

> factories, Samuelsson said he doesn’t expect consumers to react negatively to the

> idea of a Volvo produced in China.

> Prawdopodobnie:

> -BMW wersje L - od 2016 - czekaja jak consumenci zareaguja na Volvo

> -Merc - ditto,

> Pomyslmy teraz ile minie czasu zanim inni podchwyca ...

Ale mi to nie przeszkadza że będzie made in China. Byle nie wyglądało tak jak to na obrazku.

sick.gif

Volvo czy BMW made in China zapewne będą różnić się tylko metką. Cała reszta będzie na dotychczasowym poziomie.

I zresztą ja od dawna odróżniam produkty "made in China" - wyprodukowane w Chinach od produktów "made in China" - taniej chińszczyzny będącej podróbką wszystkiego co tylko się dało. Do tych pierwszych nie mam zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> [...]. Mi tam nie przeszkadza, że made in china, kwestia ceny

> Myslisz logicznie, , a to na AK nie popularne, wiadomo przeciez ze Made in China ... musi sie

> rozleciec - i w ogole syf jak iPhone...[...]

Problemem iPhona jest OS i inne rozwiązania wymyślone przez terrorystów, nie jakość poskładania przez Chińczyków.

Tak samo jak z niektórymi innymi produktami. Może i dobrze zrobione ale źle pomyślane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już tak nie generalizuj. Jest wiele osób na AK, którym chinole nie przeszkadzają.

Niestety, w odróżnieniu od Ciebie, nie mamy tu styczności z żadnym wynalazkiem chińskiej motoryzacji, a te co były na testach NCAP kilka lat temu to sam przyznasz, nie przyniosły im chluby grinser006.gif.

W związku z tym, że tu się od tego czasu nic nie pojawiło, no to ludzie myślą, że jest do d...

a wiele fajnych modeli ostatnio pokazują (nie mówię akurat o tym złomie hehe.gif).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> już tak nie generalizuj. Jest wiele osób na AK, którym chinole nie przeszkadzają.

Z glosno nie krzyczzlosnik.gif, ergo jestesmy w mniejszoscipanic.gif[...]

> Niestety, w odróżnieniu od Ciebie, nie mamy tu styczności z żadnym wynalazkiem chińskiej

> motoryzacji, a te co były na testach NCAP kilka lat temu to sam przyznasz, nie przyniosły im

> chluby .

Faktwaytogo.gif, ale to sie zmieniloidea.gif[...]

> W związku z tym, że tu się od tego czasu nic nie pojawiło, no to ludzie myślą, że jest do d...

> a wiele fajnych modeli ostatnio pokazują (nie mówię akurat o tym złomie ).

Przeciez to Opelzlosnik.gifwink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> OZI,

> wszystko kwestia ceny. Jezeli bedzie kosztowal tyle co dobry Skooter, to nie widze problemu.

Przypomnialo mi siezlosnik.gif[...]

561361_352304681495850_783639880_n.jpg

Chociaz w Ak wydaniu powinno byc takzlosnik.gif[...]

a.daa-small-BMW-or-Golf.jpg

362-donkey.jpg

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bedzie dobra cena to bedzie hit. U nas Opel jest bardzo drogi nie wiem co bedzie jak Chevrolet sie

> wycofa. A wlasciwie to juz sie wycofal. Resztki z salonow wyprzedaja.

U mnie ma byc mieszanina, np

Holden Astra - Hatch = Opel Astra EU,

Holden Astra Sedan = New Chevy Cruze...

Zobaczymy co z tej hybrid wyjdzeniewiem.gif... Jak narazie Hyundai to zastosowal i40 i Sonata i ... i40 zabil im sprzedaz001.gif[...] Ci co chcieli kupic - fani EU Diesel juz kupili, reszta uciekla - z 800 sztuk na miesiac Sonato zlecieli do 180-200 i40.

Sonata przychodzi z powrotemwaytogo.gif, i40 30.GIF za maly...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z tym "zaprojektowana" to tak nie do końca - "The Baojun 630, which sits on the old Buick Excelle

> platform" źródło - czyli Daewoo Lacetti.

Zgadza sie, ale jak popatrzysz to wiekszosc rzeczy Made in China jest "na czyms" wezmy np

MG5, Roewe - platforma Rover/Honda[...]

saic-mg5-007.jpg

roewe550_spy_commercial.jpg

ZOtye - Fiat

zotye-z200d.jpg

Etc, etc. Chodzilo mi oto, ze lud tutaj generalnie uwaza je za guanashit.gifshit.gif mimo, ze nawet nie wiedza co to jest... Ot - dalej panuje przekonanie, ze to jest beshit.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cyżby ? jakiś tekst

> Bo filmik, który sporo ludzi kojarzy jako "testy" aut z China, to była masakra jakiegoś starego

> amerykańca.

> M.

Mateusz, weź przeczytaj ze zrozumieniem. O Quorosie tu nie mówiłem - swoją drogą, w wątku o Quoros się wypowiadałem, tłumacząc skąd są i co chcą zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.