Skocz do zawartości

Sprawdzanie historii serwisowej grupy VAG.


AkuQ

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy tu kogoś pracującego w ASO z możliwością sprawdzenia historii serwisowej Audi/Skoda/Seat/VW?Chodzi o pełne rozkodowanie + historia serwisowa jeśli jest.

Mam przez jednego gościa dostęp do tego, ale podniósł się znowu z cenami więc szukam alternatywy.

Ceny i namiary mogą być tutaj bądź na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mamy tu kogoś pracującego w ASO z możliwością sprawdzenia historii serwisowej

> Audi/Skoda/Seat/VW?Chodzi o pełne rozkodowanie + historia serwisowa jeśli jest.

> Mam przez jednego gościa dostęp do tego, ale podniósł się znowu z cenami więc szukam alternatywy.

> Ceny i namiary mogą być tutaj bądź na priv.

Kuzyn: http://allegro.pl/sprawdz-historie-przebieg-i-naprawy-vw-audi-skoda-i3883958527.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to znaczy: Po otrzymaniu przeze mnie informacji o samochodzie, proszę zachować ją dla własnego użytku!!!

płacę za coś, co jest nielegalne czy też płacę za coś, czym lepiej się przed remizą nie chwalić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> co to znaczy: Po otrzymaniu przeze mnie informacji o samochodzie, proszę zachować ją dla własnego

> użytku!!!

> płacę za coś, co jest nielegalne czy też płacę za coś, czym lepiej się przed remizą nie chwalić?

nie płać i nie masz kłopotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> co to znaczy: Po otrzymaniu przeze mnie informacji o samochodzie, proszę zachować ją dla własnego

> użytku!!!

> płacę za coś, co jest nielegalne czy też płacę za coś, czym lepiej się przed remizą nie chwalić?

Autor chciał powiedzieć - nie przekazuj dalej, bo mu rynek psujesz wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> co to znaczy: Po otrzymaniu przeze mnie informacji o samochodzie, proszę zachować ją dla własnego

> użytku!!!

> płacę za coś, co jest nielegalne czy też płacę za coś, czym lepiej się przed remizą nie chwalić?

kupujesz u niego za 65zł, a na jakims forum sprzedajesz za 100zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> co to znaczy: Po otrzymaniu przeze mnie informacji o samochodzie, proszę zachować ją dla własnego

> użytku!!!

> płacę za coś, co jest nielegalne czy też płacę za coś, czym lepiej się przed remizą nie chwalić?

Myślę, że powyższe komentarze w pełni wyczerpują odpowiedź na Twoje pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> co to znaczy: Po otrzymaniu przeze mnie informacji o samochodzie, proszę zachować ją dla własnego

> użytku!!!

> płacę za coś, co jest nielegalne czy też płacę za coś, czym lepiej się przed remizą nie chwalić?

Człowiek pracuje w ASO bądź ma kogoś kto tam pracuje i dorabia sobie sprzedając historię serwisową. Jeśli ktoś kto kupi dane auta sie będzie tym za bardzo chwalił to sprzedawcę danych można namierzyć i może mieć kłopot. Nie trudno zgadnąć że jeden czy drugi wk klnie.gif typowy Mirek którego dzieki tym danym złapano na kręceniu szafy mógłby sie postarać by osoba psująca mu biznes zakończyła działalność.

A wystarczyło by przecież by VAG sam te dane sprzedawał...

Ja korzystałem z tej usługi smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mamy tu kogoś pracującego w ASO z możliwością sprawdzenia historii serwisowej

> Audi/Skoda/Seat/VW?Chodzi o pełne rozkodowanie + historia serwisowa jeśli jest.

> Mam przez jednego gościa dostęp do tego, ale podniósł się znowu z cenami więc szukam alternatywy.

> Ceny i namiary mogą być tutaj bądź na priv.

Bylem swiadkiem w ASO (skoda) jak gosc przez telefon powiedzial klientowi ze jesli przyjdzie ze sprzedajacym (czyt. obecnym wlascicielem) to mu sprawdza na miejscu i za darmo. Tak wiec namow wlasciciela na wizyte z Toba w ASO i sprawdz na legalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bylem swiadkiem w ASO (skoda) jak gosc przez telefon powiedzial klientowi ze jesli przyjdzie ze

> sprzedajacym (czyt. obecnym wlascicielem) to mu sprawdza na miejscu i za darmo. Tak wiec namow

> wlasciciela na wizyte z Toba w ASO i sprawdz na legalu.

W moim przypadku to strata czasu. Bo wolę obejrzeć auto, zapłacić za sprawdzenie i mam raport z pełną historią do okazania nabywcy (co było robione itd), w ASO potwierdzą mi ostatni przebieg-koszty dojazdu i czas niewspółmierne do tego co dostanę. Poza tym jak oglądasz kilka w tygodniu to sobie pomyśl ile musiałbym czasu zmarnować na dojazd i czekanie w ASO, tym bardziej, że nie zawsze jest 5km do najbliższego ASO.

Jednym słowem taniej, szybciej i lepiej dla mnie jest drogą elektroniczną.

ASO grupy VAG robi jakąś mega tajemnicę z tego, niektóre marki przez telefon podają informacje nt przebiegu bez większego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ASO grupy VAG robi jakąś mega tajemnicę z tego, niektóre marki przez telefon podają informacje nt

> przebiegu bez większego problemu.

W Niemczech na telefon znajomy sprawdzał Opla i VW . Ja sam dostałem na maila kopie faktur z niemieckiego ASO Opel. Wystarczyło poprosić.

W Polsce musialem używać "kontaktów" lub jak w przypadku Audi kupić te dane. Płaciłem w zeszłym roku ZTCP 6 dych z opcją obniżki za kolejne VINy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.