Skocz do zawartości

Tłumik "Dominator"


Rekomendowane odpowiedzi

Mam i nie polecam. Tlumik odsylalem 3 albo 4 razy na poprawienie (nie pasowal) a potem na naprawe gwarancyjna bo zaczal pekac. W dodatku zapewniali, ze zwroca pieniadze za wysylki a nic nie dostalem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz któryś z ostatnich modeli czy coś starszego?

Wychodzi na to, że lepiej wydać tą samą kwotę na jakąś bardziej firmową używkę.

Z drugiej strony - wszystko inne do R6 z tego rocznika nadal wygląda jak rynna... blush.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresuj się Edziem i firmą EDhaust.

Linków nie podaję - w sieci pełno.

Paru z SV forum dało mu kominy do przerobienia - zadowoleni.

Z mojej okolicy GSF 1200 i FZ6 na tym jeździ - brzmi ładnie. O trwałości się nie wypowiem, bo robili przeróbki w tę zimę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> http://allegro.pl/wydech-dominator-r6-03-05-motogp-nowosc-i3978156557.html

> Ktoś coś powie w temacie?

> Z wyglądu znacznie lepszy niż ta wielka seryjna rynna

Odpusc, kup co uzywanego firmowego lub zainteresuj sie tlumikami kolegi z forum Africi Twin, bodajze tlumiki Huzar.

Na temat tych "Dominatorow" duzo niepochlebnych opinii slyszalem, tak wsrod znajomych jak i na necie. Glowny problem - rozpadaja sie.

Ja kupilem ProDuro i przynajmniej nie boje sie, ze rozsypie sie gdzies daleko w dziczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dominatora w bandicie. Dwa sezony był ze mną a potem poszedł z motorem do kumpla. Nigdy nie miałem do niego zastrzeżeń. Za te pieniądze był super. Dźwięk basowy, kumple z 2-3x droższymi kominami zazdrościli mi dźwięku. MotoGP jest strasznie głośny, nie pomaga nawet DB killer. Ja miałem standardowy owal. Teraz wypuścili Carbon, ale juz kosztuje ponad 800zl. Niby za ta cenę masz uzywke ale ja uważam ze co nowe to nowe. Ewentualnie jak pisał poprzednik zainteresuj się Edkiem (u niego rzerobienie kozztuje w granicach 300zl, o ile nie przeszkadza Ci wygląd serii---> u mnie to zdecydowalo ze kupiłem inny wink.gif

ps. Jedziesz w niedziele na expl silesia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> OKi - Dominatora odpuszczam.

> Jak się natknę na jakąś firmową używkę to może się skuszę.

> Bez ciśnienia

> Może w weekend zabiorę się za polerkę fabrycznego wydechu

Na forum Africi Twin ogłasza się gościu który robi tłumiki "Huzar". Póki co są same ochy/achy - ja nie testowałem.

Tłumik u niego to ~350PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ps. Jedziesz w niedziele na expl silesia?

Nawet nie wiedziałem, że jest.

W sumie to dobrze by było - może byłaby szansa wybrać jakiś kombiak?

Tylko strasznie kiepawo się dzisiaj czuję - zobaczę jutro co się będzie działo sick.gif

Dzisiaj to ledwo żywy jestem sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie przekombinuj z głośnością.

Wczoraj zaś "miśki" goniły po "naszej wiosce" motocyklistę.

Za to ja wieczorem załapałem się na mandat na "Piwnej" jadąc 4oo sciana.gif

Chłopaków muszą mocno cisnąć, gdyż Pan szukał dziury w całym:

- głośność wydechu

- VIN

- czy katalizator jest

- światła

- że podobno po wrocławskiej za szybko jechałem, ale nie miała kamerki, bo by mi "prawo jazdy zabrał" itd....

Groził mi zabraniem dowodu, za odprysk na szybie czołowej. Tylko szkopuł w tym, że odprysk jest, maleńki, ale daleko poza obszarem pracy wycieraczek i nie w polu widzenia zlosnik.gif

W końcu z braku laku, doczepił się, że bez pasów jechałem, co było prawdą. Nie chciało mi się na 500m zapinać pasów ( a zawsze zapinam jak ruszam w miasto, tym razem po 12h pracy myślałem tylko o domu) oslabiony.gif

Najdroższe piwo w historii angryfire.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była podobno "rutynowa kontrola" niewiem.gif

Auto poza zawieszeniem i układem hamulcowym, fabryczne zlosnik.gif

Sprawdzał vin, latarkom świecił pod maską, schylał się "pod samochodem", kazał otworzyć bagażnik.

Światła czy "są". Światła fabryczne, soczewkowe w PII na H1 to raczej "świetliki" więc mógłby się tylko w drugą stronę doczepić hehe.gif

Pierwszy raz w życiu miałem kontrolę jadąc 4oo, więc nie wiem, jak wygląda standard confused.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno. Chudzina w "kołnierzyku i marynarce" .... w starym fiacie... gdybym chociaż miał szyby przyciemniane albo głośny wydech... coś co może się rzucić w oczy. Ale zwykłe PII z "belfrem" w środku niewiem.gif

100% bandyta rotfl.gif

Panowie byli średnio przyjaźni, ale bardzo skrupulatni... poczułem się jakbym "przegląd przechodził" zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sprawdź ile jest ich na allegro. Podpowiem ze baaaardzo mało a kosztują majątek

Stąd prosty wniosek - dobrych koncówek wydechów nikt nie sprzedaje. Pozostają po szlifie albo wypalone, albo kupno wnoki za kilka tysi. Motocykle to nie tanie hobby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zainteresuj się Edziem i firmą EDhaust.

> Linków nie podaję - w sieci pełno.

> Paru z SV forum dało mu kominy do przerobienia - zadowoleni.

> Z mojej okolicy GSF 1200 i FZ6 na tym jeździ - brzmi ładnie. O trwałości się nie wypowiem, bo

> robili przeróbki w tę zimę.

co za problem wybebeszyć oryginalny tłumik

ja sobie sam zrobiłem kominy bolt on z kwasówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.