Skocz do zawartości

części SASIC


FrugOs

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę kupić poduszkę silnika do Laguny. Do wyboru:

- SASIC - 160 zł brutto

- FEBI BILSTEIN - 240 zł brutto

Druga firma jest mi znana, pierwsza nie bardzo. Czy warto kupić tańszą część?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Muszę kupić poduszkę silnika do Laguny. Do wyboru:

> - SASIC - 160 zł brutto

> - FEBI BILSTEIN - 240 zł brutto

> Druga firma jest mi znana, pierwsza nie bardzo. Czy warto kupić tańszą część?

ma poduszkę sasica w clio pod skrzynią i silnikiem już drugi rok. Nie dzieje się z nimi nic absolutnie złego. Guma nie poparciała ani nie popekała- wszystkie zalane w niej elementy są na swoim miejscu i mają się dobrze ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak szczerze - kto by reklamował wiedząc, że i tak nie ma szans.

to jak reklamacja akumulatora - przez pierwsze trzy, cztery miesiące są szanse, później zawsze wina użyszkodnika. pomijając fakt, że ludziom się najzwyczajniej nie chce reklamować.

lepszy od SASICA jest HUTHINSON i warto dać parę groszy więcej. przynajmniej na częściach do SC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to jak reklamacja akumulatora - przez pierwsze trzy, cztery miesiące są szanse, później zawsze wina

> użyszkodnika. pomijając fakt, że ludziom się najzwyczajniej nie chce reklamować.

Reklamowałem kilka aku lekko przed upływem 24 miesięcznej gwarancji, nigdy nie miałem problemu. Czyżby zależało to od sprzedawcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Muszę kupić poduszkę silnika do Laguny. Do wyboru:

> - SASIC - 160 zł brutto

> - FEBI BILSTEIN - 240 zł brutto

> Druga firma jest mi znana, pierwsza nie bardzo. Czy warto kupić tańszą część?

Bierz HUTHINSON Sławek zlosnik.gifTakie jak Ci załatwiałem te tulejki skromny.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bierz HUTHINSON Sławek Takie jak Ci załatwiałem te tulejki

Nie wiem czy produkują tą część, spotkałem się tylko z tymi dwoma firmami.

Przy okazji - dzięki wszystkim za odzew ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Muszę kupić poduszkę silnika do Laguny. Do wyboru:

> - SASIC - 160 zł brutto

> - FEBI BILSTEIN - 240 zł brutto

> Druga firma jest mi znana, pierwsza nie bardzo. Czy warto kupić tańszą część?

Sasic to oryginał. Poduszki silnika i wiele innych elementów gumowo metalowych idzie na pierwszy montaż w Renault.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jaki silnik?

> Szukaj tu części, są dobre ceny:

> http://quippo.pl/

Mają tylko FEBI.

> Ja tam kupiłem poduchy HUTHINSONA do 1.9 dci i jest git, a poprzednie jakieś za 200zł trzęsły...

Sprawa zamknięta, dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak możesz to szukaj wpierw HUTHINSON, później SASIC

Zgadzam się w 100%! Huthinson robi pierwszy montaż! Ja taką kupiłem 2 lata temu do meganki i działa jak złoto.

W dodatku RENAULT cały czas bierze poduszki od tego dostawcy jako oryginały. Moja miała zdarte napisy RENAULT szlifierką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zgadzam się w 100%! Huthinson robi pierwszy montaż! Ja taką kupiłem 2 lata temu do meganki i działa

> jak złoto.

> W dodatku RENAULT cały czas bierze poduszki od tego dostawcy jako oryginały. Moja miała zdarte

> napisy RENAULT szlifierką.

Nie pisz "cały czas", bo tak jak pisałem wcześniej, Sasic też idzie na pierwszy montaż do Renault, Peugeot i Citroena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw trzeba ogarnac do wystepuje, potem wyselekcjonowac, w Hutchinsonie na bank bedzie Ori z frezowanymi znakami, Sasic raczej ma swoje i nie sa to elementy Ori, Febi tak jak sasic w dodatku jest pakowaczem i ciezko ogarnac co sie znajdzie w opakowaniu..

Daj numer Sasic, spojrze co i jak smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zajmujesz się częściami zawodowo? Wyjmujesz i wkładasz je do aut na co dzień i widzisz, co siedzi w

> oe? Jeśli tak, to prawdopodobnie naprawiamy różne samochody pod tą samą marką.

mniej więcej wiem, jakie części wyjmowane są z SCII podczas napraw elementów gumowych. SASIC wcale nie był wkładany na pierwszy montaż.

po drugie - może teraz wkładają (ale nie do SCII i starszych Lagun bo ich już nie produkują), a z naszego eksploatacyjnego doświadczenia nowy SASIC szybciej pada niż nowy HUTHINSON, np. dolne poduszki silnika...

sprzedawać można wszystko, a z reklamacją już gorzej sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> najpierw trzeba ogarnac do wystepuje, potem wyselekcjonowac, w Hutchinsonie na bank bedzie Ori z

> frezowanymi znakami, Sasic raczej ma swoje i nie sa to elementy Ori, Febi tak jak sasic w

> dodatku jest pakowaczem i ciezko ogarnac co sie znajdzie w opakowaniu..

> Daj numer Sasic, spojrze co i jak

Dzięki, jak już pisałem, temat ogarnięty wink.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.