Skocz do zawartości

Vodafone Rally de Portugal


stig

Rekomendowane odpowiedzi

Quote:

Sprzeczne wieści co do tego, czy kamień, czy drzewo. Hänninen: „Zmieniałem koło, Kubica mnie wyprzedził. Potem uderzył w drzewo i samochód zablokował drogę”.

Kilka załóg walczyło z usunięciem Fiesty z wąskiego kawałka drogi. Al Qassimi: „Nie było łatwo usunąć samochód, trzeba było użyć lewarka. To było wąskie, techniczne miejsce”.


M. Sokół na fb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę z wypowiedzi RK:

Quote:

"Dzień zaczął się bardzo fajnie. Jechałem bardzo pewnie, aż do tego miejsca nie miałem żadnych momentów i po raz pierwszy miałem frajdę z jazdy po szutrze, ponieważ zazwyczaj jest to walka. Niestety na zejściu z dość szybkiej partii prawo-lewo-prawo uszkodziliśmy zawieszenie. Na zapoznaniu nie było tam nic widać, ale wjeżdżając w ostatni, lewy zakręt zauważyłem, że kierowcy przede mną go cięli, dlatego też wjechałem w to cięcie. Chwilę wcześniej zauważyłem, że gdzieś tam jest drzewo. Ono rosło jednak pod kątem i z miejsca, gdzie je zobaczyłem wydawało mi się, że jest daleko od drogi. Było inaczej i uderzyliśmy w konar. Co ciekawe ślady wskazywały, że jednemu kierowcy udało się przejechać z głębszym cięciem. Nam się nie udało.

Niestety jutrzejsze odcinki znam słabiej, więc będzie mi się ciężej jechało niż dziś. Szkoda, bo jechaliśmy dziś bardzo spokojnym i pewnym rytmem. To pokazało, że gdy przejeżdżasz na rajd po raz drugi i wcześniej widziałeś te drogi, jest dużo łatwiej i jedzie się dużo pewniej. Było to bardzo pechowe zdarzenie i w nienajlepszym momencie. Mam nadzieję że zła passa się skończy."


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quote:

Rajd Portugalii: OS 9 Santa da Serra 1 (31.90 km)

Robert Kubica zakończył na dziś swoją przygodę w Portugalii. Wizyta poza trasa i awaria rozrusznika zmusiły Polaka do wycofania się z rywalizacji. Najszybszy po raz kolejny był Sebastien Ogier, który odzyskał fotel lidera.


frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Quote:

> Rajd Portugalii: OS 9 Santa da Serra 1 (31.90 km)

> Robert Kubica zakończył na dziś swoją przygodę w Portugalii. Wizyta poza trasa i awaria rozrusznika

> zmusiły Polaka do wycofania się z rywalizacji. Najszybszy po raz kolejny był Sebastien Ogier,

> który odzyskał fotel lidera.

https://www.facebook.com/photo.php?v=749411411744524

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie no lepiej zakładać wątek na HP. Niezły z ciebie troll.

jeśli troll to człowiek, który szanuje merytoryczny kącik i nie chce na nim toczyć tego typu dyskusji, to tak jestem trollem.

EOT bo już wystarczający śmietnik zrobiłem przy Twoim udziale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.