Skocz do zawartości

80000 netto, co poza Mazda 6 2.0 ?


jqr

Rekomendowane odpowiedzi

> Jak w temacie, co innego fajnego w segmencie D (raczej kombi) może ŻONA kupić (Passat, Superb,

> Laguna, 508 się nie podobają) za taką kasę ?

jak trochę dołoży to CC.

Jak kupowałem auto to tylko trzy mi się podobały w moim budżecie: Mazda 6, Insignia i CC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Honda Accord Tourer 2.0 ? Bardzo fajny model, ale niestety podobnie jak w Maździe 6, za tą cenę wyposażenie jest dość skąpe. Nie będzie ksenonów, tempomatu, czujników parkowania, bluetooth, lakieru metalic. Żeby mieć te elementy, niestety musiałbyś przekroczyć podany budżet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> CC? chodzi o passata? kurka, nie wiedziałem, że to ten sam segment co Mazda 6 i Insignia. W

> sensie...te dwa pierwsze wydają się jakby trochę mniejsze...i tańsze.

raczej nie, gabarytowo są podobne. Mi się bardzo podoba linia Insignii i CC. Natomiast ze względów praktycznych wybrałem Insignię. Choć nie ukrywam, że gdyby Mazda miała większy wybór na stoku, to pewnie jeździłbym tą marką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> raczej nie, gabarytowo są podobne. Mi się bardzo podoba linia Insignii i CC. Natomiast ze względów

> praktycznych wybrałem Insignię. Choć nie ukrywam, że gdyby Mazda miała większy wybór na stoku,

> to pewnie jeździłbym tą marką.

I oba samochody - tj. Insignia i CC, są w tej samej klasie cenowej? Jeśli tak, to moim zdaniem passat, mimo że to tylko passat, bije insignię designem wink.gif Nigdy nie sprawdzałem cen nowych, ale gdyby mnie ktoś zapytał, to powiedziałbym że CC jest sporo droższe. A w żadnej mierze nie jestem wyznawcą VW wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I oba samochody - tj. Insignia i CC, są w tej samej klasie cenowej? Jeśli tak, to moim zdaniem

> passat, mimo że to tylko passat, bije insignię designem Nigdy nie sprawdzałem cen nowych,

> ale gdyby mnie ktoś zapytał, to powiedziałbym że CC jest sporo droższe. A w żadnej mierze nie

> jestem wyznawcą VW

Bo jest. VW CC zaczyna sie cennikowo od 110tys PLN. Insignia of 70k PLN. Jakby nie liczyc +50%.

Insignia 2.0 CDTI 160KM Cosmo kosztuje ok 90kPLN wiec daleko do najtanszego CC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bo jest. VW CC zaczyna sie cennikowo od 110tys PLN. Insignia of 70k PLN. Jakby nie liczyc +50%.

> Insignia 2.0 CDTI 160KM Cosmo kosztuje ok 90kPLN wiec daleko do najtanszego CC.

Dobrze wyposażona Insignia o której piszes kostuje ponad 100 koła - ja po duużym rabacie zapłaciłem 104. VW CC w podobnej konfiguracji kupisz za ok. 112-115 tys. Także różnica nie jest kosmiczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dobrze wyposażona Insignia o której piszes kostuje ponad 100 koła - ja po duużym rabacie zapłaciłem

> 104. VW CC w podobnej konfiguracji kupisz za ok. 112-115 tys. Także różnica nie jest

> kosmiczna.

to tymbardziej nie kupiłbym insignii. ma nudniejszy design (ale to kwestia gustu, wiadomo) i trzeba dobulić aż 30 tysięcy, żeby mieć wypas taki jak w podstawowej wersji CC? to co dodatkowo jeszcze jest w jakiejś bogatszej wersji tego passata? spineyes.gif

no w każdym razie, wychodzi na to, że dobrze czułem...jednak CC jest jakby klasę wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może Honda Accord Tourer 2.0 ? Bardzo fajny model, ale niestety podobnie jak w Maździe 6, za

> tą cenę wyposażenie jest dość skąpe. Nie będzie ksenonów, tempomatu, czujników parkowania,

> bluetooth, lakieru metalic. Żeby mieć te elementy, niestety musiałbyś przekroczyć podany

> budżet.

W Mazdzie, za wyjatkiem ksenonow, dostaniesz to wszystko w cenie bliskiej 80tys netto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak w temacie, co innego fajnego w segmencie D (raczej kombi) może ŻONA kupić (Passat, Superb,

> Laguna, 508 się nie podobają) za taką kasę ?

zapraszam do siebie

http://fordt-g.otomoto.pl/ford-mondeo-2-0-tdci-140km-trend-gold-x-C32764518.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.