Skocz do zawartości

Doskonalenie techniki jazdy- gdzie?


stinkfist

Rekomendowane odpowiedzi

> Chcesz porzucic towarzystwo z AK

> Jesli dobrze pamietam to kiedys jezdzilem z Krzyskiem B.

Krzysiek to bardzo dobry instruktor ok.gif

Bardzo opanowany i ma chyba największe doświadczenie za kółkiem ze wszystkich ludzi z ABJ. Startował kiedyś z sukcesami w rajdach w pucharze cinquecento/seicento. Moją beemkę-zabawkę od niego kupiłem wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Krzysiek to bardzo dobry instruktor

> Bardzo opanowany i ma chyba największe doświadczenie za kółkiem ze wszystkich ludzi z ABJ.

> Startował kiedyś z sukcesami w rajdach w pucharze cinquecento/seicento. Moją beemkę-zabawkę od

> niego kupiłem

A opowiadal mi o rajdach w CC/SC, jakos przypadkiem weszlimy na ten temat. CC/SC bylo dobrym sprzetem do zabawy, doskonalenia jazdy itd z powodu lekkiego tylu, nie trzeba recznego uzywac wink.gif.

Krzysiek jest chyba gdzies z moich okolic jesli mnie pamiec nie myli hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Byłem dwukrotnie w ABJ na Muszkieterów w Warszawie.

> uważam że poziom spoko. Jedno co mi zostało na trwałe to jeżdżenie prawie w pionie -

To dużo sie nauczyłeś hehe.gif

ps: podstawa to pozycja za kierownicą. Inna do jazdy miejskiej, inna do jazdy sportowej - ale powiedziałbym Ci za darmo. Po minucie jazdy z Tobą zlosnik2.gif

Dużo wydałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hehe, strach czasem jest. Ja nie lubię tych szkoleń "na radiach" wolę kontakt bezpośredni.

ja się śmieję bo to jest cięcie kosztów. Jeden instruktor ogarnia na przykład 10 kursantów. Nie robiłem tego nigdy ale coś mi sie wydaje, że połowy błędów nie da się wyłapać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no jak nie widać co kierownik w środku samochodu robi to jak wyłapać błędy?

Też podobnie myślałem ze początku, ale naprawdę jak jest sensowny moduł szkoleniowy wymyślony i odpowiednia infrastruktura to nawet czasem lepiej niektóre rzeczy z zewnątrz widać niż wewnątrz. Oczywiście nie do każdego ćwiczenia się to odnosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Też podobnie myślałem ze początku, ale naprawdę jak jest sensowny moduł szkoleniowy wymyślony i

> odpowiednia infrastruktura to nawet czasem lepiej niektóre rzeczy z zewnątrz widać niż

> wewnątrz. Oczywiście nie do każdego ćwiczenia się to odnosi.

Błąd zobaczysz ale przyczyny popełnienia błędu już nie.

A rada w stylu: hamuj wcześniej albo jedź innym torem jest równoznaczna z: nie przypalaj jajecznicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.