Skocz do zawartości

Było brać litra...


RSSSS

Rekomendowane odpowiedzi

> Stwierdziłem jedynie fakt odnośnie możliwości motocykla, a nie drajwera i w tym kierunku powinna

> iść dyskusja.

ściemniasz zlosnik.gif oto dowody

"Było brać litra... "

"podkręciłem życiówkę do 2,65zł"

widać że bierzesz to mocno emocjonalnie dlatego zeszło na Ciebie a nie R6 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A tam mogło być przedszkole w przyszłości

> Znaczy się - autobus ze szkolną wycieczką mógł jechać!

Widze, ze chyba za malo wypadkow widziales na naszych drogach zlosnik.gif

To juz wiem kto psuje opinie o motocyklistach, to wlasciciele szlifierek typu R6, R1, GSX-R itd grinser006.gif

Mysle, ze tez bylo pusto to odkrecil. Zobacz gdzie jest motocyklista, a ile dalej lezy moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Widze, ze chyba za malo wypadkow widziales na naszych drogach

> To juz wiem kto psuje opinie o motocyklistach, to wlasciciele szlifierek typu R6, R1, GSX-R itd

Oczywiście. smile.gif

Ale ja bym do tego dodał jeszcze właścicieli chopperów - przecież wiadomo, że jeżdżą ciągle nawaleni i wszczynają bójki w barach buu.gif

> Mysle, ze tez bylo pusto to odkrecil. Zobacz gdzie jest motocyklista, a ile dalej lezy moto.

1. Nie wiemy jak wyglądało miejsce gdzie odkręcił - więc nie ma sensu się domyślać, walić jakieś "oskarżenia" - zostawmy temat.

2. Policz proszę - co ma większe szanse przebić się przez barierki - motocykl jadący z prędkością 250 km/h czy jadący przepisowo TIR / jadący przepisowo dostawczak zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mysle, ze tez bylo pusto to odkrecil. Zobacz gdzie jest motocyklista, a ile dalej lezy moto.

Odjechało Ci kiedyś moto ? zlosnik.gif

Mi podczas "treningu" na placu przy supermarkecie.

Przy prędkości może 20-30km/h moto w stosunku do mojej osoby na "gmolach" pojechało sobie kilkanaście metrów hehe.gif

Na filmiku, wygląda jak Bandit 600 po 2000r z gmolami ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Oczywiście.

> Ale ja bym do tego dodał jeszcze właścicieli chopperów - przecież wiadomo, że jeżdżą ciągle

> nawaleni i wszczynają bójki w barach

Do tego jeżdżą środkiem pasa, lub przy linii środkowej.

Wloką się nie miłosiernie.

Nie zjadą do prawej, aby puścić "szybszego".

Przeszkadzają przeciskać się w korkach.

Nie patrzą w lusterka.

Strasznie hałasują, a jazdy z tego nie ma zlosnik.gif

Ogólnie "bez sensu" niewiem.gif

rotfl.gif

zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rownie dobrze mogles przez nie przeleciec i wyladowac na przeciwnym pasie lacznie ze swoja

> hulajnoga.

O wszystkim pomyślałem, w miejscu gdzie jechałem nie było takiej możliwości!

Szukajcie dalej co się mogło wydarzyć! Meteoryt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazujesz fajną drogę ale prowadzącą przez miasto i niezbyt prostą!

A ja mówię, o czymś takim:

most-redzinski-najdluzszy-w.jpg

450093.jpg

Zgadzam się, że latanie ponad 2,5zł na motocyklu nie ma nic wspólnego ze zdrowym rozsądkiem, ale wybrałem do tego najmniej nieodpowiednie miejsce jakie można sobie wyobrazić i dodatkowo całkowicie puste w tym momencie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pokazujesz fajną drogę ale prowadzącą przez miasto i niezbyt prostą!

> A ja mówię, o czymś takim:

> Zgadzam się, że latanie ponad 2,5zł na motocyklu nie ma nic wspólnego ze zdrowym rozsądkiem, ale

> wybrałem do tego najmniej nieodpowiednie miejsce jakie można sobie wyobrazić i dodatkowo

> całkowicie puste w tym momencie!

hm, ale to nie wyglada jak niemiecki autobahn... znaczy moze i byl, ale jakies 70lat temu... a teraz to jest 140km/h maks smile.gif

nie boisz sie tamtedy jezdzic? przeciez moze sie zawalic grinser006.gif w koncu projektant sie "machnal' w obliczeniach o ladne pare ton stali grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mówisz, że huk wydechu może się przyczynić do katastrofy budowlanej?

ja widze takie mozliwosci:

- sie buja, wiec przy takiej predkosci wybije go w kosmos

- wpadajac z taka predkoscia przez dylatacje to moze zarwac most

- ryk tlumika wprawi konstrukcje w rezonans

- ...

generalnie wlasnie sie spodziewam ze w koncu doprowadzi do katastrofy, nie jestem pewien tylko czy bedzie ona budowlana wink.gif

mężczyzna wjechał volkswagenem w dom przy ul. Lipowej. Uszkodził budynek. Samochód zatrzymał się... w pokoju nastolatka, który grał wtedy na komputerze. grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mi podczas "treningu" na placu przy supermarkecie.

> Przy prędkości może 20-30km/h moto w stosunku do mojej osoby na "gmolach" pojechało sobie

> kilkanaście metrów

Tobie odjechalo z pod tylka, a tu koles wjechal w barierki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pokazujesz fajną drogę ale prowadzącą przez miasto i niezbyt prostą!

> A ja mówię, o czymś takim:

> Zgadzam się, że latanie ponad 2,5zł na motocyklu nie ma nic wspólnego ze zdrowym rozsądkiem, ale

> wybrałem do tego najmniej nieodpowiednie miejsce jakie można sobie wyobrazić i dodatkowo

> całkowicie puste w tym momencie!

Boczny wiatr na moscie, nie uczyli Cie zeby w takich miejscach uwazac?? Wystarczy abys momentalnie znalazl sie na sasiednim pasie czy jeszcze dalej. Samochod czasem niezle nosi, a co dopiero moto.

Druga sprawa, tam na pewno jest ograniczenie, wiec tym bardziej latanie tam 260 jest nawet nie wielka glupota tylko debilizmem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zagrażałeś chociażby brakiem ojca dla Twoje dzieciaka.

> Ale twardziele o takich szczegółach nie myślą.

Myślę o tym za każdym razem jak siadam na motocykl, przy dopuszczalnej prędkości też się łatwo zabić na 2oo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Boczny wiatr na moscie, nie uczyli Cie zeby w takich miejscach uwazac?? Wystarczy abys momentalnie

> znalazl sie na sasiednim pasie czy jeszcze dalej.

Uczyli (np. koniec lasu, wyjazd za TIRa, itp.) i to też wziąłem pod uwagę! old.gif

Po to m.in były 3 pasy, a nie tylko dwa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Uczyli (np. koniec lasu, wyjazd za TIRa, itp.) i to też wziąłem pod uwagę!

> Po to m.in były 3 pasy, a nie tylko dwa!

Nie tlumacz sie juz, bo tylko jeszcze bardziej sie pograzasz skromny.gif. Zrobiles wielka glupote, chwalisz sie nia i jeszcze jej bronisz hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie tlumacz sie juz, bo tylko jeszcze bardziej sie pograzasz . Zrobiles wielka glupote, chwalisz

> sie nia i jeszcze jej bronisz

Ale ja już dawno temu przyznałem, że to głupota!

Głupie było samo zainteresowanie się motocyklami i zrobienie prawka.

Próbuję pokazać, że w głupocie można wykazać się inteligencją! wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie tlumacz sie juz, bo tylko jeszcze bardziej sie pograzasz . Zrobiles wielka glupote, chwalisz

> sie nia i jeszcze jej bronisz

Wątek miał na celu pochwalenie się osiągniętą prędkością.

Ale że - poza Fikuśnym - chyba wszyscy popukali się w głowy, to teraz trzeba odwracać kota ogonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wątek miał na celu pochwalenie się osiągniętą prędkością.

> Ale że - poza Fikuśnym - chyba wszyscy popukali się w głowy, to teraz trzeba odwracać kota ogonem.

Nikt niczego nie odwraca, żaden z was nie jeździ zgodnie z przepisami, a już zadałem pytanie retoryczne, co jest bardziej głupie?

A) 80km/h w mieście (ciągła prędkość- auta, skrzyżowania, ruch pieszy, zwierzęta,itp.)

B) 265 km/h (chwilowa prędkość w warunkach jak na zdjęciach, które zamieściłem).

Można dyskutować (lecę po popcorn chipsy.gif), ale najpierw trzeba spojrzeć na siebie! 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nikt niczego nie odwraca, żaden z was nie jeździ zgodnie z przepisami, a już zadałem pytanie

> retoryczne, co jest bardziej głupie?

> A) 80km/h w mieście (auta, skrzyżowania, ruch pieszy, zwierzęta,itp.)

> B) 265 km/h (chwilowa prędkość w warunkach jak na zdjęciach, które zamieściłem).

> Można dyskutować (lecę po popcorn ), ale najpierw trzeba spojrzeć na siebie!

Jesli dla Ciebie przekroczenie o 20-30km/h jest takie samo jak o 140km/h czy 160km/h, to ja nie mam wiecej pytan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jesli dla Ciebie przekroczenie o 20-30km/h jest takie samo jak o 140km/h czy 160km/h, to ja nie mam

> wiecej pytan.

A gdzie wyczytałeś, że takie samo?

Chodzi o aspekt zagrożenia dla otoczenia żywego, a nie dla siebie samego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A gdzie wyczytałeś, że takie samo?

> Chodzi o aspekt zagrożenia dla otoczenia żywego, a nie dla siebie samego!

Wieksza glupota jest odpowiedz B, wystarczy ?? smirk.gif

W razie zagrozenia wyhamuj z 80km/h i z 260km/h. W pierwszym przypadku zrobisz to na 20-30m, w drugim zajmie Ci pewnie z 600m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nikt niczego nie odwraca, żaden z was nie jeździ zgodnie z przepisami, a już zadałem pytanie

> retoryczne, co jest bardziej głupie?

> A) 80km/h w mieście (ciągła prędkość- auta, skrzyżowania, ruch pieszy, zwierzęta,itp.)

> B) 265 km/h (chwilowa prędkość w warunkach jak na zdjęciach, które zamieściłem).

> Można dyskutować (lecę po popcorn ), ale najpierw trzeba spojrzeć na siebie!

A.

no ale politycznie poprawnie będzie napisać B, bo się ładnie wpisuje w stereotypy, wyobrażenia i wyparcie smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wieksza glupota jest odpowiedz B, wystarczy ??

> W razie zagrozenia wyhamuj z 80km/h i z 260km/h. W pierwszym przypadku zrobisz to na 20-30m, w

> drugim zajmie Ci pewnie z 600m.

Ale przed czym miałbym hamować na tym moście? icon_eek.gif

Powtarzam- puste, proste 3 pasy, brak skrzyżowań, brak ruchu pieszego, itd., itp.

Napisałeś B, a według mnie rozkład będzie bliższy 50:50!

Dla mnie głupsze jest A, bo poza sobą można zrobić coś komuś innemu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale przed czym miałbym hamować na tym moście?

> Powtarzam- puste, proste 3 pasy, brak skrzyżowań, brak ruchu pieszego, itd., itp.

> Napisałeś B, a według mnie rozkład będzie bliższy 50:50!

> Dla mnie głupsze jest A, bo poza sobą można zrobić coś komuś innemu!

Keep Calm & obejrzyj 900RR zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale przed czym miałbym hamować na tym moście?

> Powtarzam- puste, proste 3 pasy, brak skrzyżowań, brak ruchu pieszego, itd., itp.

> Napisałeś B, a według mnie rozkład będzie bliższy 50:50!

> Dla mnie głupsze jest A, bo poza sobą można zrobić coś komuś innemu!

A przy 250km/h widzisz co dzieje sie 500-600 czy 1000m przed Toba?? Watpie. Cos sie wydarzy, a jak to zauwazysz to mozesz miec marne szanse na wyhamowanie. Wez tez pod uwage, ze samochod hebluje duzo lepiej niz moto. Wciskasz pedal do dechy i tyle, na moto musisz sie troche napocic podczas takiego czegos. Ktos przed Toba sie wyrobi, ale Ty nie i wpakujesz mu sie w zad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale przed czym miałbym hamować na tym moście?

> Powtarzam- puste, proste 3 pasy, brak skrzyżowań, brak ruchu pieszego, itd., itp.

oj dobra, chciałeś to depnąłeś, ale nie mów, że to bezpiecznie, bo nie wiesz czy gdzieś tam nie leży sobie część opony z tira, albo wydech z żuka, takie pałowanie jest bezpieczne na torze i koniec kropka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A przy 250km/h widzisz co dzieje sie 500-600 czy 1000m przed Toba?? Watpie. Cos sie wydarzy, a jak

> to zauwazysz to mozesz miec marne szanse na wyhamowanie. Wez tez pod uwage, ze samochod

> hebluje duzo lepiej niz moto. Wciskasz pedal do dechy i tyle, na moto musisz sie troche

> napocic podczas takiego czegos. Ktos przed Toba sie wyrobi, ale Ty nie i wpakujesz mu sie w

> zad.

Zgodzę się, ale mówię o tym konkretnym odcinku drogi, którego zdjęcia wrzuciłem i na którym po horyzont nie było żadnego pojazdu!

W każdym innym przypadku, tak jak Ty, uważam taką prędkość za szaleństwo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> oj dobra, chciałeś to depnąłeś, ale nie mów, że to bezpiecznie, bo nie wiesz czy gdzieś tam nie

> leży sobie część opony z tira, albo wydech z żuka, takie pałowanie jest bezpieczne na torze i

> koniec kropka

W Lublinie na torze ktoś rozsypał gwoździe wink.gif

To oczywiście żart, zgadzam się z tym co piszesz odnośnie torów wyścigowych.

Ale pamiętaj, że ostatnie wątki to dyskusja na temat poziomu głupoty, a nie bezpieczeństwa. wink.gif

Sama jazda na 2oo nie ma w sobie nic z bezpieczeństwa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no dobra. W końcu napisze to co każdy myśli ale wstydzi się napisać pierwszy. WSZYSCY BEZ WYJATKU

> zazdrościmy Ci motonga i żałujemy ze nasze się do tylu nie rozpędzają

nie pisz ze wszyscy. ja nie zazdraszam, bo nawet jakby moj tyle polecial, to powyzej 200 już by leciał sam, bo mnie by zwiało smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.