Skocz do zawartości

cennik mandatów w D


chris_66

Rekomendowane odpowiedzi

> czego spodziewać się przy pamiątkowym foto

> mają jakiś taryfikator ???

2x mi pstryknął w de, raz na bank miałem spore przekroczenie prędkości, bo o 3 w nocy jechałem serpentynami praktycznie bez ruchu i wjeżdżając w małą wioskę mi cyknęło, a tam chyba 30km/h było, miałem między 60-80km/h-nic nie przyszło, miałem też później kontrolę policmajstrów (swoją drogą wybroniłem się z zakazu wyprzedzania, którego nie zauważyłem i pobrałem auto z przyczepą kempingową zjeżdżając z góry, a w dolince stali) i nic nie wspominali, że coś w rejestrze jest. Minęło już 2 latka i cisza.

Podobno nie wysyłają, ale jak cykną do kontroli i sprawdzą czy były jakieś fotki to trzeba spłacić na miejscu albo przegwizdane-czy to prawda?Niech wypowiedzą się Ci co im tak się stało smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 2x mi pstryknął w de, raz na bank miałem spore przekroczenie prędkości, bo o 3 w nocy jechałem

> serpentynami praktycznie bez ruchu i wjeżdżając w małą wioskę mi cyknęło, a tam chyba 30km/h

> było, miałem między 60-80km/h-nic nie przyszło, miałem też później kontrolę policmajstrów

> (swoją drogą wybroniłem się z zakazu wyprzedzania, którego nie zauważyłem i pobrałem auto z

> przyczepą kempingową zjeżdżając z góry, a w dolince stali) i nic nie wspominali, że coś w

> rejestrze jest. Minęło już 2 latka i cisza.

> Podobno nie wysyłają, ale jak cykną do kontroli i sprawdzą czy były jakieś fotki to trzeba spłacić

> na miejscu albo przegwizdane-czy to prawda?Niech wypowiedzą się Ci co im tak się stało

wysyłają od sierpnia ubiegłego roku. Widziałem na własne oczy zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Masz, wszystkie przewinienia maka swoj Katalog

> Mozesz poszperac w necie pod Bußgeldkatakog

> https://www.google.de/#q=bu%C3%9Fgeldkatalog

dzięki , tragedii nie ma (max 30 euro się załapię)

znajomemu kazałem podać moje namiary jakby chcieli więc zobaczymy co z tego wyniknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> od zeszłego roku wysyłają, a przynajmiej mogą

> poza tym jechałem na niemieckich blachach więc przyjdzie do właściciela i trzeba będzie zapłacić

A tak to zapłacisz smile.gif stuknęło mi tak w Darmstadzie, na szczęście 20eur tylko smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi przyszło w 2007 roku za przekroczenie prędkości ( na 80 było 106 mandat 30 euro) i to po niecałym miesiącu od wykroczenia shocked.gif. Auto na niemieckich tablicach wywozowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czego spodziewać się przy pamiątkowym foto

> mają jakiś taryfikator ???

Przyślą, jak auto w leasingu to po prostu dłużej zejdzie.

Realizowaliśmy projekty w DE, no ale z niemieckiej diety łatwiej zapłacić mandat niż z polskiej zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a tu blachy D i do tego nie moje

> na PL też bym nie rozmyślał o mandacie bo parę przygód miałem i nic nie przychodziło (jak narazie

> )

Na D to znajda swojego oslabiony.gif

on sie wytlumaczy komu auto sprzredal i pojdzie do pl

wtedy Ty, jak dostniesz pismo od firmy sciagajacej dlugi

odeslesz pismo o nekaniu i probie wyludzeniu kasy itp itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na D to znajda swojego

> on sie wytlumaczy komu auto sprzredal i pojdzie do pl

> wtedy Ty, jak dostniesz pismo od firmy sciagajacej dlugi

> odeslesz pismo o nekaniu i probie wyludzeniu kasy itp itd

eeeee

jechałem autem znajomego i wcale go nie zamierzam kupować jego samochodu cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 2x mi pstryknął w de, raz na bank miałem spore przekroczenie prędkości, bo o 3 w nocy jechałem

> serpentynami praktycznie bez ruchu i wjeżdżając w małą wioskę mi cyknęło, a tam chyba 30km/h

> było, miałem między 60-80km/h-nic nie przyszło, miałem też później kontrolę policmajstrów

> (swoją drogą wybroniłem się z zakazu wyprzedzania, którego nie zauważyłem i pobrałem auto z

> przyczepą kempingową zjeżdżając z góry, a w dolince stali) i nic nie wspominali, że coś w

> rejestrze jest. Minęło już 2 latka i cisza.

> Podobno nie wysyłają, ale jak cykną do kontroli i sprawdzą czy były jakieś fotki to trzeba spłacić

> na miejscu albo przegwizdane-czy to prawda?Niech wypowiedzą się Ci co im tak się stało

mieszkam w DE wiec taryfikator mają to na pewno powiem tak do 15 km przekroczenia są łagodne mandaty ostatnio dostałem 20 Euro przekroczyłem o 13km czas realizacji kiedy przyszedl list z fotką nie całe dwa tygodnie wiec to co napisałeś możę i obowiązywało do listopada od Listopada każde jedno wykroczenie Polaków będzie karane i nie ominie cię kara ostatnio jak wracałem z PL to policja miała akcje łapali samych polaków jeden za drugim i sprawdzali czy ma się jakiś mandat czy nie jak było to płacić i tyle więc pozdrawiam zlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Trzeba będzie się bardziej pilnować Yanosik w de działa?

nie ale jest inna aplikacja na androida o nazwie Blitzer.de w sklepie plej do pobrania ,ale polecam odrazu zakupić lub zassać z neta wersję PLUS ewentualnie prosze cie tu info http://videokatalog.info/niemieckie-ciekawostki/147-radary-niemcy zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czego spodziewać się przy pamiątkowym foto

> mają jakiś taryfikator ???

Do brata doszło po ok miesiącu, wezwanie o podanie kierującego z loginem do strony gdzie można było sobie fotkę obejrzeć. AFAIR było 100E za przekroczenie o 30km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie ale jest inna aplikacja na androida o nazwie Blitzer.de w sklepie plej do pobrania ,ale

> polecam odrazu zakupić lub zassać z neta wersję PLUS ewentualnie prosze cie tu info

> http://videokatalog.info/niemieckie-ciekawostki/147-radary-niemcy

O prosię coś jest...Dzięki 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> szukajka w matce google nie jest trudna niebawem ma się zmienić taryfikator kar na większe ale to

> trzeba poszukać

Nie było mi to aż tak bardzo potrzebne, bo dopiero w wakacje pewnie będę jechał, więc zapytałem z ciekawości, nie poprzedzając tego googlowaniem. smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.