Skocz do zawartości

Nowy Jeep Cherokee


Ryb

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, ta pokraka, którą wszyscy oglądaliśmy na zdjęciach i robiło się nam niedobrze na sam widok:

ABTL_2014-Jeep-Cherokee-Front-Quarter-Aerial.jpg

Miałem okazję pooglądać na żywo, posiedzieć, podotykać. I - sam w to nie wierzę - podoba mi się! Naprawdę fajne auto, na żywo nieźle wygląda, wnętrze to przepaść w porównaniu ze starszymi Jeepami. Gdyby nie cena trochę z sufitu to mógłby być hit.

yikes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak, ta pokraka, którą wszyscy oglądaliśmy na zdjęciach i robiło się nam niedobrze na sam widok:

> Miałem okazję pooglądać na żywo, posiedzieć, podotykać. I - sam w to nie wierzę - podoba mi się!

> Naprawdę fajne auto, na żywo nieźle wygląda, wnętrze to przepaść w porównaniu ze starszymi

> Jeepami. Gdyby nie cena trochę z sufitu to mógłby być hit.

Mi jego wygląd nie przeszkadza, ale i tak Grand to jest to co mi się najbardziej podoba serduszka.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mi jego wygląd nie przeszkadza, ale i tak Grand to jest to co mi się najbardziej podoba

No właśnie ten jest dużo lżej stylizowany od Granda. Nie wygląda jak parostatek na kołach, lecz jak auto wręcz sportowe (jak na SUVa oczywiście).

IMO dobrą robotę zrobili projektanci. Pomiędzy tym a poprzednim Cherokee jest przepaść. To jedno z niewielu aut, które na zdjęciach wyglądają dużo gorzej niż w rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No właśnie ten jest dużo lżej stylizowany od Granda. Nie wygląda jak parostatek na kołach, lecz jak

> auto wręcz sportowe (jak na SUVa oczywiście).

> IMO dobrą robotę zrobili projektanci. Pomiędzy tym a poprzednim Cherokee jest przepaść. To jedno z

> niewielu aut, które na zdjęciach wyglądają dużo gorzej niż w rzeczywistości.

Podjechałbym sobie obejrzeć, ale jeszcze zachoruję i dupa zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Podjechałbym sobie obejrzeć, ale jeszcze zachoruję i dupa

Powiem Ci, że gdybym miał jeździć tym zamiast Grandem to jakoś mocno bym nie płakał. Tylko z silnikami gorzej i z ceną.

Wersja która wg mnie jedzie tak jak powinna to wydatek ponad 200K.

panic.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Powiem Ci, że gdybym miał jeździć tym zamiast Grandem to jakoś mocno bym nie płakał. Tylko z

> silnikami gorzej i z ceną.

> Wersja która wg mnie jedzie tak jak powinna to wydatek ponad 200K.

No właśnie, dla tego jak dla mnie dupa zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No właśnie, dla tego jak dla mnie dupa

Dla mnie też. Ale najwięcej się sprzeda zapewne diesli 140 i 170KM. Te po kilku latach będą na rynku w rozsądnych cenach.

Jeśli komuś nie zależy na osiągach to może poczekać na jeden z takich.

ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Amerykanie mocno poprawili stylistykę i jakość materiałów w ostatnich kilku latach. A jak jest z

> trwałością?

Dowiemy się za kilka lat. Ale faktycznie, stylistyka i materiały bez zarzutu.

ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zasługa fiata?

Bo ja wiem? Silniki są z Fiata, przynajmniej diesle. 2.0 140 i 170KM, te same co w Freemoncie.

Do tego jedna wielka benzyna 3.2 V6 272KM i koniec. Brakuje jakiegoś diesla 200KM bo masa własna auta to niemal 2 tony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak, ta pokraka, którą wszyscy oglądaliśmy na zdjęciach i robiło się nam niedobrze na sam widok:

> Miałem okazję pooglądać na żywo, posiedzieć, podotykać. I - sam w to nie wierzę - podoba mi się!

> Naprawdę fajne auto, na żywo nieźle wygląda, wnętrze to przepaść w porównaniu ze starszymi

> Jeepami. Gdyby nie cena trochę z sufitu to mógłby być hit.

no chyba smigne sie do salonu, bo wciaz ciezko mi uwierzyc ze ktos pisze o tym aucie ze jest ladne hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a ja gdzies ostatnio je widziałem i w pierwszej chwili nie poznałem, a w drugiej uważam ze jest

> ładne na żywo

Ja już też widziałem z kilku metrów, ale nie wiem czy to Cherokee czy Grand Cherokee. Kupił sobie mój prezes, a takiego ładnego Jeepa SRT miał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak, ta pokraka, którą wszyscy oglądaliśmy na zdjęciach i robiło się nam niedobrze na sam widok:

> Miałem okazję pooglądać na żywo, posiedzieć, podotykać. I - sam w to nie wierzę - podoba mi się!

> Naprawdę fajne auto, na żywo nieźle wygląda, wnętrze to przepaść w porównaniu ze starszymi

> Jeepami. Gdyby nie cena trochę z sufitu to mógłby być hit.

ale szkarada ... ciekawe czy tez buja jak wczesniejsze generacja tongue.gif. zawsze GC mi sie podobal, jezdzilem MY06 kilka lat bo mialem taki firmowy, fajne auto bylo, ale na autostrady czy szybka trase sie nei nadawal tongue.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.