Skocz do zawartości

E24...?


SzefSzefow

Rekomendowane odpowiedzi

Braciszek chce sobie jakiegoś klasyka kupić i mocno się zastanawia nad starą serią 6 wink.gif

Dlatego zaczynam od pytań:

- której serii szukać? coś znacznego wnosiły poszczególne liftingi?

- jaki silnik będzie dobrym wyborem? (samocho bedzie generalnie uzytkowany w lecie i też raczej rzadko)

- bac sie automatycznej skrzyni biegow?

- na co zwracac szczegolną uwagę?

- gdzie szukać zadbanego egzemplarza? DE, NL, CH?

hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Braciszek chce sobie jakiegoś klasyka kupić i mocno się zastanawia nad starą serią 6

> Dlatego zaczynam od pytań:

zacznij od lektury poradnikow na pierdylionie forów E24.

> - której serii szukać? coś znacznego wnosiły poszczególne liftingi?

przy takiej podaży, szukaj jakiejkolwiek. fiksowanie sie na model, utrudnia zakup. a w przypadku e24 to jest trudne bez żadnych preferencji.

> - jaki silnik będzie dobrym wyborem? (samocho bedzie generalnie uzytkowany w lecie i też raczej

> rzadko)

każdy ejst ok

> - bac sie automatycznej skrzyni biegow?

jak każdej któa ma kilkadziesiąt lat. przygotuj sie na wydatki i nie boj sie niczego

> - na co zwracac szczegolną uwagę?

na stan blach.

> - gdzie szukać zadbanego egzemplarza? DE, NL, CH?

gdzie sie da smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zacznij od lektury poradnikow na pierdylionie forów E24.

> przy takiej podaży, szukaj jakiejkolwiek. fiksowanie sie na model, utrudnia zakup. a w przypadku

> e24 to jest trudne bez żadnych preferencji.

> każdy ejst ok

> jak każdej któa ma kilkadziesiąt lat. przygotuj sie na wydatki i nie boj sie niczego

> na stan blach.

> gdzie sie da

czyli najwazniejszy jest stan, a reszta chcodzi na dalszy plan?

ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czyli najwazniejszy jest stan, a reszta chcodzi na dalszy plan?

wg mnie tak. to na tyle "kultowe" auto, że nie ma co wybierać modelu. każdy jest pożądany.

jak ja się przymierzałem (krótko) do tematu, to odpuściłem, ze względu na problem z odnalezieniem egzemplarza. Poza perełkami, które występowały w prasie - pojawialy się na allegro w dość zaporowych cenach. To co było w moim budżecie to totalne padła były - odpuściłem. bo ledwo kilka sztuk, mała rotacja. skanowałęm też zachodnie portale i tam wcale lepiej nie było.

ale ja nie posiadam umiejętności KoNika, szukania rodzynów za granicą smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wg mnie tak. to na tyle "kultowe" auto, że nie ma co wybierać modelu. każdy jest pożądany.

> jak ja się przymierzałem (krótko) do tematu, to odpuściłem, ze względu na problem z odnalezieniem

> egzemplarza. Poza perełkami, które występowały w prasie - pojawialy się na allegro w dość

> zaporowych cenach. To co było w moim budżecie to totalne padła były - odpuściłem. bo ledwo

> kilka sztuk, mała rotacja. skanowałęm też zachodnie portale i tam wcale lepiej nie było.

> ale ja nie posiadam umiejętności KoNika, szukania rodzynów za granicą

no zobaczymy czy się coś trafi zlosnik.gif

dzięki! ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> znalazłem ją już dawno

> podesłałem bratu, ale pewnie mu sie budyń nie spodoba

była jeszcze ładniejsza za mniejsze pieniądze z uszkodzonym silnikiem (najmniejszy problem) i już w zasadzie byłem dogadany ale Pan postanowił naprawić jednak silnik i podniósł cenę zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.