Skocz do zawartości

Oryginalne czujniki cofania


Rekomendowane odpowiedzi

> Czy jest możliwość dołożenia do Bravo oryginalnych czujników cofania - co ewentualnie oprócz

> czujników jest potrzebne?

jest mozliwosc dolozenia

wiazka w zderzaku

czujniki

centralka pdc

trzeba pociagnac wiazke body - centralkai do czujnikow zderzaka

proxi w body

teoretycznie przydalo by sie zmienic zderzak na wersje z mocowaniami pod czujniki ale smialo tez mozna by na seryjnym osadzic czujniki na jakims bollu do szyb itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jest mozliwosc dolozenia

> wiazka w zderzaku

> czujniki

> centralka pdc

> trzeba pociagnac wiazke body - centralkai do czujnikow zderzaka

> proxi w body

> teoretycznie przydalo by sie zmienic zderzak na wersje z mocowaniami pod czujniki ale smialo tez

> mozna by na seryjnym osadzic czujniki na jakims bollu do szyb itp

Czy te oryginajne czujniki mają wyświetlacz podający odledłość czy tylko sygnał dźwiękowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy te oryginajne czujniki mają wyświetlacz podający odledłość czy tylko sygnał dźwiękowy?

Sygnał w dodatku są bardzo czułe biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy jest możliwość dołożenia do Bravo oryginalnych czujników cofania - co ewentualnie oprócz

> czujników jest potrzebne?

A dlaczego chcesz oryginalne ? Mnie, w salonie, założyli czujniki... Seata grinser006.gif Sprawdzają się bardzo dobrze waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A dlaczego chcesz oryginalne ? Mnie, w salonie, założyli czujniki... Seata Sprawdzają się bardzo

> dobrze

Dokładnie. Zakładać inne i cieszyć się ok.gif Tym bardziej, że w zderzaku są oryginalne miejsca więc nie trzeba mierzyć i kombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukając czujników na Allegro natknąłem się na zestawy z kamerami cofania i teraz to mnie bardzo zainteresowało wink.gif Tylko średnio mi się podoba nakładka na lusterko która służy jako ekran ale w Bravo nie ma gdzie zamontować ekranu. Myślałem też o wymianie radia na 2DIN ale to nie ta kwota i obecnie nie mam takich środków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> szukając czujników na Allegro natknąłem się na zestawy z kamerami cofania i teraz to mnie bardzo

> zainteresowało Tylko średnio mi się podoba nakładka na lusterko która służy jako ekran ale w

> Bravo nie ma gdzie zamontować ekranu. Myślałem też o wymianie radia na 2DIN ale to nie ta

> kwota i obecnie nie mam takich środków...

Mozna wymienic cale lusterko na wersje z wyswietlaczem LCD. Do tego kamerka w zderzak lub w podkladce pod tablice i gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.