Skocz do zawartości

renault master do oceny


deszczowyRoman

Rekomendowane odpowiedzi

> jakiś tekst

> silnik to zwykły diesel od iveco? trwały? jak z rdza??

> blacha trwalsza od mercedesa?

Od blachy mercedesów (sprinter, vito) to teraz chyba wszystko trwalsze spineyes.gif

Warto popatrzeć na ogólny stan auta, bo tutaj widać, że tył swoje widział. Szoferka znowu wskazuje na to, że pewnie "dziadek koszyki wiklinowe woził" 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jakiś tekst

> silnik to zwykły diesel od iveco? trwały? jak z rdza??

> blacha trwalsza od mercedesa

znajdz sobie w okolicy takiego z takim silnikiem i sie przejedz.

mul niesamowity, musisz miec dobre hamulce to bedziesz tiry na hamowaniach wyprzedzał.

nasz firmowy ma przejechane ponad pol miliona km, blacha a wlasciwie poszycie zewnetrzne progow polecialo ale reszta podlogi, podróżnicze sa ok.

Z ciekawostek to rolka napinajaca pasek alternatora jesr prawie identyczna jak z volvo s60 2.5, akurat jak jechalem i sie rozpadla, warsztat ktory znajdowal sie w poblizu robił wymiane rozrzadu, porownali, zalozyli i auto smiga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Od blachy mercedesów (sprinter, vito) to teraz chyba wszystko trwalsze

> Warto popatrzeć na ogólny stan auta, bo tutaj widać, że tył swoje widział. Szoferka znowu wskazuje

> na to, że pewnie "dziadek koszyki wiklinowe woził"

Tylna kanapa z kolei i tak jest nie do użytku, bo nie ma pasów bezpieczeństwa, do tego ściana grodziowa nie jest pełna, więc pewnie będzie kłopot z odliczeniem VAT na to auto niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> i ceną wieksza o 300% ?

Im starsze auto i im więcej w swoim życiu przewiozło (patrząc na stan "bagażnika" - ten Master swoje już przeszedł...), tym więcej w nie włożysz.

> wystarczy taki

No to kupuj, montuj pasy i ciesz się osiołkiem ok.gif

Mnie ciut przeraża sposób montażu ściany grodziowej (kotwiczenie w podłodze głównie), a co za tym idzie stabilność siedzenia / ławki tylnej. Oczywiście widać, że nie ma tam zagłówków itp. itd.

Na pewno potrzebujesz takiego dziwoląga jako auto rodzinne? Nie wystarczy coś pokroju choćby Partnera/Berlingo, Kangoo itp.?

Edit: Szczerze mówiąc wolałbym już kupić coś takiego: Master i przerobić pod swoje potrzeby, tj. zrobić przegrodę za odsuwanymi drzwiami, zrobić izolację, ogrzewanie, normalne siedzenia z zagłówkami i pasami z tyłu. Do tego jest to auto młodsze o 3 lata od "Twojego" i ma o niebo lepszy silnik ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Edit: Szczerze mówiąc wolałbym już kupić coś takiego: Master i przerobić pod swoje potrzeby, tj.

> zrobić przegrodę za odsuwanymi drzwiami, zrobić izolację, ogrzewanie, normalne siedzenia z

> zagłówkami i pasami z tyłu. Do tego jest to auto młodsze o 3 lata od "Twojego" i ma o niebo

> lepszy silnik

ale taka przekładka jest nie opłacalna bo trzeba jeszcze zapłacic pare tysiecvy za taka przekładkę zeby móc to legalnie przerejestroewać na wiecej miejsc siedzacych...

a co złego jest w tym silniku 2,5D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a co złego jest w tym silniku 2,5D?

Moc... 80 KM na auto ważące jakieś 2 tony + bagaż... Wiadomo, że nie chodzi o trzymanie lewego pasa autostrady, ale jednak wyprzedzenie takim autem będzie dużym wyzwaniem.

Nie wiem co dokładnie chcesz tym autem wozić, ale spróbowałbym celować raczej w Kangoo Maxi ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja nie chce odliczac vatu, to ma byc auto rodzinne

a możesz zdradzić co w tym modelu jest ''rodzinne''?

Serio się zastanawiam co Tobą powoduje żeby pchać rodzinę do takiej taczki. Po co rodzinie taki dostawczak - bo umówmy się tylna kanapa/ławka była lepiej rozwiązana w tarpanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem co dokładnie chcesz tym autem wozić, ale spróbowałbym celować raczej w Kangoo Maxi

2 osoby dorosłe + 1 dziecko + wózek (nie chce mi sie składac i rozkladac,) drugi rzad siedzen lub ławka z tyłu. mozliwosc zabrania wiekszego ładunku oraz mozliwosc noclegu w aucie np nad jeziorem lub na rybach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 2 osoby dorosłe + 1 dziecko + wózek (nie chce mi sie składac i rozkladac,) drugi rzad siedzen lub

> ławka z tyłu. mozliwosc zabrania wiekszego ładunku oraz mozliwosc noclegu w aucie np nad

> jeziorem lub na rybach

a wiesz co tam się dzieje jak taka puszka bez okien się nagrzeje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 2 osoby dorosłe + 1 dziecko + wózek (nie chce mi sie składac i rozkladac,) drugi rzad siedzen lub

> ławka z tyłu. mozliwosc zabrania wiekszego ładunku oraz mozliwosc noclegu w aucie np nad

> jeziorem lub na rybach

Wszystko oki tylko szukaj typowej brygadówki lub doki

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 2 osoby dorosłe + 1 dziecko + wózek (nie chce mi sie składac i rozkladac,)

To daje Ci Berlingo / Partner (wchodzi normalny wózek z gondolą) - nie musisz mieć ciężarówki smile.gif

Po złożeniu tylnej kanapy daje możliwość przewiezienia sporego ładunku i/lub zaimprowizowania niezłego "legowiska" ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To daje Ci Berlingo / Partner (wchodzi normalny wózek z gondolą) - nie musisz mieć ciężarówki

> Po złożeniu tylnej kanapy daje możliwość przewiezienia sporego ładunku i/lub zaimprowizowania

> niezłego "legowiska"

za małe

musi być bus , berlingo to półsrodek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 2 osoby dorosłe + 1 dziecko + wózek (nie chce mi sie składac i rozkladac,) drugi rzad siedzen lub

> ławka z tyłu. mozliwosc zabrania wiekszego ładunku oraz mozliwosc noclegu w aucie np nad

> jeziorem lub na rybach

Ziomek pogieło Cię?Taki trupem chcesz wozić rodzinę?Przecież to auto na pierwszy rzut oka widać ,że jest zajechane jak Roksana przy drodze krajowej.

Do wożenia wózka kup sobie duże kombi albo to co Ci polecają Partnera etc.Ostatnio miałem w sklepie gościa który sobie zrobił ,,kampera'' z bodajże Dacii MPV.U mnie w Vectrze B kombi bez problemu wchodził wózek ,traktorek ewentualnie rowerek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Do wożenia wózka kup sobie duże kombi albo to co Ci polecają Partnera etc.Ostatnio miałem w sklepie

> gościa który sobie zrobił ,,kampera'' z bodajże Dacii MPV.U mnie w Vectrze B kombi bez

> problemu wchodził wózek ,traktorek ewentualnie rowerek.

ziom

za małe

juz wakacje spedzałem w lagunie komib to nie jest to czego chce,

poprostu bus zapewnie wiecej miejsca.

mb 100-paka 2.8m i było najwygodniej. zmiescił sie materac dla 2 osob i miejsca jeszcze zostało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ziom

> za małe

> juz wakacje spedzałem w lagunie komib to nie jest to czego chce,

> poprostu bus zapewnie wiecej miejsca.

> mb 100-paka 2.8m i było najwygodniej. zmiescił sie materac dla 2 osob i miejsca jeszcze zostało...

To może takie? jakiś tekst

Znajoma miała takie autko poza tym ,że brzydkie całkiem funkcjonalne.Albo szukaj Mb100 zabudowanego ,napewno lepsze niż to autko w ogłoszeniu które wygląda jakby jeździła nim na codzień brygada budowlana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.