Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Orotomierz do SC w ASO

Featured Replies

Napisano

Z ciekawości zajrzałem do ASO chcąc zakupic obrotomierz do SC 1.1 MPI i tam mi zaspiewali ze jest i że kosztuje 445 złotych , chyba ich do konca juz powaliło!!!!!!!!!!!!!!!! Oczywiscie bez montażu.

Napisano

> Z ciekawości zajrzałem do ASO chcąc zakupic obrotomierz do SC 1.1

> MPI i tam mi zaspiewali ze jest i że kosztuje 445 złotych

> , chyba ich do konca juz powaliło!!!!!!!!!!!!!!!!

> Oczywiscie bez montażu.

pewnie pomylilo im sie z SPI - bo do tego takie ceny , do MPI o wiele taniej powinno byc , nawet w ASO

pzdr

Napisano

> pewnie pomylilo im sie z SPI - bo do tego takie ceny , do MPI o

> wiele taniej powinno byc , nawet w ASO

> pzdr

wyraznie gosciu powiedzial ze do MPI?????????

Napisano

Odwiedż inne ASO. Ja dałem 156 PLN a montaż zajął mi 30 minut. Nie zapomij o zaślepce do obrotka która jest osobnym elementem w katalogu.

Napisano

> Przepraszam jaka zaslepka??

Z tyłu obrotomierza, zakrywa ta srubke.

Napisano

> pewnie pomylilo im sie z SPI - bo do tego takie ceny , do MPI o wiele taniej powinno byc , nawet

> w ASO

Wydaje sie to mozliwe, po tym jak sie dowiedzialem w Carserwisie, ze wskazniki w desce od ccsa koszytuje 1047zl.. klnie.gifklnie.gifklnie.gif

Napisano
wg ceny na plycie cos kolo 170 pln. wiec spowrotem do nich i powiedz niech nie leca w qlki. powiedz ze dzwoniles do kilku ASO w okolicy i wszedzie podaja kolo 170 pln. postrasz ze zadzwonisz do bielska ze naciagaja klientow zlosnik.gif
Napisano

> Z ciekawości zajrzałem do ASO chcąc zakupic obrotomierz do SC 1.1

> MPI i tam mi zaspiewali ze jest i że kosztuje 445 złotych

> , chyba ich do konca juz powaliło!!!!!!!!!!!!!!!!

> Oczywiscie bez montażu.

obrotek w ASO 156 pln (ostatnio kupowalem ale to kurestwo ma CZERWONE podswietlania a nie bursztynowe jak na desce klnie.gif)

zaslepka osobno - 5,5pln

Napisano

> Z ciekawości zajrzałem do ASO chcąc zakupic obrotomierz do SC 1.1

> MPI i tam mi zaspiewali ze jest i że kosztuje 445 złotych

> , chyba ich do konca juz powaliło!!!!!!!!!!!!!!!!

> Oczywiscie bez montażu.

Niech Ci ktoś spisze numer tego obrotka z płytki serwisowej (tutaj sporo osób ją ma zlosnik.gif) potem idź do nich i podaj ten numer. W ASO siedzą same lenie i im sie nie chce szukac czy to do SPI cz MPI - znalazł najpierw do SPI i podał cenę. Ja bym ich tam wszystkich uzbroj_zlo.gif

Pozdro smile.gif

Napisano

SPI czy MPI. Czym ten obrotek się różni??

Czy od MPI pasuje do SPI i na odwrót confused.gif

Napisano

> Z ciekawości zajrzałem do ASO chcąc zakupic obrotomierz do SC 1.1

> MPI i tam mi zaspiewali ze jest i że kosztuje 445 złotych

> , chyba ich do konca juz powaliło!!!!!!!!!!!!!!!!

> Oczywiscie bez montażu.

Ostatnio dzowniłem w sprawie silnik do tylnich wycieraczek ... 350zł

screwy.gif skąd oni to sprowadzają? z księżyca ?!

Napisano

> SPI czy MPI. Czym ten obrotek się różni??

> Czy od MPI pasuje do SPI i na odwrót

Pasować pasuje tylko jak dla mnie to kijowo wygląda jeśli masz np. SPI i obrotek od MPI lub na odwrót

A oto różnica:

SPI ----------------------------------- MPI

271300239-01.jpg

Pozdro smile.gif

Napisano

Bo tym debilom trzeba dokładnie powiedzieć ze chodzi o ten do MPI a oni Ci powiedzieli cene do SPI z białą tarczą.

Napisano

> Z ciekawości zajrzałem do ASO chcąc zakupic obrotomierz

> do SC 1.1 MPI i tam mi zaspiewali ze jest i że

> kosztuje 445 złotych , chyba ich do konca

> juz powaliło!!!!!!!!!!!!!!!! Oczywiscie bez

> montażu.

Ja za obrotek do SPI w Tarnowie dałem 150zł z montarzem cool.gif

Napisano

> Ja za obrotek do SPI w Tarnowie dałem 150zł z montarzem

To chyba wkrótce nawiedze Tarnów smile.gif

Napisano

> Ja za obrotek do SPI w Tarnowie dałem 150zł z montarzem

Ja nawet mniej - ale kiedy to było, ze 3 latka temu zlosnik.gif

Napisano

> To chyba wkrótce nawiedze Tarnów

Moge sprawdzic czy jeszcze sa takie ceny smile.gif ja zakladalem ok 1.5 roku temu zlosnik.gif

Napisano

> Moge sprawdzic czy jeszcze sa takie ceny ja zakladalem ok 1.5

> roku temu

To teraz powinny być dużo tańsze wink.gif

Napisano

> A to mam taki gadzet

Ma i jak go nie kupisz to wszyscy będą się pytać czemu z tyłu obrotka jest taka dziura hmm.gif

Napisano

> ...będę miał coś takiego jak w zał.

Fajne - a co jak wskazówki się spotkają rotfl.gifrotfl.gifrotfl.gif

A jakie koszta??

POzdro smile.gif

Napisano

> ...będę miał coś takiego jak w zał.

teoretycznie przy 4000obr/min na V biegu bedziesz miec predkosc 151km/h - wiec wskazowki sie spotkaja smile.gif

pzdr

Napisano

> Fajne - a co jak wskazówki się spotkają

> A jakie koszta??

> POzdro

wszyscy zadają zawsze to samo pytanie,

ja zresztą też je zadałem jako pierwsze grinser006.gif

a rozwiązanie jest banalnie proste - wskazówki

są na innej wysokości od tarczy i przechodzą

jedna nad drugą...

są różne modele i różne ceny i nie wiem czy ta

co ja płacę jest jeszcze aktualna, bo zamówienie

było robione we wrześniu jeszcze - 160zł

no i w rozliczeniu oczywiście musisz oddać swój

zegar po zamontowaniu tego...

najlepiej skontaktować się z Kolegą Protem, który

robi takie cuda zlosnik.gif

Napisano

> wszyscy zadają zawsze to samo pytanie,

> ja zresztą też je zadałem jako pierwsze

Bo to pierwsze nasuwające się pytanie zlosnik.gif

> a rozwiązanie jest banalnie proste - wskazówki

> są na innej wysokości od tarczy i przechodzą

> jedna nad drugą...

To wiele wyjaśnia biglaugh.gif

> są różne modele i różne ceny i nie wiem czy ta

> co ja płacę jest jeszcze aktualna, bo zamówienie

> było robione we wrześniu jeszcze - 160zł

> no i w rozliczeniu oczywiście musisz oddać swój

> zegar po zamontowaniu tego...

> najlepiej skontaktować się z Kolegą Protem, który

> robi takie cuda

Sprawiłbym sobie takie coś tylko co zrobić z dziurą po obrotomierzu hmm.gif

Napisano

> ...będę miał coś takiego jak w zał.

Tandeta zlosnik.gif

Napisano

> wszyscy zadają zawsze to samo pytanie,

> ja zresztą też je zadałem jako pierwsze

> a rozwiązanie jest banalnie proste - wskazówki

> są na innej wysokości od tarczy i przechodzą

> jedna nad drugą...

> są różne modele i różne ceny i nie wiem czy ta

> co ja płacę jest jeszcze aktualna, bo zamówienie

> było robione we wrześniu jeszcze - 160zł

> no i w rozliczeniu oczywiście musisz oddać swój

> zegar po zamontowaniu tego...

> najlepiej skontaktować się z Kolegą Protem, który

> robi takie cuda

tylko tarcze czy caly bidzik wymieniaja? jak caly budzik , to rozumem , ze dostajesz juz wsyztsko ladnie zrobione i wyskalowane? jak tak to swietny pomysl waytogo.gif

pzdr

Napisano

> tylko tarcze czy caly bidzik wymieniaja? jak

> caly budzik , to rozumem , ze dostajesz

> juz wsyztsko ladnie zrobione i

> wyskalowane? jak tak to swietny pomysl

dostajesz cały zegar do podmiany, jak widać

zegarek jest przeniesiony na lewą stronę pod

benzynę, no a w miejsce zegarka obrotek,

można wybrać sobie podświetlenie, są też

modele z temp. płynu...

mię się to podobać zlosnik.gif

Napisano

> pewnie masz taki sam

Nie green_fuck.gif Zdecydowanie ladniejszy zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Napisano

> ...będę miał coś takiego jak w zał.

Siem mi kurde podoba ok.gifzlosnik.gif Zaloze sobie siakies takie do CC cfaniaczek.gifhehe.gifzlosnik.gifzlosnik2.gifzlosnik.gif

Napisano

> ...będę miał coś takiego jak w zał.

beznadzieja... pod tym wzgledem ze np jadac 170 i puszczajac sprzeglo wskazowki sie zablokuja smile.gif noo chyba ze do takich predkosci nie dochodzisz zlosnik2.gif

Napisano

> beznadzieja... pod tym wzgledem ze np jadac

> 170 i puszczajac sprzeglo wskazowki sie

> zablokuja noo chyba ze do takich

> predkosci nie dochodzisz

a poczytać uważnie wątek... smirk.gif

Napisano

> a poczytać uważnie wątek...

tak tak juz przeczytalem smile.gif ale i tak w takim razie ne wies dokladnie z... jaka predkoscia jedziesz spineyes.gif

Napisano

> tak tak juz przeczytalem ale i tak w takim

> razie ne wies dokladnie z... jaka

> predkoscia jedziesz

no tak... mnie to nie jest tak bardzo potrzebne,

wolę patrzeć na obroty grinser006.gif

poza tym są różne wzory jak już pisałem,

każdy może coś wybrać... zlosnik.gif

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.