Skocz do zawartości

[kzAK] orlando vs V50 vs ????


tomtom

Rekomendowane odpowiedzi

> Na skos?

Do 160 cm wchodzą na dno bagażnika wzdłuż samochodu - jest to możliwe bo pod kanapą w drugim rzędzie jest wnęka w które wchodzi część tylna nart. Długie narty trzeba układać na skos ale mieszczą się tak, że spokojnie można zaciągnąć roletę bagażnika i nic nie wystaje ponad. Mój rekord to 4 pary nart męskich od 160 do 176 cm + 4 pary butów cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> hehe... daty

> przy 60 ktos wpisal 09.09.2014, a przy 90 - 07.03.2014

> ale podejrzewasz ze ktos robil walek z ksiazka w polskim serwisie gdzie to mozna praktycznie od

> reki sprawdzic?

Nie tylko podejrzewam, ale złapałem na tym Kię i Opla. Za łapkę na gorącym uczynku. Ogólnopolski dział firmy to olał w obu przypadkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> hehe... daty

> przy 60 ktos wpisal 09.09.2014, a przy 90 - 07.03.2014

> ale podejrzewasz ze ktos robil walek z ksiazka w polskim serwisie gdzie to mozna praktycznie od

> reki sprawdzic?

Screeny porobilem.

Zapytam jutro co dabrowscy na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Teoretycznie wpisy w książce mogły być uzupełniane na podstawie faktur. Pozostaje kwestia

> sprawdzenia, czy numery faktur się zgadzają...

Oczywiście jest możliwość, ze ktoś z fakturami poszedł po wpisy.

No i ktoś z rozpędu rok pomylił wpisując hurtem.

Ale inne możliwości też są zlosnik.gif

Ciekawe czy będą zainteresowani współpracą w ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mocno przesadzasz, ale oczywiście helmut w tdiku to nie jest. Kwestia wersji silnika i

> preferencji.Ja mam średnie zużycie 9,5 lpg. 3 rząd siedzeń jest wyciągany po odkręceniu 4

> srub.

Nie przesadzam, jest to auto "tylko nie to" na zamówieniach z wypożyczalni. Niestety miałem nieprzyjemność pokonania takim autem jakieś 3000 km po PL i D, więc co nieco zdanie sobie wyrobiłem.

Oczywiście helmut w tdiku to nie jest, ale i być nie ma. Ogólnie auto może i dobre na miasto i jazdę wokół komina, na autostradzie lipa i tyle.

PS: Nie, nie będę nic odkręcał w aucie z wypożyczalni, ale bagaże 4 osób na tydzień zmieścić w tej wielkości aucie bym chciał zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> hmm

> jutro pomierzę, ale powinno nie być problemu

> a może coś z klasyki

> octavia

za 43kzł kupiłem paska b6 2.0tdi CR (ten co się nie sypie) od pierwszego właściciela fajnie wyposażony (comfortline + xenon i kilka duperelkow), serwisowany od początku w aso które go sprzedawało, trochę więcej i przebieg miał wyższy (160kkm) ale warto bo jeśli chodzi o jakość i komfort to przepaść jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> za 43kzł kupiłem paska b6 2.0tdi CR (ten co się nie sypie) od pierwszego właściciela fajnie

> wyposażony (comfortline + xenon i kilka duperelkow), serwisowany od początku w aso które go

> sprzedawało, trochę więcej i przebieg miał wyższy (160kkm) ale warto bo jeśli chodzi o jakość

> i komfort to przepaść jest

Yyy a który się nie sypie - jakie ma oznaczenie zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No to jednak jest siła prestiżu Passata. A4 B7 ze znaczkami Seata można kupić za 5-10 kzł mniej ...

to nie siła prestiżu, exeo jest małe w środku, na rynku wtórnym egzemplarzy nie od mirka jest tyle co kot napłakał bo tego w PL nikt nie kupował.

Prawda jest taka że octavie z PL salonu to albo bidy po leasingach albo wersje fresh z 1.6lpg, sensownie wyposażone są sprowadzane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Biorąc pod uwagę, że jest w cenie kompakta, to wnętrze ma nieco od kompakta wygodniejsze.

> Tak, wiem, mógłbym jeździć w komforcie i prestiżu passatem, co z tego że parę lat starszym

pokaż mi za exeo z PL salonu z 2.0 tdi CR, bixenonami w kombiaku za 43 000 z rocznika 2010 (choć w sumie powinien być za 33-38 jak piszesz) bo ja widzę na allegro jednego z 2011 za 45500 i nic więcej.

http://allegro.pl/seat-exeo-2-0tdi-salon-polska-prywatnie-i4779342104.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Biorąc pod uwagę, że jest w cenie kompakta , to wnętrze ma nieco od kompakta wygodniejsze.

> Tak, wiem, mógłbym jeździć w komforcie i prestiżu passatem, co z tego że parę lat starszym

ale dowolny kompakt jest duuzo wiekszy w srodku hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Meriva A 1.4 16V lub 1.7CDTI. Bo nie wiem jaki rozmiar Cię interesuje?

Na placu boju zostaje mondeo, zafira- ze wskazaniem na mondeo.

Mk4 Rocznik od 2010.

pytanie ktorego diesla szukać i dlaczego.

przejmować się liftem?

Fabryczne navi da się nakarmić mapą poza serwisem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pokaż mi za exeo z PL salonu

Prestiże i komforty też w większości są sprowadzane.

Nie rozumiem fetyszu auta z PL salonu - czyżby w PL były najrówniejsze drogi na świecie, najlepsze paliwo, najrzetelniej serwisujący auta kierowcy, no i nie ma wypadków ?

Moje doświadczenie pokazuje, że łatwiej znaleźć zadbane auto w Niemczech, bo przeciętny Niemiec nie wpadnie na pomysł kupowania używanych tarcz i klocków. Może owszem, lepiej jechać i kupić sobie takie auto samemu - w dobie internetu nie ma różnicy czy jedziesz po auto do Warszawy czy do Drezna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Porównajmy rozstaw osi, czyli podstawowy parametr wnętrza:

> Exeo: 2642, Golf VI: 2578, Astra III: 2614

> Jak się to ma do "duuużo" większy ?

jak by tu powiedziec...

na dlugosc zawsze mozna kombinowac ustawieniami foteli,szerokosci nic nie zastapi zlosnik.gif tu jest pies pogrzebany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Uff... na szczęście ważę ok. 80 kg a nie 180 ...

> No nie jest to auto dla otyłego afroamerykanina.

to albo nigdy nie siedziales w tym aucie albo te 80kg to przy 220cm wzrostu.bo ja z moimi 75 kg wciaz ocieralem sie o pasazera no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to albo nigdy nie siedziales w tym aucie albo te 80kg to przy 220cm wzrostu.bo ja z moimi 75 kg

> wciaz ocieralem sie o pasazera

hmm..ot zagwozdka

ja w chyba mniejszym aucie do pasazera mam z 25 cm a waze 96kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.