Skocz do zawartości

Jakie auto do okolo 20tys??


Dominik80

Rekomendowane odpowiedzi

Od dluzszego czasu zaczynam sie rozgladac za samochodem dla rodzicow... wczesniej jezdzili Bmw a osatnie to 528i e39.. a od 2lat lataja golfem4 tdi i bardzo chwala... Teraz jest decyzja o sprzedaniu golfa i bmw dolozeniu i kupieniu jednego auta zamiast trzymac dwa...

Jakies pomysly ??

Jakie auto najlepiej szukac bo jak ogladam ogloszenia i mam dosc:

Sam wpadlem na pare pomyslow ale ciezko powiedziec co bylo by najlepszym wyborem.. co myslicie ??

1.Alfa 159 1.9JTD - podobno niezawodny,

2.Golf 5 1.9TDI

3.Golf 5 Plus

4.Vw pasat b6 - 19tdi - bardzo malo ich i kazdy ma zestaw glosnomowiacy i przebieg ponizej 200tys alien.gif

5.Audi A4 ale podoba sie wersja B7 tylko... oczywiscie 1.9tdi

6. moze byc VW cady - bardzo fajny samochod..

7. Volvo v50

Jak widzicie auta moga byc wszelakie wazne by mialo AC automatycza , elektryczne szyby (wszystkie) ,oszczedny i w miare fajne wykonanie w sorku... odpadaja francuskie smile.gif (brak przekonania)

Jak myslicie jakie auto bedzie najlepsze i najlatwiejsze do znalezienia na naszym wpanialym Polskim rynku aut uzywanych od "pierwszego" wlasciciela ?? icon_eek.gif

edyta- czy te silniki 2.0TDI na serio takie tragiczne sa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 20k to trzeba zmienić założenia. Fajne auta z tych, które wymieniłeś będą ok. 30 kpln.

Więc może segment niżej - volvo c30, focus - ale diesel będzie francuski (co prawda b. dobry, ale jednak francuski).

Jeśli podoba się A4 B7 - to młodszą i przy okazji tańszą wersją jest Exeo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 1.Alfa 159 1.9JTD - podobno niezawodny,

Jeżeli chcecie 159 to szukajcie 8V. Silnik słabszy ale mniej awaryjny.

Ja w czerwcu sprzedałem za 21 000 zł swoją 159 SW 1.9 16V JTDm z 2006 roku, przebieg 225 000 km, z bardzo fajnym wyposażeniem, oponami letnimi i zimowymi, z wymienionym silnikiem, wyciętym dpf i zregenerowaną turbiną.

Rynek jest mocno nasycony, pomimo tego, że cenę miałem dobrą to i tak nikt nie dzwonił. Auto wzięła pierwsza oglądająca osoba.

W związku z powyższym za 20-23k zł spokojnie kupisz fajne auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kuzyn pol roku temu kupił Paska B6 za 20tys. Włożył przez pierwsze 3 miesiace ponad 3 tys i jest

> zadowolony.

Mój stryj kupił z komisu thalię "od księdza" w dobrej cenie i zadbaną 9wg niego), po pół roku pytał się mnie czy nie chce odkupić, przy kolejnej rozmowie wygadał się, że "trzeba uciekać".

Powiem Ci tak, musiałbym obejrzeć tego paska i wtedy wydać opinię, bo mam znajomego co rok temu kupił za 24 tys i niby też zadowolony, tylko na moje oko ma z 450 tys ten jego pasek, a na liczniku 170 ok.gif Zadowolenie ludzi często dalekie jest od stanu faktycznego samochodu, więc zależy kto czego potrzebuje do zadowolenia. Wielu na pocz wystarcza tylko fakt, że to coś przypomina wyglądem B6 czy inny "wyższy" model, a faktycznie jest motoryzacyjnym zgonem z "pogaszonymi" jak to mawia Jay kontrolkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Powiem Ci tak, musiałbym obejrzeć tego paska i wtedy wydać opinię, bo mam znajomego co rok temu

> kupił za 24 tys i niby też zadowolony, tylko na moje oko ma z 450 tys ten jego pasek, a na

> liczniku 170 Zadowolenie ludzi często dalekie jest od stanu faktycznego samochodu, więc

> zależy kto czego potrzebuje do zadowolenia. Wielu na pocz wystarcza tylko fakt, że to coś

> przypomina wyglądem B6 czy inny "wyższy" model, a faktycznie jest motoryzacyjnym zgonem z

> "pogaszonymi" jak to mawia Jay kontrolkami.

Jak już o mnie mowa, to tylko dodam tradycyjnie - jeżeli ktoś jest zadowolony z danego samochodu, to jaka roznica czy ma 170 tys na liczniku a realnie 450 tys, jaka roznica czy był lepiony przez turka czy innego mirka. Jak gość jest zadowolony to imho wszystko gra i dobrego zakupu dokonał. Przeciez takie auta tez sa dla ludzi.

Mowie do tego co napisales "musiałbym obejrzeć tego paska i wtedy wydać opinię" . Jak kiedyś pisałem na HP mój kumpel kupil chyba ze 3 miesiace temu Touarega za 19 tys zl, nie dolozyl ani zlotowki (tylko OC za 50zł + oczywiście do dziś 3 miesiące jeździ na wyklejankach bo nie wie ze nie wolno) i jeździ zadowolony. Moja opinia już na pierwszy rzut oka: "przebieg na oko 700 tys + ogolnie zaniedbany". Jego opinia: "super auto, wszystko działa, ideał". I czyja opinia wazniejsza? Moja czy jego? IMHO jak wlasciciel zadowolony tzn ze wszystko jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak już o mnie mowa, to tylko dodam tradycyjnie - jeżeli ktoś jest zadowolony z danego samochodu,

> to jaka roznica czy ma 170 tys na liczniku a realnie 450 tys, jaka roznica czy był lepiony

> przez turka czy innego mirka. Jak gość jest zadowolony to imho wszystko gra i dobrego zakupu

> dokonał. Przeciez takie auta tez sa dla ludzi.

> Mowie do tego co napisales "musiałbym obejrzeć tego paska i wtedy wydać opinię" . Jak kiedyś

> pisałem na HP mój kumpel kupil chyba ze 3 miesiace temu Touarega za 19 tys zl, nie dolozyl ani

> zlotowki (tylko OC za 50zł + oczywiście do dziś 3 miesiące jeździ na wyklejankach bo nie wie

> ze nie wolno) i jeździ zadowolony. Moja opinia już na pierwszy rzut oka: "przebieg na oko 700

> tys + ogolnie zaniedbany". Jego opinia: "super auto, wszystko działa, ideał". I czyja opinia

> wazniejsza? Moja czy jego? IMHO jak wlasciciel zadowolony tzn ze wszystko jest ok.

Albo to zadowolenie jest udawane, albo Twój znajomy jest ograniczony na umyśle. crazy.gif

dranio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Albo to zadowolenie jest udawane, albo Twój znajomy jest ograniczony na umyśle.

> dranio

Po prostu ma mniejsze wymagania. To nie pierwsze auto które tak kupił, po prostu lubi auta luksusowe, a ze kupuje od Turków tylko i wyłącznie, to nie przeszkadza mu zaniedbanie.

Każdy ma jakies swoje wymagania, jeden nie kupi auta używanego bo przeszkadza mu myśl ze ktoś siedział na tym fotelu i może kupować auta tylko nowe z salonu. Każdy ma swoje wymagania. Itd. itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po prostu ma mniejsze wymagania. To nie pierwsze auto które tak kupił, po prostu lubi auta

> luksusowe, a ze kupuje od Turków tylko i wyłącznie, to nie przeszkadza mu zaniedbanie.

> Każdy ma jakies swoje wymagania, jeden nie kupi auta używanego bo przeszkadza mu myśl ze ktoś

> siedział na tym fotelu i może kupować auta tylko nowe z salonu. Każdy ma swoje wymagania. Itd.

> itd.

Tylko gdzie jest granica tych mniejszych wymagań? Większe drgania, hałas, gorsze osiągi, przetarta tapicerka z dziurami, niedziałająca klimatyzacja, elektryka? A może całkowite unieruchomienie samochodu?

dranio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tylko gdzie jest granica tych mniejszych wymagań? Większe drgania, hałas, gorsze osiągi, przetarta

> tapicerka z dziurami, niedziałająca klimatyzacja, elektryka? A może całkowite unieruchomienie

> samochodu?

> dranio

Oczywiście mówimy o sprawnych autach = takich co przejdą realne badanie techniczne.

I takich co działają, bo jakby nagle ten Touareg mu padł to raczej by nie był zadowolony zlosnik.gif

Ja Ci powiem co mi nie pasuje w nim (akurat byłem przy kupnie) - o ile z zewnątrz wygląda ok, nie licząc braku paru elementów ale to szczegóły, to w srodku "czuć" że ma przebieg bliżej miliona niż tego co ma na liczniku.. wlasnie przetarte skóry, przełączniki itd. jakieś skrzypienie (być może po montowaniu nowej deski po wystrzale poduch Turek zle dokrecil, kto wie) - to mnie odrzuca i bym nie kupił. Jakby Turek wymienil te skóry i przelaczyniki i udawał że auto jest jak nowe - to bym kupił.

I tym się roznia nasze wymagania, tzn moje i tego mojego kumpla. Ten kumpel może siedzieć na dziurawej skórze i mu to nie przeszka. Mi przeszkadza.

A jeśli chodzi o sprawność i działanie tego auta to wszystko działa (klima tez) , wiec nie miałem na myśli takich "wymagan" wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może Suzuki SX4 albo odpowiednik z Fiata, chyba że więcej dołożycie to polecam Golfa Plusa (dla

> starszych osób idealne rozwiązanie)

mozna dolozyc smile.gif chwile dluzej sie poczeka i bedzie wiecej wink.gif wazne by auto bylo w miare ciekawe.. golf plus mi sie podoba i wiem ze mamie tez smile.gif Wiec opcja bardzo fajna smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale diesel będzie francuski (co prawda b. dobry, ale

> właśnie, więc jednak niesmak by pozostał ...

Ford moneo dosc ciekawie wygladaja ale to juz za blisko 30tys lecz rocznik wydaje sie najmlodszy.. ale czy faktycznie bedzie lepszy od innych starszych pancerwagenow itp??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Astra III (może da się znaleźć IV), Corolla E12.

> A tak w ogóle, to nie podałeś kryteriów wyboru. Czy ma być duży, czy może duży bagażnik, czy ma być

> dynamiczny, itp.

> dranio

Hejo smile.gif

Ogolnie nie ma kryteriow smile.gif otwarty bardzo bo moze byc duzy lub maly smile.gif ale nie za maly smile.gif wielkosc golfa 4 to minimum wink.gif

Wazne by byla mozliwosc kupna w dobrym stanie i mozliwe jak najmniej podkreconego przez sprzedawce smile.gif bo toge sie najbardziej boje smile.gif

aha i ogolnie jezdza we 2 osoby najczesciej... czasem trzeba kogos zabrac.. smile.gif

Docelowo maja byc dwa auta ale najpierw trzeba zrobic by jedno bylo dobre smile.gif i tanie w utrzymaniu smile.gif

Nie musi byc szybkie byle by nie wolniejsze od golfa tdi 90KM wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hejo

> Ogolnie nie ma kryteriow otwarty bardzo bo moze byc duzy lub maly ale nie za maly wielkosc golfa

> 4 to minimum

> Wazne by byla mozliwosc kupna w dobrym stanie i mozliwe jak najmniej podkreconego przez sprzedawce

> bo toge sie najbardziej boje

VW i Audi to statystycznie najczęściej sprowadzane samochody, więc ryzyko trafienia na taki egzemplarz też jest duże. Poszukaj wśród znajomych, czy znajomych znajomych, może ktoś w Twojej okolicy sprzedaje taki samochód?

dranio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Za 20k to trzeba zmienić założenia. Fajne auta z tych, które wymieniłeś będą ok. 30 kpln.

> Więc może segment niżej - volvo c30, focus - ale diesel będzie francuski (co prawda b. dobry, ale

> jednak francuski).

> Jeśli podoba się A4 B7 - to młodszą i przy okazji tańszą wersją jest Exeo.

exeo to juz 30tys plus.. ale auto bardzo ciekawe smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> VW i Audi to statystycznie najczęściej sprowadzane samochody, więc ryzyko trafienia na taki

> egzemplarz też jest duże. Poszukaj wśród znajomych, czy znajomych znajomych, może ktoś w

> Twojej okolicy sprzedaje taki samochód?

> dranio

Wlasnie bede szukac kolo swiat.. za miesiac jakos, ale to jeszcze zalezy bo czas moze sie lekko przedluzyc..

2 Lata temu kuplem golfa4 z komisu.. wlozylem 2-3tys w naprawy i zasowalo przez dwa lata bez wiekszych problemow.. auto dalej lata dobrze ale ojciec mial przygode i chlopaki zle zlozyli troche, trzeba by poprawic ale ja uwazam ze nie warto sie babrac.. lepiej kupic inne smile.gif a golf i tak na siebie zarobil smile.gif bo roznica w spalaniu miedzy 528i a 1.9tdi byla znaczaca bo okolo 30zl kazde 100km...a zrobil nim ojciec okolo 50tys wink.gif wiec jest dobrze smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeżeli chcecie 159 to szukajcie 8V. Silnik słabszy ale mniej awaryjny.

> Ja w czerwcu sprzedałem za 21 000 zł swoją 159 SW 1.9 16V JTDm z 2006 roku, przebieg 225 000 km, z

> bardzo fajnym wyposażeniem, oponami letnimi i zimowymi, z wymienionym silnikiem, wyciętym dpf

> i zregenerowaną turbiną.

> Rynek jest mocno nasycony, pomimo tego, że cenę miałem dobrą to i tak nikt nie dzwonił. Auto wzięła

> pierwsza oglądająca osoba.

> W związku z powyższym za 20-23k zł spokojnie kupisz fajne auto.

To po tym jak miales alfe to polecasz ja czy ogolnie nie bardzo ?? powiedz mi cos blizej na temat eksplaatacji 1.9 jtdm bo opinie sa bardzo dobre co do tego auta...

np alfa 159 baardzo mi sie podoba wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jego opinia: "super auto, wszystko działa, ideał". I czyja opinia

> wazniejsza? Moja czy jego? IMHO jak wlasciciel zadowolony tzn ze wszystko jest ok.

Kumpel za 19 000 zł kupił 407 kiedy te auta kosztowały jeszcze powyżej 25k zł.

Dach wspawany byle jak, na każdym słupku widać szpachlę, zaczyna to pękać i wychodzić rdza. Tylny błotnik wspawany 2 cm za wysoko zlosnik.gif Zderzaki i błotniki spasowane byle jak. Poduszka pasażera zaklejona czarną skają. O dziwo auto mechaniczne sprawne i nigdy go nie zawiodło.

Kumpel jest przeszczęśliwy z posiadania bezawaryjnego autka. Jak sam widzisz na opinii właściciela nie polegał bym za bardzo grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mozna dolozyc chwile dluzej sie poczeka i bedzie wiecej wazne by auto bylo w miare ciekawe.. golf

> plus mi sie podoba i wiem ze mamie tez Wiec opcja bardzo fajna

O golfie mogę coś Ci napisać, myślę, że rodzicom spodoba się to że wysoko się siedzi, niektórzy mówią, że jak nie dużym SV i jest dużo miejsca dla 4 osób. Przesuwana tylna kanapa powoduje, że bagażnik przyjemnie się zwiększa. Mój ma już 9 lat praktycznie nie widać zużycia. Silnik 1.9 TDi 105 KM jest b. ekonomiczny, ale dosyć głośny i do tej pory nie sprawiał żadnych problemów, mimo że obecnie jest parkowany na zew., dosyć szybko się nagrzewa bo posiada w standardzie jakiś dogrzewacz płynu co powoduje, że do 5 min czuć już ciepło z kratek. Jedyna jego wada dla mnie to głośny silnik i kiepski wygląd no ale to VW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak już o mnie mowa, to tylko dodam tradycyjnie - jeżeli ktoś jest zadowolony z danego samochodu,

> to jaka roznica czy ma 170 tys na liczniku a realnie 450 tys, jaka roznica czy był lepiony

> przez turka czy innego mirka.

Przykro mi że tego nie rozumiesz. Różnica taka, że zazwyczaj w opcji 1 czyli te 170 ori, bezwypadek i dobry stan zadowolenie trwa dłużej niż do zejścia klapek z oczu i pierwszej awarii, w sumie normalnej dla przebiegu 450 tys jak awaria układu CR, konieczność wymiany silnika, czy awarii spowodowanych złą jakością naprawy blacharskiej (pękanie szyb, awarie elektryki których nie można poskromić itp).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> O golfie mogę coś Ci napisać, myślę, że rodzicom spodoba się to że wysoko się siedzi, niektórzy

> mówią, że jak nie dużym SV i jest dużo miejsca dla 4 osób. Przesuwana tylna kanapa powoduje,

> że bagażnik przyjemnie się zwiększa. Mój ma już 9 lat praktycznie nie widać zużycia. Silnik

> 1.9 TDi 105 KM jest b. ekonomiczny, ale dosyć głośny i do tej pory nie sprawiał żadnych

> problemów, mimo że obecnie jest parkowany na zew., dosyć szybko się nagrzewa bo posiada w

> standardzie jakiś dogrzewacz płynu co powoduje, że do 5 min czuć już ciepło z kratek. Jedyna

> jego wada dla mnie to głośny silnik i kiepski wygląd no ale to VW.

Ten silnik wlasnie chce jezdzi chodzi o grupe VW.. glosny ale malo awaryjny i spala bardzo malo smile.gif

Osobiscie nie mam pewnosci co do tego ze sie siedzi wysoko bo ojciec zawsze mial niskie auta bo albo mercedesy albo bmw... no i jakas calibra przez chwile wink.gif

ale mysle ze Golf plus to bedzie jeden z samochodow za ktorymi bede sie rozgladac smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To po tym jak miales alfe to polecasz ja czy ogolnie nie bardzo ?? powiedz mi cos blizej na temat

> eksplaatacji 1.9 jtdm bo opinie sa bardzo dobre co do tego auta...

> np alfa 159 baardzo mi sie podoba

Na zdjęciach wygląda ładnie. Bogata wersja z aluminiową deską i kierownicą. Nawet znaczki nie wyblaknięte i to nie wyklejanki wink.gif Jedyne do czego bym się doczepił to fotel kierowcy. U mnie przy 225 000 km nie było widać żadnych oznak zużycia, ale z drugiej strony ja miałem Alfatex (być może bardziej wytrzymały).

Jeżeli szukał bym 159 to podjechał bym oglądnąć prezentowany egzemplarz ok.gif Zarejestruj się na Alfaholikach, może ktoś podjedzie z kablami i czujnikiem lakieru.

Co do samej 159, jeżeli trafisz na zadbany egzemplarz i nie będzie Ci przeszkadzać niewiele miejsca w środku oraz brak schowków to oczywiście, że polecam! smile.gif

Nie mam bogatej historii motoryzacyjnej ale tym autem najprzyjemniej mi się jeździło. Układ kierowniczy, zawieszenie, frajda z jazdy (pomimo tego, że miałem zepsutego diesla), jakość materiałów w środku, mmmmmmm 893goodvibes.gif

Niestety trafiłem na zarżnięty silnik, dpf, turbo i spartaczone lakierowanie niektórych elementów. Gdyby nie to jeździłbym tym autem do dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na zdjęciach wygląda ładnie. Bogata wersja z aluminiową deską i kierownicą. Nawet znaczki nie

> wyblaknięte..

A jak sprawa czesci ?? drogie ?? mechanika do tego latwo znalesc ?? czy raczej problematyczne jest znalezienie mechanika i czesci??

Dzieki za opinie smile.gif i pomoc smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kumpel za 19 000 zł kupił 407 kiedy te auta kosztowały jeszcze powyżej 25k zł.

> Dach wspawany byle jak, na każdym słupku widać szpachlę, zaczyna to pękać i wychodzić rdza. Tylny

> błotnik wspawany 2 cm za wysoko Zderzaki i błotniki spasowane byle jak. Poduszka pasażera

> zaklejona czarną skają. O dziwo auto mechaniczne sprawne i nigdy go nie zawiodło.

> Kumpel jest przeszczęśliwy z posiadania bezawaryjnego autka. Jak sam widzisz na opinii właściciela

> nie polegał bym za bardzo

Ale wlasnie o tym mowię! Skoro kumpel jest przeszczęśliwy z posiadania bezawaryjnego autka - to w czym problem? To auto mimo braku poduch, mimo szpachli, mimo zlego spasowania elementów, jeździ poprawnie, nie psuje się, nigdy go nie zawiodło - wiec w czym problem ? Wlasciciel zadowolony, akceptuje wady = imho wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przykro mi że tego nie rozumiesz. Różnica taka, że zazwyczaj w opcji 1 czyli te 170 ori, bezwypadek

> i dobry stan zadowolenie trwa dłużej niż do zejścia klapek z oczu i pierwszej awarii, w sumie

> normalnej dla przebiegu 450 tys jak awaria układu CR, konieczność wymiany silnika, czy awarii

> spowodowanych złą jakością naprawy blacharskiej (pękanie szyb, awarie elektryki których nie

> można poskromić itp).

No tak, ale gość napisał "Kuzyn pol roku temu kupił Paska B6 za 20tys. Włożył przez pierwsze 3 miesiace ponad 3 tys i jest zadowolony." - to chyba nie było aż takich awarii o jakich tutaj napisałeś. Czyli auto jest ok waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale wlasnie o tym mowię! Skoro kumpel jest przeszczęśliwy z posiadania bezawaryjnego autka - to w

> czym problem? To auto mimo braku poduch, mimo szpachli, mimo zlego spasowania elementów,

> jeździ poprawnie, nie psuje się, nigdy go nie zawiodło - wiec w czym problem ? Wlasciciel

> zadowolony, akceptuje wady = imho wszystko ok.

Ja to inaczej widzę.

Po prostu istnieją ludzie, którzy nie potrafią przyznać się do błędu a jak ktoś na nich naszcza bądź opluje to powiedzą, że deszcz pada wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja to inaczej widzę.

> Po prostu istnieją ludzie, którzy nie potrafią przyznać się do błędu a jak ktoś na nich naszcza

> bądź opluje to powiedzą, że deszcz pada

Ty go znasz wink.gif Jeśli w myślach sobie mowi "ale mam trupa" a przy ludziach go chwali ze jest bezawaryjny, to jest jak piszesz - nie potrafi się przyznać do błędu no.gif

A ja mowie o ludziach którym np. wszystko jedno ze jest szpachla ale ważne żeby był bezawaryjny i jeśli taki człowiek jest zadowolony ze swojego auta to imho wszystko ok ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No tak, ale gość napisał "Kuzyn pol roku temu kupił Paska B6 za 20tys. Włożył przez pierwsze 3

> miesiace ponad 3 tys i jest zadowolony." - to chyba nie było aż takich awarii o jakich tutaj

> napisałeś. Czyli auto jest ok

A tego to nie wiemy czy jest ok, może chwali, żeby pożenić go kuzynowi...albo koledze innemu, a dobrze wiemy, że są takie przypadki. Albo "udaje" że jest ok, bo wstyd przed rodziną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jak sprawa czesci ?? drogie ?? mechanika do tego latwo znalesc ?? czy raczej problematyczne jest

> znalezienie mechanika i czesci??

> Dzieki za opinie i pomoc

Części w normalnych cenach. Mechaniczne jest to samochód podobnie skomplikowany jak inne auta w tej klasie i rocznikach, nie ma się czego bać. Jeżeli masz ogarniętego ojca to z pomocą forum będzie w stanie wymienić samemu sporo rzeczy. Nie ma jakichś nietypowych rozwiązań. Zawieszenie trwałe (nie tak jak w 147/156).

Jeżeli podoba się i nie przeszkadza wielkość to można śmiało kupować smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Części w normalnych cenach. Mechaniczne jest to samochód podobnie skomplikowany jak inne auta w tej

> klasie i rocznikach, nie ma się czego bać. Jeżeli masz ogarniętego ojca to z pomocą forum

> będzie w stanie wymienić samemu sporo rzeczy. Nie ma jakichś nietypowych rozwiązań.

> Zawieszenie trwałe (nie tak jak w 147/156).

> Jeżeli podoba się i nie przeszkadza wielkość to można śmiało kupować

Ojciec wszystko sam naprawia a ja zazwyczaj szukam informacji i mowie co naprawiac wink.gif Ja tez sam swoje auto naprawiam bo nie uffam ze mechanicy wiedza jak moje auto naprawidz w razie problemu wink.gif

Dzieki wielkie za opinie smile.gif mysle ze alfa tez bedzie uwzgledniona w poszukiwaniach wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.