Skocz do zawartości

Grudzien juz mamy to zaczynamy nowy spam


Kazu

Rekomendowane odpowiedzi

> Mocniejszych nie lubię. Brzuch mi nie rośnie, 100 basenów 3 razy w tygodniu i można pić piwo.

> Wątroba też się nie buntuje bo piwo prawdziwe, a nie jakiś koncertowy chemiczny skacz na

> kukurydzy robiony. Co do panienek to zawsze jakaś blachara się znajdzie. Jedna to nawet na

> Tico leciała

1331929751wodka-ma-ci-wykrecic-ryj-a-nie-smakowac....jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie ma chętnych? Czy dają za mało?

Chętnych brak, a przebieg jest jaki jest i taki zostanie angryfire.gif u mnie (chyba że wzrośnie) grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> przebieg normalny przecież.

> Jeszcze przynajmniej raz tyle ma przed sobą.

Moja skończyła w tym roku 7 lat a ma najechane 75 tysięcy , Kto mi w to uwierzy ? Będę musiał przed sprzedażą popchnąć o jakąś stówkę , a przyprowadziłem z Niemcowa 4 letnią z nalotem 50 tysi . No jak widzę to będzie nie ciekawie ze sprzedażą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rozumiem , że musisz koniecznie pozbyć się Cromy ?

Nie muszę ale bez sensu trzymać dwa auta więc chcę sprzedać. A niestety mulher.gifnie jeżdzi i nie ma zamiaru bo wtedy bym zostawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie muszę ale bez sensu trzymać dwa auta więc chcę sprzedać. A niestety nie jeździ i nie ma

> zamiaru bo wtedy bym zostawił.

Skąd ja to znam hehe.gif Z tego samego powodu musiałem sprzedać Mercedesa z przebiegiem zaledwie 301 tys i teraz mam problem sick.gif Eeeee nie ma nic przeciw politykom ale teraz jeszcze mniej będę lubił / źle będą mi się kojarzyć ludzie z nazwiskiem "Kaczyński" sick.gif

A apropo pogody to dzisiaj straszna szklana w 3-miescie i jadąc z synem na basen po 8.00 rano wiele dziwnie "tańcujących" aut w tym terenówek spotkałem na drogach i kilka aut na lawetach w tym ślady jazdy rowami.....

Jak dla mnie Nokian z przedniej osi oblały test po raz kolejny na tej gołoledzi za to Hankooki na tylnej nic nie ruszyło ok.gif więc Nokiany wylatują po tym sezonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Grzegorz a o co kamana z gosciem co kupil auto od Ciebie, wiem ze cos ze skrzynia nie tak, bo tyle

> w watku doczytalem.

Zawsze zachwalałem skrzynie w Mercedesie ( precyzję pracy, zestopniowanie, lekkość i skok pracy drążka zmiany biegów) a tu się okazuje że pracuje niedokładnie, biegi nie wchodzą i wsteczny rozwalony .. tak pisze do mnie oficjalnie właściciel że skrzynia ma wady ukryte i że jest do remontu... Tak więc zastanawiam się jak będe sprzedawać Cromę za kilka lat co mam napisać jesli tamta była zła hehe.gif

Pewnie zapiszę: skrzynia pracuje dużo ciężej niż w starym mercedesach, nie precyzyjnie, biegi wylatają a drążek jest w bagażniku.... tryby na chodniku hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zawsze zachwalałem skrzynie w Mercedesie ( precyzję pracy, zestopniowanie, lekkość i skok pracy

> drążka zmiany biegów) a tu się okazuje że pracuje niedokładnie, biegi nie wchodzą i wsteczny

> rozwalony .. tak pisze do mnie oficjalnie właściciel że skrzynia ma wady ukryte i że jest do

> remontu... Tak więc zastanawiam się jak będe sprzedawać Cromę za kilka lat co mam napisać

> jesli tamta była zła

> Pewnie zapiszę: skrzynia pracuje dużo ciężej niż w starym mercedesach, nie precyzyjnie, biegi

> wylatają a drążek jest w bagażniku.... tryby na chodniku

i w dodatku slawna m32 masz, to juz wogole lipa zlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie .Wszystkim forumowiczom pragnę życzyć zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia , oraz szczęśliwego Nowego Roku . Powodzenia w życiu osobistym i zawodowym , spełnienia marzeń i oczywiście bezawaryjności Waszych aut . A zapomniałem – zdrowia także i szerokości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zawsze zachwalałem skrzynie w Mercedesie ( precyzję pracy, zestopniowanie, lekkość i skok pracy

> drążka zmiany biegów) ......Tak więc zastanawiam się jak będe sprzedawać Cromę za kilka lat co mam napisać

> jesli tamta była zła

Nie wiem jak tam w Mercu , ale nawet już w porównaniu ze Stilonem gdzie tez mam 6 , to praca skrzyni w Cromie wypada blado tongue.gif

Ale jakoś mi do głowy nie przyszło mieć z tego tytułu pretensje do poprzedniego właściciela zlosnik.gif

No cóż , ludzie są naprawdę "dziwni" - żeby nie napisać inaczej ... icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Daj se spokój, wczoraj z Kato wyjechać się nie dało... Cały śląsk do SCC na zakupy przyjechało

> A najgorsi to niedzielni

Oj jak dobrze, ze nie musze robic zakupow w SCC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja całe szczeście też nie muszę ale z centrum po pracy jakoś do domu wrócić trzeba...

> Zaraz zawijam do domu, mam nadzieję że będzie lepiej.

No ja nie robie, bo na swieta zostaje w Belgii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Daj se spokój, wczoraj z Kato wyjechać się nie dało... Cały śląsk do SCC na zakupy przyjechało

> A najgorsi to niedzielni

nie cały, nie cały. 2 lata tam nie byłem i czuję się szczęśliwy 001.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja całe szczeście też nie muszę ale z centrum po pracy jakoś do domu wrócić trzeba...

> Zaraz zawijam do domu, mam nadzieję że będzie lepiej.

trza było tramwajem jechać.

Ja nie byłem od zimy poprzedniej.

Ale w sumie kto kumaty nie jedzie do SCC . Chyba z egazete w korku poczytać, pote,m powkurzac się że nie ma gdzie zaparkować i sie znerwować ( żeby nie powiedziec dosadniej) klnie.gif - i wrócic do domu heheh

A kazu pewnei zostaje - bo mu żona kazała mieszaknie odkurzyć blagam.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak tam obżartuchy, ile kilogramów wam przybyło?

> Jakieś ślizgi na lodzie Cromami już były?

z 2kg lekko zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gifale przy malej to zaraz spadnie.

Ta gdzie slizgac jak deszcz pada zlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mam w pracy kucharza chorwata ,przy nim jeszcze nikt nie przytył , ale w domu nadrobię zaraz po nowym roku . Na ślizgi będę musiał się znowu w góry wybrać . Panowie robić fotki żeby pod koniec przyszłego roku był większy wybór do kalendarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niemca tam jakiegoś nie macie z którym mógłby walczyć?

> Tego Chorwata wrzućcie do kotła z zupą

Mam 3 szkotów , 1 chorwata , 2 łotyszy , 1czecha , 3 polakow i 1 bułgara , niezła mieszanka , tylko my i czech wigilia reszta obiad w 1 -wszy dzień świąt więc kucharz zwariował jak go wyrzucę do gara to nie będzie miał kto gotować hehe bo on tylko się na tym zna . Miałem kiedyś szkota kucharza to dopiero była tragedia , do pracy 2 walizki zabierałem , jedna z ciuchami a druga z żarciem i tak przez rok schudłem 14 kilo . Niestety niemca brak , ale tego akurat nie żałuje , pracowałem kiedyś z kilkoma ,jakoś niespecjalnie się między nami układało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> i tak przez rok schudłem 14 kilo .

Albo miałeś z czego schudnąć, albo to powinno się skończyć buntem zlosnik.gif

> Niestety niemca brak , ale tego akurat nie żałuje ,

> pracowałem kiedyś z kilkoma ,jakoś niespecjalnie się między nami układało

Mieli pretensje że nierówno buja? zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Albo miałeś z czego schudnąć, albo to powinno się skończyć buntem

miałem niestety co gubić , już mam to za sobą

> Mieli pretensje że nierówno buja?

To były dziadki pamiętające lata powojenne i wydaje mi się ,że jakąś zadre na sercu jeszcze mieli , a był to okres gdzie niewielu Polaków spotykali na swojej drodze , w samej pracy to problemów nie było tylko po pracy przejawiali jakiś dystans . Z perspektywy czasu oceniam ich nisko , ponieważ w późniejszym okresie pracowałem z wszelkimi nacjami całego świata i tam sytuacja była odwrotna w pracy zdarzały się zgrzyty natomiast po pracy już nie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> miałem niestety co gubić , już mam to za sobą

To Szkotowi należy się skrzynka ok.gif

> To były dziadki pamiętające lata powojenne i wydaje mi się ,że jakąś zadre na sercu jeszcze mieli ,

Oni kochali swoją armię, my jakoś nie potrafiliśmy jej polubić. Nie tak to miało wyglądać. Polacy mieli pracować u Niemca a nie z Niemcem sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To Szkotowi należy się skrzynka

Niestety wyeliminował się sam , zawał serca ale żyje

> Oni kochali swoją armię, my jakoś nie potrafiliśmy jej polubić. Nie tak to miało wyglądać. Polacy

> mieli pracować u Niemca a nie z Niemcem

Tu zgadzam się z Tobą w 100 % .

Najgorsze jest to , że w pracy mam pełną prohibicję i nawet szampana w Nowy Rok nie otworzę , co dopiero buteleczkę LUBUSKIEGO hehe ponoć najlepszego piwa właścicieli cromek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Można się było tego spodziewać

> Jak się zbierze 15 kalendarzy to będzie sukces

Może spróbować znaczy zaproponować jeszcze na forum fiata http://fiatklubpolska.pl/forum/

Może ktoś będzie tam zainteresowany? Nie wiem czy jest taka opcja możliwa . Trochę jestem rozczarowany brakiem chętnych , co to kasa ogranicza? nie bardzo w to wieże ,czy po prostu lenistwo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może spróbować znaczy zaproponować jeszcze na forum fiata http://fiatklubpolska.pl/forum/

> Może ktoś będzie tam zainteresowany? Nie wiem czy jest taka opcja możliwa . Trochę jestem

> rozczarowany brakiem chętnych , co to kasa ogranicza? nie bardzo w to wieże ,czy po prostu

> lenistwo ?

póki co jest chętnych na 8 dużych i 80 małych ale bez paniki jeszcze dużo czasu jest smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> póki co jest chętnych na 8 dużych i 80 małych ale bez paniki jeszcze dużo czasu jest

Aktualizacja - chętnych jest już na 100 szt. małych waytogo.gif

Mam nadzieję , że znajdą się jeszcze zainteresowania 2 dużymi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.