Skocz do zawartości

BMW R1200 GS miałem między nogami


adamec1

Rekomendowane odpowiedzi

> Jechałem na takim sprzęcie i "inna" pozycja niż na ścigaczu oraz gabaryty tej kobzy spowodowały, że

> czułem się dziko i miałem problemy ze skręcaniem...

A ja właśnie lubię taką pozycję w motongach. Lubię sobie stanąć na podnóżkach. W obecnym tego nie robię bo to inny styl ale ogólnie lubię enduro turystyczne ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jechałem na takim sprzęcie i "inna" pozycja niż na ścigaczu oraz gabaryty tej kobzy spowodowały, że

> czułem się dziko i miałem problemy ze skręcaniem...

sprawa przyzwyczajenia

najnowszym nie jeździłem, ale miałem tego poprzedniego zwykłego a później GSA

jest to duży motocykł, ale jeżeli chodzi o skrętność, to myślę że powalczy z twoim RR

ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Świetny motocykl i przyznam, że chciałbym go w garażu (ale jako drugi).

> Trochę przerażała mnie jego waga ale trudno go porównywać z R6

Mimo wagi nie jest ciężki spineyes.gif ma nisko środek ciężkośći ok.gif

Będzie okazja to na pewno się śmignę nim ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sprawa przyzwyczajenia

> najnowszym nie jeździłem, ale miałem tego poprzedniego zwykłego a później GSA

> jest to duży motocykł, ale jeżeli chodzi o skrętność, to myślę że powalczy z twoim RR

Dokładnie, po chwili było już ok, ale to jak na nim się wysoko siedzi zrobiło na mnie największe wrażenie.

Wydaje mi się, że poniżej 185cm wzrostu nie powinno się zbliżać do takiej maszyny.

No chyba, że z taboretem... wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz trochę pary, to stajesz we wnęce, łapiesz za skręconą kierownicę do wnęki i za uchwyt za siedzeniem, lekko pochylasz i ciągniesz po kafelkach, które są całkiem śliskie. Zresztą kosę ma chyba z tamtej strony, to można na niej obrócić podeprzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak masz trochę pary, to stajesz we wnęce, łapiesz za skręconą kierownicę do wnęki i za uchwyt za

> siedzeniem, lekko pochylasz i ciągniesz po kafelkach, które są całkiem śliskie. Zresztą kosę

> ma chyba z tamtej strony, to można na niej obrócić podeprzeć.

Właśnie że go wprowadził zlosnik.gif jak będę u niego to nagram filmik ok.gifhehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dokładnie, po chwili było już ok, ale to jak na nim się wysoko siedzi zrobiło na mnie największe

> wrażenie.

> Wydaje mi się, że poniżej 185cm wzrostu nie powinno się zbliżać do takiej maszyny.

> No chyba, że z taboretem...

no popatrz chyba na święta kupię sobie taboret... mam 182 i sam nie wiem jak dawałem sobie dotychczas radę z wersją jeszcze wyższą o 2cm od standardowego GS'a...

A tak w temacie to jest najlepszy motocykl jakim jeździłem i zamienię go tylko na wersję LC ale dopiero za kilka lat smile.gif

Ten motocykl ma niesamowity jak to określam fun factor... co to oznacza? Ano jak otwieram garaż i widzę już jego tylny błotnik i koło na monowahaczu już mam banana smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak masz trochę pary, to stajesz we wnęce, łapiesz za skręconą kierownicę do wnęki i za uchwyt za

> siedzeniem, lekko pochylasz i ciągniesz po kafelkach, które są całkiem śliskie. Zresztą kosę

> ma chyba z tamtej strony, to można na niej obrócić podeprzeć.

Nie wszystkie moto da sie łatwo obracac na kosie, tak samo przestawiać "za dupe" ciągnac po podlodze. Kiedys widzialem fajne wózki do wstawiania we wnęki moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Znaczy masz krótsze nogi

> Ja mam 186 i stoję pewnie na GSie

Proporcjonalnie jestem zbudowany, wsiadanie wydawało mi się karkołomne, samo stanie już z motocyklem między nogami nie stanowiło problemu.

Moja wrażenia wynikają z tego, że R6 i S1000RR są bardzo "niskie", lekkie i kompaktowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> patrzę na to moto i nie mogę zrozumieć gdzie leży jego fenomen

zapewniam cie za patrzac na niego nie bedziesz w stanie zrozumiec. Mnie tez sie wydawal koszmarkiem az sasiad pozwolil mi sie nim przejechac... mimo ze jestem absolutnie zakochany w swoim 20letnim nakedzie to tego pokracznego GS'a przygarnalbym bez jednego slowa wink.gif

ten motocykl po prostu nie wyglada, ale prowadzi sie wysmienicie, wogole nie czuc wymiarow i masy, a do tego pozycja za sterami jest dla mnie genialna wink.gif . Pewnie po przejechaniu dluzszego dystansu moja opinia moglaby sie jeszcze troche zmienic ale zdecydowanie raczej w kierunku - koniecznie chce go miec grinser006.gif , bo narazie uznalem pokrake za wygodny motocykl do dluzszej turystyki smile.gif Zreszta sasiad wlasnie w takim celu go sobie kupil wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moja wrażenia wynikają z tego, że R6 i S1000RR są bardzo "niskie", lekkie i kompaktowe.

raczej tak

ja kiedyś odstwiłem swojego GSA na przegląd i wziąłem na test RR...

tak jak by rower miedzy nogami był...

tyle że baaardzo szybki rower ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uznalem pokrake za wygodny motocykl do dluzszej

> turystyki

zgadza się

GSA od tankowania do tankowania (a w przypadku tego moto, to spokojnie 500km) jechałem be problemu

na każdym innym, co miałem do tej pory, po 150 chciało by się stanąć na chwilę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> patrzę na to moto i nie mogę zrozumieć gdzie leży jego fenomen

Ja też nie potrafię zrozumieć ale jak wsiadłem na niego to mi sie kopara tak ucieszyła że ho ho. Po prostu jest fenomenalny ok.gif

Kwestia tego co kto lubi ale mnie ciągnie w kierunku enduro więc GS jest moim marzeniem ok.gif

Siedząc na nim poczułem się jak w idealnie skrojonym garniturze ok.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Że nikt nie w tym wątku nie wspomniał, że GS ma przód równie "piękny" jak RR

> A ze mnie się nabijali...

Nie chciałam być pierwsza zlosnik.gif w sumie gust wiesz jest jak .... no wiadomo grinser006.gif, ale jestem w stanie zrozumieć wygodę i "fajność" stawianą ponad wygląd smile.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie chciałam być pierwsza w sumie gust wiesz jest jak .... no wiadomo , ale jestem w stanie

> zrozumieć wygodę i "fajność" stawianą ponad wygląd

wygląd rzecz gustu... jak to mówią z pięknej miski się nie najesz ale mnie tam się GS średnio podoba ale w wersji Adv jest przepiękny a jak pomyślę że na jednym zbiorniku 700km robi to już ekstaza smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no popatrz chyba na święta kupię sobie taboret... mam 182 i sam nie wiem jak dawałem sobie

> dotychczas radę z wersją jeszcze wyższą o 2cm od standardowego GS'a...

> A tak w temacie to jest najlepszy motocykl jakim jeździłem i zamienię go tylko na wersję LC ale

> dopiero za kilka lat

> Ten motocykl ma niesamowity jak to określam fun factor... co to oznacza? Ano jak otwieram garaż i

> widzę już jego tylny błotnik i koło na monowahaczu już mam banana

W jakim celu dokupiłeś XTZ? WIdzę w stopce... :-)

Kusi mnie zamiana zmodzonego Transa na XTZ i wsadzenie silnika z TDM... byłby to całkiem fajny sprzęt do wycieczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W jakim celu dokupiłeś XTZ? WIdzę w stopce... :-)

> Kusi mnie zamiana zmodzonego Transa na XTZ i wsadzenie silnika z TDM... byłby to całkiem fajny

> sprzęt do wycieczek.

generalnie kupiłem żeby odnowić, założyć gumy terenowe i nauczyć się poruszania na cięższym motocyklu w lekkim terenie taki jest plan żeby trochę podszkolić się w offie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.