Skocz do zawartości

T-roll


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

> 1. nie wszyscy parkuja wzdluz, niektorzy stawiaja moto w poprzek w dziurze

> 2. nie wszyscy maja sile przepychac moto, na 2oo jezdza rowniez kobiety

> 3. po co sie szarpac jak mozna sobie ulatwic zycie

ok.gif po to właśnie Troll ok.gif

Mój ojciec ma 60 lat, spory garaż. Lecz... kiedy ma upchnąć swoje BMW, CB i auto to zaczyna się robić kłopot. z takim wózkiem manewrowanie jest po prostu łatwiejsze ok.gif i zajmuje mniej czasu ok.gif np. mój pierdzik skuter dzisiaj upchnąłem w garażu w 30 sekund zamiast bujać się samochodem i skuterem. Po prostu wsunąłem skuter na miejsce i już.

w planach przyczepogaraż na moto ok.gif dla tych, którzy garażu nie mają a chcą mieć moto, lub mają moto ale parkują pod chmurką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witajcie ale wiecie co dla mnie to to troszkę przerost nad formą albo ja nie kumam po co to.

> Uwierzcie mi ja motocykl parkuje w garażu obok samochodu mając zaledwie 20 - 30 cm miejsca na

> manewrowanie. Skoro mam wyprowadzić auto garażu wjechać na jakiś dziwny wózek i wtedy

> manewrować to jest jakaś pomyłka. Ani to nie oszczędza czasu ani nie jest pomocne w

> postawieniu maszyny.

> sorry ale to dla jakiś frajerów jest - bez obrazy.

> pozdr

Podobnie jak autko ze wspomaganiem. Twardziele parkują bez wspomagania. I jeszcze komputer z drukarką. Twardziele używają maszyny do pisania 270751858-jezyk.gif

PS. Ja tam już widzę, że takie ustrojstwo mi się przyda. Draga waży blisko 300kg i ma 2,5 metra długości. Garaż ma jakieś 3m a prawdopodobnie będę musiał parkować w poprzek garażu, żeby jeszcze autko wlazło. Jestem kurduplem i nie wyobrażam sobie machania 300kg motocyklem w te i nazad aż łaskawie ustaw się w poprzek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Podobnie jak autko ze wspomaganiem. Twardziele parkują bez wspomagania. I jeszcze komputer z

> drukarką. Twardziele używają maszyny do pisania

> PS. Ja tam już widzę, że takie ustrojstwo mi się przyda. Draga waży blisko 300kg i ma 2,5 metra

> długości. Garaż ma jakieś 3m a prawdopodobnie będę musiał parkować w poprzek garażu, żeby

> jeszcze autko wlazło. Jestem kurduplem i nie wyobrażam sobie machania 300kg motocyklem w te i

> nazad aż łaskawie ustaw się w poprzek.

Pod dragę coś czuje ze bedzie trzeba zrobić speszal edyszyn ok.gif ale to zobaczymy w praniu. moge do ciebie podjechac z wozkiem i zobaczymy co i jak ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pod dragę coś czuje ze bedzie trzeba zrobić speszal edyszyn ale to zobaczymy w praniu. moge do

> ciebie podjechac z wozkiem i zobaczymy co i jak

Super! Dzięki! Draga aktualnie na przeglądzie u chłopaków z ISM stoi. Będę ją miał w drugiej połowie miesiąca. Chętnie skorzystam. Wśród moich kumpli też widzę co najmniej jedną, dwie osoby, które mogłyby się zainteresować zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Oto jak to działa. Póki co moge pokazać jedynie na skuterze, ale i tu widać, że manewrowanie nim

> nie sprawia problemu mojej 12 letniej córce

ok.gif

Postaram się jutro podjechać, to zrobisz sobie "reklamówkę" z klockiem ponad 200kg ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> oby się zmieściła kosa

Nie no, aż takiego dramatu nie ma. Po prostu ma dospawany krążek, tak żeby można było w miarę bezpiecznie na miękkim stawiać.

ps. Jestem umówiony z kumplem na 13:00. Pojeździmy po piaskach i błotach pewnie ze 2 godziny. Potem mam zamiar wziąć azymut na Ciebie, ale zawadzając po drodze o Sheriffa (czyli pewnie u Niego z 15 minut do pół godziny). No to u Ciebie raczej po 15:00. Dryndnę wcześniej i się upewnię, czy nie będę przeszkadzał, OK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie no, aż takiego dramatu nie ma. Po prostu ma dospawany krążek, tak żeby można było w miarę

> bezpiecznie na miękkim stawiać.

> ps. Jestem umówiony z kumplem na 13:00. Pojeździmy po piaskach i błotach pewnie ze 2 godziny. Potem

> mam zamiar wziąć azymut na Ciebie, ale zawadzając po drodze o Sheriffa (czyli pewnie u Niego z

> 15 minut do pół godziny). No to u Ciebie raczej po 15:00. Dryndnę wcześniej i się upewnię, czy

> nie będę przeszkadzał, OK?

spoko ok.gif będę w domu smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A odwrócę pytanie - a ile dasz

Na pewno nie 750zł... screwy.gif

Z całym szacunkiem, ale żeby zrobić takie cuś - nie trzeba mieć dostępu do "plazmy" i giętarki: gdybym miał dwie podwójnie lewe ręce po Heinego Medina , to 200 - 250 to absolutne maksimum, jakie bym dał za taki patent.

Z tym, że ja mam dostęp do różnego rodzaju blach, kątowników i dysponuję spawarką grinser006.gifbiglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na pewno nie 750zł...

> Z całym szacunkiem, ale żeby zrobić takie cuś - nie trzeba mieć dostępu do "plazmy" i giętarki:

> gdybym miał dwie podwójnie lewe ręce po Heinego Medina , to 200 - 250 to absolutne maksimum,

> jakie bym dał za taki patent.

> Z tym, że ja mam dostęp do różnego rodzaju blach, kątowników i dysponuję spawarką

zatem zrób ok.gif podlicz smirk.gif

Odpowiednia stal plus kółka, a zapewniam cie ze zwykłe meblówki sie nie nadają, wypiaskuj, zabezpiecz antykorozyjnie, pomaluj proszkowo i będę z zapartym tchem obserwował wyliczenia smile.gif

nie przecze ze uda ci sie zrobić, moze nawet za pierwszym razem ok.gif

ale gwarantuje ci ze nizej 300 pln nie zejdziesz. same kółka kosztują ponad 180 smirk.gif

zaś co do plazmy i giętarki - jeśli dłubiesz cos dla siebie, jedną sztuke to byc moze przy odrobinie uporu i kilku godzinach pracy, moze kilkunastu, dasz radę.

Jeśli planujesz produkcję to takie rzeźbienie z dostępnych gdzieś blach i spawarki odpada.

Mam wrażenie, że chyba nie wziąłeś wielu rzeczy pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zatem zrób podlicz

> Odpowiednia stal plus kółka, a zapewniam cie ze zwykłe meblówki sie nie nadają, wypiaskuj,

> zabezpiecz antykorozyjnie, pomaluj proszkowo i będę z zapartym tchem obserwował wyliczenia

> nie przecze ze uda ci sie zrobić, moze nawet za pierwszym razem

> ale gwarantuje ci ze nizej 300 pln nie zejdziesz. same kółka kosztują ponad 180

> zaś co do plazmy i giętarki - jeśli dłubiesz cos dla siebie, jedną sztuke to byc moze przy

> odrobinie uporu i kilku godzinach pracy, moze kilkunastu, dasz radę.

> Jeśli planujesz produkcję to takie rzeźbienie z dostępnych gdzieś blach i spawarki odpada.

> Mam wrażenie, że chyba nie wziąłeś wielu rzeczy pod uwagę.

z drugiej strony, ja swoja rolke kupilem za 50E (czyli jakies 220pln) a od twojego projektu rozni sie jedynie brakiem podstawki pod kose... na ile wycenilbys koszt takiej postawki z kawalkiem profilu? - 10E? 20E? ... nawet jesli drugie 50E to calosc powinna kosztowac nie wiecej niz jakies 450pln. I to w sklepie wink.gif a nie w produkcji.

Generalnie podziwiam Cie ze umiesz i robisz, i trzymam kciuki zeby ci sie skomercjalizowalo i zebys wyszedl na tym na swoje i zarobil godnie wink.gif ale mimo wszystko musisz wziac pod uwage kwestie ze cos co w wykonaniu (maloseryjnym) kosztuje np 500pln wcale nie musi sie sprzedac, bo klienci moga uznac ze za te 500pln to oni sobie beda sami przestawiac motocykl. A jesli jeszcze do tego dokladnie taki sam produkt w produkcji wielkoseryjnej kosztuje polowe tego co u ciebie to moze to byc hit sprzedazowy wink.gif bo klienci za 250pln beda walic drzwiami i oknami wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Za dwie i pol stówy biorę od ręki

49.95 euro - ROTHEWALD BIKE MOVER w louis.de , trzeba sobie tylko dorobic podstawke pod kose, albo uzywac zgodnie z przeznaczeniem - czyli stawiac na centralce.

za 150E (~620pln) masz cos takiego gdzie wszystkie kola i kose masz na 'rolce'

10002960_910_FR01_12.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jak wyglada sprawa najazdu tylnym kolem na ten stojak? Ten hamulec jest na tyle mocny ze stojak

> nie obsuwa sie przy probie najazdu?

> Bo ogolem sam bym takie cos zakupil

Wszystkie 5 kółek jest blokowane i wjazd jest bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 49.95 euro - ROTHEWALD BIKE MOVER w louis.de , trzeba sobie tylko dorobic podstawke pod kose, albo

> uzywac zgodnie z przeznaczeniem - czyli stawiac na centralce.

> za 150E (~620pln) masz cos takiego gdzie wszystkie kola i kose masz na 'rolce'

Podobne powstaje. Tylko lepsze smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> z drugiej strony, ja swoja rolke kupilem za 50E (czyli jakies 220pln) a od twojego projektu rozni

> sie jedynie brakiem podstawki pod kose... na ile wycenilbys koszt takiej postawki z kawalkiem

> profilu? - 10E? 20E? ... nawet jesli drugie 50E to calosc powinna kosztowac nie wiecej niz

> jakies 450pln. I to w sklepie a nie w produkcji.

> Generalnie podziwiam Cie ze umiesz i robisz, i trzymam kciuki zeby ci sie skomercjalizowalo i zebys

> wyszedl na tym na swoje i zarobil godnie ale mimo wszystko musisz wziac pod uwage kwestie ze

> cos co w wykonaniu (maloseryjnym) kosztuje np 500pln wcale nie musi sie sprzedac, bo klienci

> moga uznac ze za te 500pln to oni sobie beda sami przestawiac motocykl. A jesli jeszcze do

> tego dokladnie taki sam produkt w produkcji wielkoseryjnej kosztuje polowe tego co u ciebie to

> moze to byc hit sprzedazowy bo klienci za 250pln beda walic drzwiami i oknami

Wiesz. Pewnie ze fajnie by było wyprodukowac za 100 pln tyle ze same kółka to koszt 180 zeta. Pewnie, mógłbym zastosować tanie ale rozpada się po roku, a ja gownolitu nie wypuszcze na rynek.

mógłbym nie zabezpieczać antykorozyjne i dać zwykła farbę ale jak wyżej - nie zrobię kupy. A jakość kosztuje.

Do tego troll bez dyszlu służy również za wózek pod stopę centralną ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiesz. Pewnie ze fajnie by było wyprodukowac za 100 pln tyle ze same kółka to koszt 180 zeta.

> Pewnie, mógłbym zastosować tanie ale rozpada się po roku, a ja gownolitu nie wypuszcze na

> rynek.

> mógłbym nie zabezpieczać antykorozyjne i dać zwykła farbę ale jak wyżej - nie zrobię kupy. A jakość

> kosztuje.

> Do tego troll bez dyszlu służy również za wózek pod stopę centralną

no i dobra, fajnie, czy bedziesz w stanie go sprzedac w detalu za 50-60E ? , za troll'a z dyszlem za 60-70E? chyba nie bo wg tego co pisales to sa koszta produkcji... a gdzie zysk?

PS. jakbys wypalil podluzyny otwor pod mocowanie dyszla w rolce to mozna by bylo regulowac odstawienie podstawki pod kose od osi motocykla i tym samym calosc by byla bardziej uniwersalna.

edyta: wydaje mi sie ze za kolka chyba cena w detalu? moze jakbys kupil odrazu wiekszy 'karton' to by lepiej sie koszt rozlozyl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no i dobra, fajnie, czy bedziesz w stanie go sprzedac w detalu za 50-60E ? , za troll'a z dyszlem

> za 60-70E? chyba nie bo wg tego co pisales to sa koszta produkcji... a gdzie zysk?

Niemiec chce kupować ode mnie po 160 euro wiec jakby to powiedzieć. ... opłaciło się wykonać wózek tak jak wykonaliśmy.

Dyszel jest regulowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niemiec chce kupować ode mnie po 160 euro wiec jakby to powiedzieć. ... opłaciło się wykonać wózek

> tak jak wykonaliśmy.

no to sprzedawaj! smile.gif

niestety dla mnie cena bylaby zbyt wysoka, wiec pozostane przy swoim rothewaldzie za 1/3 twojej ceny smile.gif

> Dyszel jest regulowany.

smile.gif to spoko, jeszcze zostaje ci kwestia odstawienia na szerokosc, dla wiekszych/ciezszych motocykli kosa jest dluzsza i opiera dalej/szerzej w bok od osi motocykla wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niemiec chce kupować ode mnie po 160 euro wiec jakby to powiedzieć. ... opłaciło się wykonać wózek

> tak jak wykonaliśmy.

> Dyszel jest regulowany.

no i sprzedawaj... z tą cena na rynek polski raczej nie wejdziesz... zajawkę zrobiłeś jakbyś wymyślił coś niesamowitego natomiast to co pokazałeś to kopia czy rozwój tego co już na rynku istnieje więc mnie osobiście zawiodłeś do tego cena którą proponujesz jest zupełnie zaporowa. Jak pisałem wyżej jeśli masz zbyt to sprzedawaj puki się da i chińczycy jeszcze nie skopiowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no to sprzedawaj!

> niestety dla mnie cena bylaby zbyt wysoka, wiec pozostane przy swoim rothewaldzie za 1/3 twojej

> ceny

> to spoko, jeszcze zostaje ci kwestia odstawienia na szerokosc, dla wiekszych/ciezszych motocykli

> kosa jest dluzsza i opiera dalej/szerzej w bok od osi motocykla

Taki mam zamiar smile.gif

Zaś cały trick polega na tym ze tak opracowaliśmy budowę wózka ze nie ma potrzeby regulacji na bok.

to właśnie odróżnia trolla od reszty - jest starannie zaprojektowany i wykonany.

Na koniec - nikogo nie zmusza przecież do kupna. Spędziliśmy z ojcem nad tym projektem trochę czasu, wykonaliśmy parę prototypów zdecydowaliśmy się na jakość i tak to wychodzi. Rozumiem ze nie każdego na to stać i cóż. Trudno. Być może w przyszłości wymyślimy coś tańszego ale jeśli i o ile troll będzie się sprzedawał dobrze to czemu miałbym tak robić?

Znasz na pewno kawał o fachowcy który za stukni3cie młotkiem wziął 100 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Taki mam zamiar

> Zaś cały trick polega na tym ze tak opracowaliśmy budowę wózka ze nie ma potrzeby regulacji na bok.

> to właśnie odróżnia trolla od reszty - jest starannie zaprojektowany i wykonany.

> Na koniec - nikogo nie zmusza przecież do kupna. Spędziliśmy z ojcem nad tym projektem trochę

> czasu, wykonaliśmy parę prototypów zdecydowaliśmy się na jakość i tak to wychodzi. Rozumiem ze

> nie każdego na to stać i cóż. Trudno. Być może w przyszłości wymyślimy coś tańszego ale jeśli

> i o ile troll będzie się sprzedawał dobrze to czemu miałbym tak robić?

> Znasz na pewno kawał o fachowcy który za stukni3cie młotkiem wziął 100 ?

No. To super.

Powodzenia i trzymam kciuki i napewno Wam sie uda wink.gif

PS. Wrzuć fotki jak uda ci sie postawić drage czy jakaś terenowa maszynę na tym wózku. Ciekaw jestem jak faktycznie sprawdza sie wasz projekt dla rożnych profili i rozstawow kos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No. To super.

> Powodzenia i trzymam kciuki i napewno Wam sie uda

> PS. Wrzuć fotki jak uda ci sie postawić drage czy jakaś terenowa maszynę na tym wózku. Ciekaw

> jestem jak faktycznie sprawdza sie wasz projekt dla rożnych profili i rozstawow kos.

Jakby co to Dragę udostępnię. A jak się uda to może jeszcze kumpla z Triumphem Thunderbirdem 1700 uda mi się skołować. Bydle waży z 350kg. Znaczy Triumph nie kumpel hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No. To super.

> Powodzenia i trzymam kciuki i napewno Wam sie uda

> PS. Wrzuć fotki jak uda ci sie postawić drage czy jakaś terenowa maszynę na tym wózku. Ciekaw

> jestem jak faktycznie sprawdza sie wasz projekt dla rożnych profili i rozstawow kos.

Właśnie odwiedził mnie Sky ok.gif i testowaliśmy na jego maszynie. Bardzo spodobała mi się jego mina, niestety nie złapałem na video, w pierwszej sekundzie.

mniej więcej taka

blush.gif ale łatwo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ciekaw jestem jak faktycznie sprawdza sie wasz projekt dla rożnych profili i rozstawow kos.

Sprawdza się bardzo dobrze ok.gif

Nawet niestandardowa kosa z mojego trampka ładnie się wpasowała (średnica dospawanego krążka to około 5 cm).

Krótko i na temat, moje wrażenia:

1. Prostota. Nie przekombinowane.

2. Zerknąłem na skuterek, którym Zosia manewrowała (ten z filmiku), potem na swojego klocka i mina trochę mi zrzedła

3. Dopasowanie (wydłużenie) podestu pod stopkę - łatwe (ale tutaj zasugerowałem Bartkowi modyfikację, tak żeby można było to robić bez użycia klucza)

4. No i samo turlanie motocykla - szczęka mi opadła. Już wiedziałem dlaczego Zosia tak łatwo przemieszczała skuta. Autentycznie można pchać jednym palcem zlosnik.gif (aha, oczywiście przy założeniu że podłoga garażu jest tak gładka jak tam - przy typowym betonie nie pokrytym farbą, dziurawym itp, turlanie będzie utrudnione)

5. Początkowo trochę ciężko było mi ogarnąć jak przesuwać trampiszcza - nie jestem przyzwyczajony do tego, że tył nie jedzie za przednim kołem hehe.gif

6. Przy "zjeżdżaniu" z Trolla trzeba pamiętać, żeby wrzucić na luz albo wcisnąć klamkę sprzęgła rotfl.gif Tak byłem zafascynowany turlaniem, że zupełnie zapomniałem o fakcie wbicia jedynki zaraz po postawieniu trampka na Trollu hehe.gif

Podsumowując. Podoba mi się i już. ok.gif

ps. Bartek, dzięki za prezentację. Piszę się na testy następnych projektów ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sprawdza się bardzo dobrze

> Nawet niestandardowa kosa z mojego trampka ładnie się wpasowała (średnica dospawanego krążka to

> około 5 cm).

> Krótko i na temat, moje wrażenia:

> 1. Prostota. Nie przekombinowane.

> 2. Zerknąłem na skuterek, którym Zosia manewrowała (ten z filmiku), potem na swojego klocka i mina

> trochę mi zrzedła

> 3. Dopasowanie (wydłużenie) podestu pod stopkę - łatwe (ale tutaj zasugerowałem Bartkowi

> modyfikację, tak żeby można było to robić bez użycia klucza)

> 4. No i samo turlanie motocykla - szczęka mi opadła. Już wiedziałem dlaczego Zosia tak łatwo

> przemieszczała skuta. Autentycznie można pchać jednym palcem (aha, oczywiście przy założeniu

> że podłoga garażu jest tak gładka jak tam - przy typowym betonie nie pokrytym farbą, dziurawym

> itp, turlanie będzie utrudnione)

> 5. Początkowo trochę ciężko było mi ogarnąć jak przesuwać trampiszcza - nie jestem przyzwyczajony

> do tego, że tył nie jedzie za przednim kołem

> 6. Przy "zjeżdżaniu" z Trolla trzeba pamiętać, żeby wrzucić na luz albo wcisnąć klamkę sprzęgła

> Tak byłem zafascynowany turlaniem, że zupełnie zapomniałem o fakcie wbicia jedynki zaraz po

> postawieniu trampka na Trollu

> Podsumowując. Podoba mi się i już.

> ps. Bartek, dzięki za prezentację. Piszę się na testy następnych projektów

dzięki smile.gif miałem trochę tremę no bo to przecie autokącik, jak bbędzie przypał to nie ma zmiłuj, musiałbym zmienić nick na keson zlosnik.gif

obiecany filmik - Twoje manewsy na końcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sprawdza się bardzo dobrze

> Nawet niestandardowa kosa z mojego trampka ładnie się wpasowała (średnica dospawanego krążka to

> około 5 cm).

> Krótko i na temat, moje wrażenia:

> 1. Prostota. Nie przekombinowane.

> 2. Zerknąłem na skuterek, którym Zosia manewrowała (ten z filmiku), potem na swojego klocka i mina

> trochę mi zrzedła

> 3. Dopasowanie (wydłużenie) podestu pod stopkę - łatwe (ale tutaj zasugerowałem Bartkowi

> modyfikację, tak żeby można było to robić bez użycia klucza)

> 4. No i samo turlanie motocykla - szczęka mi opadła. Już wiedziałem dlaczego Zosia tak łatwo

> przemieszczała skuta. Autentycznie można pchać jednym palcem (aha, oczywiście przy założeniu

> że podłoga garażu jest tak gładka jak tam - przy typowym betonie nie pokrytym farbą, dziurawym

> itp, turlanie będzie utrudnione)

> 5. Początkowo trochę ciężko było mi ogarnąć jak przesuwać trampiszcza - nie jestem przyzwyczajony

> do tego, że tył nie jedzie za przednim kołem

> 6. Przy "zjeżdżaniu" z Trolla trzeba pamiętać, żeby wrzucić na luz albo wcisnąć klamkę sprzęgła

> Tak byłem zafascynowany turlaniem, że zupełnie zapomniałem o fakcie wbicia jedynki zaraz po

> postawieniu trampka na Trollu

> Podsumowując. Podoba mi się i już.

> ps. Bartek, dzięki za prezentację. Piszę się na testy następnych projektów

hehe, dejavu... jak kupilem swoja rolke i kazalem zonie wystawic klocka do jazdy grinser006.gif ... najpierw stwierdzila ze mnie pogielo, a potem zbierala szczeke z podlogi... i teraz mam swiety spokoj... tylko czasami nie znajdzuje klocka w garazu bo sobie mulher.gif postanowila pojechac motocyklem do pracy a wyszla przede mna grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, po długim procesie negocjacji z podwykonawcami, którzy chcieli ze mnie zedrzec ostatnią skórę udało się dojść do tego, iż T-roll faktycznie będzie kosztował 300-350 pln na rynek polski ok.gif

uff...

Odwiedził mnie wczoraj jeden przypadkowy człowiek co filma na YT widział ok.gif i reakcja na T-roll'a była jak u kolegi _Sky_ ok.gif najpierw powątpiewanie a potem... blush.gif ale lekko!

i jedna sztuczka została zamówiona ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no, po długim procesie negocjacji z podwykonawcami, którzy chcieli ze mnie zedrzec ostatnią skórę

> udało się dojść do tego, iż T-roll faktycznie będzie kosztował 300-350 pln na rynek polski

> uff...

> Odwiedził mnie wczoraj jeden przypadkowy człowiek co filma na YT widział i reakcja na T-roll'a

> była jak u kolegi _Sky_ najpierw powątpiewanie a potem... ale lekko!

> i jedna sztuczka została zamówiona

dawaj tego garaża bo niedługo lokum mój sprzęt zmieni i potrzebuje czegoś dla niego 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no, po długim procesie negocjacji z podwykonawcami, którzy chcieli ze mnie zedrzec ostatnią skórę

> udało się dojść do tego, iż T-roll faktycznie będzie kosztował 300-350 pln na rynek polski

> uff...

> Odwiedził mnie wczoraj jeden przypadkowy człowiek co filma na YT widział i reakcja na T-roll'a

> była jak u kolegi _Sky_ najpierw powątpiewanie a potem... ale lekko!

> i jedna sztuczka została zamówiona

i to jest bardzo przyzwoita cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no, po długim procesie negocjacji z podwykonawcami, którzy chcieli ze mnie zedrzec ostatnią skórę

> udało się dojść do tego, iż T-roll faktycznie będzie kosztował 300-350 pln na rynek polski

Bardzo sensowna cena ... dawaj znać jak zaczniesz poważnie myśleć o sprzedaży waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no, po długim procesie negocjacji z podwykonawcami, którzy chcieli ze mnie zedrzec ostatnią skórę

> udało się dojść do tego, iż T-roll faktycznie będzie kosztował 300-350 pln na rynek polski

> uff...

No widzisz waytogo.gif taka cena to już zupełnie inaczej "brzmi" grinser006.gifwaytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> za 300 to poprosze pod FJR'08 z powiększoną stopką

podaj wymiary stopki i odległość punkt podparcia tylne koło ------->kosa zebrałem już trochę danych i wychodzi ze nie trzeba nic zmieniać w projekcie, wszystkie testowane moto pasują smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> za 300 to poprosze pod FJR'08 z powiększoną stopką

Jak masz średnicę stopki około 5cm, to spokojnie się zmieści ok.gif

Mój ma właśnie taką (albo i większą) i dało radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.