Skocz do zawartości

Sprzedaż pojazdu bez DR


Kuracjusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chcę sprzedać skuter.

Dowodu nie mam, bo zatrzymany za brak przeglądu.

Kwit od policji zaginął.

Skuter sprawny, mogę za 50,- wziąć z urzędu czerwone tablice na przegląd i po przeglądzie oddadzą dowód.

A gdyby nie opłacało się robić pojazdu przed sprzedażą pod przegląd, albo poprostu nie chce się gonić za papierami, wydawać 5 dych, robić przeglądu,to jakie problemy może napotkać kupujący po dokonaniu transakcji?

Praktykuje się sprzedaż pojazdu z zatrzymanym DR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Chcę sprzedać skuter.

> Dowodu nie mam, bo zatrzymany za brak przeglądu.

> Kwit od policji zaginął.

> Skuter sprawny, mogę za 50,- wziąć z urzędu czerwone tablice na przegląd i po przeglądzie oddadzą

> dowód.

> A gdyby nie opłacało się robić pojazdu przed sprzedażą pod przegląd, albo poprostu nie chce się

> gonić za papierami, wydawać 5 dych, robić przeglądu,to jakie problemy może napotkać kupujący

> po dokonaniu transakcji?

> Praktykuje się sprzedaż pojazdu z zatrzymanym DR?

duplikat kwitka z policji mozesz dostac i wtedy nie ma problemu, musisz go miec bo nie wiadomo z jakiego powodu dowod zostal zabrany i jaki przeglad trzeba zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> duplikat kwitka z policji mozesz dostac i wtedy nie ma problemu, musisz go miec bo nie wiadomo z

> jakiego powodu dowod zostal zabrany i jaki przeglad trzeba zrobić

Nie potrzeba kwitka z policji, i tak musi robić cały przegląd bo poprzedni się skończył a w wydziale kom. bez problemu oddadzą dowód bez tego bo dla nich się liczy papierek z przeglądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie potrzeba kwitka z policji, i tak musi robić cały przegląd bo poprzedni się skończył a w

> wydziale kom. bez problemu oddadzą dowód bez tego bo dla nich się liczy papierek z przeglądu.

Robiłeś tak?

Byłem na policji i nie wypiszą, bo trzeba iść tam, skąd byli funkcjonariusze, a nie ja zostałem zatrzymany i nie jestem w stanie ustalić nawet, która to dzielnica...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie potrzeba kwitka z policji, i tak musi robić cały przegląd bo poprzedni się skończył a w

> wydziale kom. bez problemu oddadzą dowód bez tego bo dla nich się liczy papierek z przeglądu.

ale musza znac przyczyne zatrzymania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No dobra, ok, ale jakby ktoś kupił taki pojazd, to będzie miał duży problem?

no bedzie mial, brak papierow to zawsze problem i osobiscie musze widziec papier zanim zaplace kase

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No dobra, ok, ale jakby ktoś kupił taki pojazd, to będzie miał duży problem?

ostatnio znajomy kupował tak samochód. Trochę łażenia za tym miał ale ogólnie wszystko zgodnie z przepisami. Czy problem duży to już zależy jak kto do tego podejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> brałem taki kwit po tym jak poprzedni wlasciciel zgubil, trzeba znac tylko z jakiej komendy byla

> policja do wypadku

co najwyżej zaświadczenie otrzymałeś, że został zatrzymany dowód rejestracyjny, pokwitowanie jest drukiem ścisłego zarachowania ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.