Skocz do zawartości

Vectra B-belka do której przymocowane są wahacze, silnik itp


Chrisu

Rekomendowane odpowiedzi

Vectra B, 1998, kombi, 2.0 DTI

Zawiozłem auto do mechanika z hamulcami, a tu okazuje się, że mam się zastanowić czy warto ją naprawiać :/

Okazało się, że belka do której przykręcone są wahacze/silnik/maglownica jest w stanie agonalnym... Nie wiem czy ona jest jednoczęściowa czy dwuczęściowa (osobno prawa/lewa) jednak jest do wymiany...

Da się kupić coś takiego nowego? Jak się ten element nazywa (żebym wiedział czego szukać wink.gif ). Może ktoś z Was ma coś takiego, zdrowego?

Czy to jest to?

http://allegro.pl/opel-vectra-b-kolyska-belka-silnika-wozek-i5121849976.html

Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Da się kupić coś takiego nowego?

Ja bym się zastanowił czy jest sens kupowania nowego elementu. Cena w ASO może przekroczyć wartość auta hehe.gif

> Czy to jest to?

> http://allegro.pl/opel-vectra-b-kolyska-belka-silnika-wozek-i5121849976.html

Tak to jest to.

Poszukaj po szrotach tego typu cześć można znaleźć w całkiem porządnym stanie za niewielkie pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Vectra B, 1998, kombi, 2.0 DTI

> Zawiozłem auto do mechanika z hamulcami, a tu okazuje się, że mam się zastanowić czy warto ją

> naprawiać :/

> Okazało się, że belka do której przykręcone są wahacze/silnik/maglownica jest w stanie agonalnym...

3000PLN nowa w serwisie.

Jak w Astrze G stały po 5-6 stów to chodziły a tutaj - zapomnij.

Może tylko powierzchownie wygląda na żżartą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 3000PLN nowa w serwisie.

> Jak w Astrze G stały po 5-6 stów to chodziły a tutaj - zapomnij.

> Może tylko powierzchownie wygląda na żżartą?

Powierzchownie raczej nie - mocowanie wahacza jest ogniłe (aż dziura na wylot jest) :/

Wygląda na to, że zgniło w miejscach gdzie dotykane było przez osłonę silnika (tą plastikową na dole, która chętnie odpada wink.gif ). Widocznie tam starło najpierw lakier, a później zostawała woda i poszło w diabły :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wygląda na to, że zgniło w miejscach gdzie dotykane było przez osłonę silnika (tą plastikową na

> dole, która chętnie odpada ). Widocznie tam starło najpierw lakier, a później zostawała woda

> i poszło w diabły :/

Dokładnie ten sam problem był w astrach i zafirach. Osłona była wyściełana taką wykładziną, która nasiąkała wodą i dotykając sanek powodowała jej gnicie. W zafirze wymieniali mi w ramach akcji serwisowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dokładnie ten sam problem był w astrach i zafirach. Osłona była wyściełana taką wykładziną, która

> nasiąkała wodą i dotykając sanek powodowała jej gnicie. W zafirze wymieniali mi w ramach akcji

> serwisowej.

Nie dziwie się, że wymieniali za friko:

p8070080.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.