Skocz do zawartości

Szukam pewnej Mazdy RX8.


Vampir

Rekomendowane odpowiedzi

> Znaczy sprawnej Cena nie gra roli......

skoro jak wyzej zlosnik.gif to ja bym sie zaineresował http://allegro.pl/mazda-rx-8-z-2004-roku-najmocniejsza-wersja-skora-i5325338865.html

i na warsztat

> Bedę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi

i wtedy masz pewnosc ze bedzie sprawna jak sie zrobi zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> skoro jak wyzej to ja bym sie zaineresował

> http://allegro.pl/mazda-rx-8-z-2004-roku-najmocniejsza-wersja-skora-i5325338865.html

> i na warsztat

> i wtedy masz pewnosc ze bedzie sprawna jak sie zrobi

Dokladnie. Takie z zepsutym silnikiem kosztuja totalne grosze. Duzo lepiej samemu ogarnac porzadnie remont niz kupowac niewiadomo co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dokladnie. Takie z zepsutym silnikiem kosztuja totalne grosze. Duzo lepiej samemu ogarnac porzadnie

> remont niz kupowac niewiadomo co.

Mój brat miał RX8 i o ile auto mi się podobało, bo fajnie się prowadziło, całkiem wygodne i nawet praktyczne, to silnik nadawał się tylko do jazdy z nogą mocno w podłodze-niski moment obrotowy przy niskich obrotach strasznie utrudnia poruszanie się w zatłoczonym mieście.

Czy zamiast remontować ori nie można tam po prostu wsadzić czegoś bardziej cywilizowanego? ja tam widzę mocne 2,0 z turbem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dokladnie. Takie z zepsutym silnikiem kosztuja totalne grosze. Duzo lepiej samemu ogarnac porzadnie

> remont niz kupowac niewiadomo co.

Czytałem ze w odróżnieniu od silnika z normalnymi cylindrami, remont kapitalny Wankla od Rx-8 jest w stanie przeprowadzić kazdy średnio uzdolniony małpiszonek z podstawowym zestawem narzędzi. Do tego zestawów naprawczych na rynku jest góra i sa bardzo tanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czytałem ze w odróżnieniu od silnika z normalnymi cylindrami, remont kapitalny Wankla od Rx-8 jest

> w stanie przeprowadzić kazdy średnio uzdolniony małpiszonek z podstawowym zestawem narzędzi.

> Do tego zestawów naprawczych na rynku jest góra i sa bardzo tanie.

a to dosc ciekawe bo w PL jest naprawde malo warsztatow ktore ogarniaja wankle a jesli juz to chca za to raczej sporych kwot (slyszalem o 15kzl). Mozesz podac cene takiego taniego zestawu naprwczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a to dosc ciekawe bo w PL jest naprawde malo warsztatow ktore ogarniaja wankle a jesli juz to chca

> za to raczej sporych kwot (slyszalem o 15kzl). Mozesz podac cene takiego taniego zestawu

> naprwczego?

Popatrz tutaj - za $300 masz zestaw nowych uszczelek:

http://www.racingbeat.com/RX8/Rebuild-Kits.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mój brat miał RX8 i o ile auto mi się podobało, bo fajnie się prowadziło, całkiem wygodne i nawet

> praktyczne, to silnik nadawał się tylko do jazdy z nogą mocno w podłodze-niski moment obrotowy

> przy niskich obrotach strasznie utrudnia poruszanie się w zatłoczonym mieście.

> Czy zamiast remontować ori nie można tam po prostu wsadzić czegoś bardziej cywilizowanego? ja tam

> widzę mocne 2,0 z turbem

Wszystko mozna, komora jest calkiem pojemna smile.gif I to jest zdecydowanie najlepsza opcja, bo o ile w RX7 wankel turbo cos jechal to w RX8 jest tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wolę dopłacić i kupić naprawdę ładną

wiesz, jakby nie patrzeć

> Do tej pory widziałem 4, miały być ideały......., a były padliny

i z ktorej strony nie spojrzeć

> Nie mam specjalnie czasu, ani chęci by bawić się w remonty.

remont jest nieunikniony zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Popatrz tutaj - za $300 masz zestaw nowych uszczelek:

> http://www.racingbeat.com/RX8/Rebuild-Kits.html

aaaaaa... u Was fo faktycznie niedrogo. W PL kosztuje to z 3 x wiecej jak wszystkie czesci do japonczykow

samo auto mi sie mega podoba, z zewnatrz i w srodku, patent z 4 drzwiami jest wrecz cool.gif a ja generalnie slabo toleruje wszelkie czterodrzwiowce. Tylko ten cholerny wankel, awaryjny i paliwozlopny mnie ostrasza, koniecznosc krecenia pod czerwone akurat lubie zlosnik.gif. A swap na cokolwiek to rzezba, slabo widze cos takiego w dupowozie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.