Skocz do zawartości

umyłem auto i z czarnej zrobil sie albinos ..


Rekomendowane odpowiedzi

> Zawaliste auto

> 159 to chyba jedyny samochód, który jest tak ładny w kombi, że bym się musiał zastanowić czy kupić

> kombi kosztem sedana

A ja się od dawna gryzę z tym czy wolałbym 159 sedana czy kombi. Sedan ma chyba dla mnie ładniejszą linię, ale znowu jest mniej praktyczny. Pewnie kupiłbym to co bym znalazł w lepszym stanie grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A ja się od dawna gryzę z tym czy wolałbym 159 sedana czy kombi. Sedan ma chyba dla mnie ładniejszą

> linię, ale znowu jest mniej praktyczny. Pewnie kupiłbym to co bym znalazł w lepszym stanie

No dla mnie oba są śliczne serce.gif i to mimo mojej ogólnej niechęci do kombi- 159 robi wyjątek smile.gif

Tak jak mówisz: gdybym miał taki "problem" to by decydował konkretny egzemplarz, a nie model nadwozia smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No dla mnie oba są śliczne i to mimo mojej ogólnej niechęci do kombi- 159 robi wyjątek

> Tak jak mówisz: gdybym miał taki "problem" to by decydował konkretny egzemplarz, a nie model

> nadwozia

Mam sedana i sportwagona. Wielkosc bagażnika jest w obu autach taka sama. Do SW wygodniej się pakuje no i można wsadzić większe gabarytowo przedmioty. Ale powiedzmy sobie szczerze - 159 nie jest królową wielkości bagażnika w swojej klasie zlosnik.gif

I czasami niestety trzeba się ratować boxem sciana.gif

288414058-PSX_20150130_212258___.jpg

post-571-14352530611624_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie czuc spadku mocy na tych 19?

> Ja przy silniku 2.4 i chipie mimo wszystko dość ISTOTNIE odczuwam spadek przyspieszania gdy

> przesiadam się z zimowych 17tek na letnie 18ki.

jest oki , W 1.9 zrobionej na 200KM bez jakos nie było czyc spadku dynamiki miedzy zima 17 a lato 19..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pytam ile dałeś za malowanie

samo malowanie 400 ... plus koszty dojazdu montażu itp wyszło sporo ale polecam... gosc handluje felgami od alf wiec zrobione jest mega profi... a o 19 gdybyś zapytał miesiąc temu to miałem do sprzedania po poprzedniej TI zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> samo malowanie 400 ... plus koszty dojazdu montażu itp wyszło sporo ale polecam... gosc handluje

> felgami od alf wiec zrobione jest mega profi... a o 19 gdybyś zapytał miesiąc temu to miałem

> do sprzedania po poprzedniej TI

Ja malowałem 17ki jakiś czas temu dalem chyba 650 i srednio sie przyłozyli.

Na 19ki się nie zdecyduje. Gdyby sie trafiły niedrogie 18ki otworowe to moze bym sie na drugie takie zdecydował clown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja malowałem 17ki jakiś czas temu dalem chyba 650 i srednio sie przyłozyli.

tez z doswiadczenia jak maluja wiozłem taki kawał drogi do malowania...

> Na 19ki się nie zdecyduje. Gdyby sie trafiły niedrogie 18ki otworowe to moze bym sie na drugie

> takie zdecydował

a jakie chcesz 18?? kumpel ma idealne 18 z nowymi oponami do sprzedania, "podkowy" czy jak tam je zwia a ja musze przygarnc 17 na zime , sprzedałem poprzednia z 17 i potem gosc dokupił lato 19 i jestem bez zimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> samo malowanie 400 ... plus koszty dojazdu montażu itp wyszło sporo ale polecam... gosc handluje

> felgami od alf wiec zrobione jest mega profi... a o 19 gdybyś zapytał miesiąc temu to miałem

> do sprzedania po poprzedniej TI

A gdzie ten gość urzęduje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tez z doswiadczenia jak maluja wiozłem taki kawał drogi do malowania...

> a jakie chcesz 18?? kumpel ma idealne 18 z nowymi oponami do sprzedania, "podkowy" czy jak tam je

> zwia a ja musze przygarnc 17 na zime , sprzedałem poprzednia z 17 i potem gosc dokupił lato 19

> i jestem bez zimy

Mam te 18ki i zastanawiam sie czy nie zrobić ich na ten ciemny kolor na jaki Ty zrobiłeś. A jak by sie takie w dobrej cenie trafiły to do tego białego SW mogłbym przygarnąć zlosnik.gif

post-571-14352530618473_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> samo malowanie 400 ... plus koszty dojazdu montażu itp wyszło sporo ale polecam... gosc handluje

> felgami od alf wiec zrobione jest mega profi... a o 19 gdybyś zapytał miesiąc temu to miałem

> do sprzedania po poprzedniej TI

Powiedz mi czy te felgi były malowane proszkowo? Możesz jakoś bliżej określić nazwę lub numer koloru? Bo bardzo fajnie to wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.