Skocz do zawartości

Dylematy zakupowe nr 5321


Gość Krawiec

Rekomendowane odpowiedzi

> ...

> Niektórym się mimo to nie udaje. W takim X-Trail-u IIgen. jest jak w mniejszym aucie segmentu B.

Owszem. Niektóre SUVy są zadziwiająco małe w środku, gdy porównać z rozmiarami na zewnątrz.

ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krawiec

1. CRV eeee nie.... Wady te same co w ix35...

2. Forester 2.0XT comfort. Jak by bagaznik byl troche wiekszy to decyzja byla by prostsza... No i troche drogo....kurde 132k mac...

Krawiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krawiec

I niestety każde ma jakieś wady.

1. Octavia - żona marudzi że niska. Po za tym najtańsza i najlepiej wyposażona (w bajery...). Tylko DSG z 4x4

2. Outlander - 2.0 CVT to kibel jest wiec musiałby być diesel z manualem. A diesel przy moim uzytkowaniu to nie jest dobry pomysł..

3. Forester 2.0XT. Żona marudzi że troche mały bagażnik (W outlanderze jest mniejszy ale łatwo można zyskać 100l po wywaleniu trzeciego rzędu siedzeń) i CVT . Po za tym przekracza budżet. Żona ma sie tym dzisiaj przejechać bo nie wierzy że skrzynia dziala lepiej niż w Outlanderze.. Jak by miałbyć Forester to trzeba decyze podjac dzis. Zostały trzy w PL w dobrej cenie (kurs euro 4,0015) - czarny, srebrny i bordowy. Niebieskiego wczoraj ogladalismy na salonie ale niestety sprzedany...

I bądź tu mądry...

Krawiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niestety, jest to jej potężna wada, waga. Będą kombi klasy średniej waży praktycznie tyle co mój

Insignia....Masa

Dla jednych wada dla drugich zaleta

pomimo rzeczonej "wady"- spalanie praktycznie niezależnie od tego jak jeżdże, czy miasto czy mieszany czy na narty w ferie po autobahnie z boxem 7L/100km

do tego 10s do setki to przy wożeniu dzieciaków enough

a dzięki "wadzie" fajnie jedzie na autobahnie w trasie.... a w razie Wu to ty masz większa masę swojego "pocisku" niz "przeciwnik"

Nie mam biturbo i tylko 163KM... ale niezależnie od sytuacji nigdy mi pod pedałem nie brakowało.... ale ja wczesniej Lacettim 109KM jeździlem i spod świateł mi wisi czy coś startuje szybciej ode mnie bo zazwyczaj na nastepnych światłach i tak się spotykamy :-)

Będziesz chciał namiary na szefa sprzedaży w jednym z salonów (3citi) daj znać (nota bene juz kilka osób z kącika i nie tylko tam kupiło i z tego co słysze to raczej nie narzekają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I niestety każde ma jakieś wady.

> 1. Octavia - żona marudzi że niska. Po za tym najtańsza i najlepiej wyposażona (w bajery...). Tylko

> DSG z 4x4

> 2. Outlander - 2.0 CVT to kibel jest wiec musiałby być diesel z manualem. A diesel przy moim

> uzytkowaniu to nie jest dobry pomysł..

> 3. Forester 2.0XT. Żona marudzi że troche mały bagażnik (W outlanderze jest mniejszy ale łatwo

> można zyskać 100l po wywaleniu trzeciego rzędu siedzeń) i CVT . Po za tym przekracza budżet.

> Żona ma sie tym dzisiaj przejechać bo nie wierzy że skrzynia dziala lepiej niż w Outlanderze..

> Jak by miałbyć Forester to trzeba decyze podjac dzis. Zostały trzy w PL w dobrej cenie (kurs

> euro 4,0015) - czarny, srebrny i bordowy. Niebieskiego wczoraj ogladalismy na salonie ale

> niestety sprzedany...

> I bądź tu mądry...

> Krawiec

Wybór jest przecież banalnie prosty: czarny.

zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kolor będzie niebieski... . Budżet poszedł sie ....

> Krawiec

Niebieskiego miało nie być podobno. Utargowałeś coś z ceny czy sam kurs Euro wystarczył?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krawiec

> Niebieskiego miało nie być podobno. Utargowałeś coś z ceny czy sam kurs Euro wystarczył?

Puścić serce.gif do salonu to przekroczy budżet. Niebieski był ale w Platinium...

Krawiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I niestety każde ma jakieś wady.

> 1. Octavia - żona marudzi że niska. Po za tym najtańsza i najlepiej wyposażona (w bajery...). Tylko

> DSG z 4x4

> 2. Outlander - 2.0 CVT to kibel jest wiec musiałby być diesel z manualem. A diesel przy moim

> uzytkowaniu to nie jest dobry pomysł..

> 3. Forester 2.0XT. Żona marudzi że troche mały bagażnik (W outlanderze jest mniejszy ale łatwo

> można zyskać 100l po wywaleniu trzeciego rzędu siedzeń) i CVT . Po za tym przekracza budżet.

> Żona ma sie tym dzisiaj przejechać bo nie wierzy że skrzynia dziala lepiej niż w Outlanderze..

> Jak by miałbyć Forester to trzeba decyze podjac dzis. Zostały trzy w PL w dobrej cenie (kurs

> euro 4,0015) - czarny, srebrny i bordowy. Niebieskiego wczoraj ogladalismy na salonie ale

> niestety sprzedany...

> I bądź tu mądry...

> Krawiec

jesli najtansze ma najwiecej bajerow i zdaje sie poza tym jest najszybsze to dla mnie wybor jest jasny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krawiec

> jesli najtansze ma najwiecej bajerow i zdaje sie poza tym jest najszybsze to dla mnie wybor jest

> jasny

Wiesz jak jest z babami... zlosnik.gif Miało być wysokie i będzie..

Krawiec

Krawiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.