Skocz do zawartości

Tanie auto do 5000 zł dla wymagających i ceniących komfort


Cherokee18

Rekomendowane odpowiedzi

> Jeżeli ma być faktycznie dla wymagających i ceniących komfort to dopisz dwa zera do ceny Chyba

> że chodzi o komfortowy rower, to wystarczy dopisać jedynkę z przodu (dobry amortyzator do

> roweru kosztuje ok 3000zł)

Kupisz wygodne auto ze te pieninądze. CO więcej kupisz nawet sprawne auto. cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie cenne podpowiedzi 20.GIF

Moim numerem 1 była Omega i nawet miałem jedną na oku. Niestety do transakcji nie doszło, właściciel wolał sprzedać Hyundaia IX35 niż Opla zlosnik.gif

Na oku miałem również fajną Nubirę II kombi. W między czasie kumpel zdecydował się na sprzedaż 406 kombi po lifcie spineyes.gif Wszystkie auta do 4 000 zł.

I nagle pojawił się rodzynek nie za bardzo pasujący do moich kryteriów zlosnik.gif Auto od brata mojego kumpla. Mechanicznie ok.gif blacharsko-lakierniczo no.gif (tragedii nie ma)

288458360-unnamed.jpg

98 rok, silnik 1.4 B+G, el. szyby i lusterka, 2 poduchy, abs. Po 15 minutach mojej roboty ruszyła nawet klimatyzacja niedziałająca od 1,5 roku yay.gif

Auto kosztowało mniej niż połowę zakładanej kwoty.

post-38310-14352531189526_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzięki za wszystkie cenne podpowiedzi

> Moim numerem 1 była Omega i nawet miałem jedną na oku. Niestety do transakcji nie doszło,

> właściciel wolał sprzedać Hyundaia IX35 niż Opla

> Na oku miałem również fajną Nubirę II kombi. W między czasie kumpel zdecydował się na sprzedaż 406

> kombi po lifcie Wszystkie auta do 4 000 zł.

> I nagle pojawił się rodzynek nie za bardzo pasujący do moich kryteriów Auto od brata mojego

> kumpla. Mechanicznie blacharsko-lakierniczo (tragedii nie ma)

> 98 rok, silnik 1.4 B+G, el. szyby i lusterka, 2 poduchy, abs. Po 15 minutach mojej roboty ruszyła

> nawet klimatyzacja niedziałająca od 1,5 roku

> Auto kosztowało mniej niż połowę zakładanej kwoty.

no, nareszcie jakieś porządne auto kupiłeś zlosnik.gif

bezawaryjnej jazdy życzę wink.gifwaytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no, nareszcie jakieś porządne auto kupiłeś

> bezawaryjnej jazdy życzę

C4 została w przyszłej rodzinie, jeździ moja narzeczona smile.gif (m.in. za Twoją radą nie pchałem w nią Laguny wink.gif).

Corolla jest genialna zlosnik.gif Sportowy młodzieżowy wózek grinser006.gif Wiejską lotkę muszę jeszcze ogarnąć, oryginalny grill i poprawić wydech bo obija o jakąś blachę. Od soboty zrobiłem 400 km z bananem na mordzie zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zniszczalne, bo żre je korozja.

> dranio

No właśnie, jak tak sobie patrzę na nowe japońskie auta to się zastanawiam jak można robić niezawodną mechanikę i tak olewać zabezpieczenie antykorozyjne facepalm%5B1%5D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No właśnie, jak tak sobie patrzę na nowe japońskie auta to się zastanawiam jak można robić

> niezawodną mechanikę i tak olewać zabezpieczenie antykorozyjne

U nich w zimie nie sypią solą, podobnie jak w południowej Europie, w Azji, Australii, itd.

dranio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zniszczalne, bo żre je korozja.

Sam szukam takiego modelu Corolli. Całkiem niedawno rozmawiałem z Niemcem, który za kwotę 1.650 ojro był w stanie pozbyć się swojej 1.6 G6. Rdzy tam wiele nie było, tylko jakiś drobiazg na klapie bagażnika. Da się znaleźć nie zardzewiałą, ale po ściągnięciu do PL trzeba natychmiast solidnie zabezpieczyć ją antykorozyjnie.

Poza tym są to bardzo fajne i niezawodne auta, tyle że sa do wyrzygania nudne. No cóż.....

Pozdro

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.